Aneczka17f
Aneczka17f
  25 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Jak wyrównać opaleniznę?? Jakis dobry balsam, spray brązujący?? co polecacie??

Fieska
Fieska
  25 sierpnia 2011

Kilka razy przejsc sie na solarium ;)

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  25 sierpnia 2011

Zrób peeling:tak:

Aneczka17f
Aneczka17f
  25 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Zrób peeling

Tylko że to jest tak ze plecy mam dość dobrze opalone a przód blady;/ spróbuje to wyrównać w najbliższych dniach na słońcu bo pogoda dopisuje ale znów nie chce się spalić żeby później mi skóra schodziła(a mam do tego tendencje;/). Dlatego pytam o coś co wyrówna mi opaleniznę bo za tydz idę na wesele i mam sukienkę na jedno ramię, i nie chce żeby to śmiesznie wyglądało: tył spalony a przód blady.
Aneczka17f
Aneczka17f
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka razy przejsc sie na solarium ;)

Nienawidzę solarium.
Brzeginka
Brzeginka
  25 sierpnia 2011

Nie polecałabym samoopalacza czy czegoś w tym rodzaju. Może się okazać, że opalenizna z tubki będzie miała odcień totalnie różny od Twojego naturalnego i dopiero będzie cyrk

Konto usunięte
Konto usunięte: ale znów nie chce się spalić żeby później mi skóra schodziła(a mam do tego tendencje;/)

Ja po prostu codziennie wystawiałabym się o rozsądnej porze dnia na słoneczko na jakieś powiedzmy 20-30 minut,codziennie nieco dłużej, obowiązkowe smarowanie kremem z filtrem UV, na ramionach, które pewnie też masz mocniej opalone mocniejszy filtr, aż opalenizna nie byłaby w miarę równa z przodu i z tyłu.
miami1
miami1
  25 sierpnia 2011

w siedem dni wyrównała mi się skóra po prostu przez częste kąpiele

Aneczka17f
Aneczka17f
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w siedem dni wyrównała mi się skóra po prostu przez częste kąpiele

Ale ja nie chce zmyc tej opalenizny z pleców, chce ja wyrównać z przodem!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po prostu codziennie wystawiałabym się o rozsądnej porze dnia na słoneczko na jakieś powiedzmy 20-30 minut,codziennie nieco dłużej, obowiązkowe smarowanie kremem z filtrem UV, na ramionach, które pewnie też masz mocniej opalone mocniejszy filtr, aż opalenizna nie byłaby w miarę równa z przodu i z tyłu.

A jaki filtr minimum?? zaznaczam ze jestem naturalna blondynka i opala mnie na czerwono.
Brzeginka
Brzeginka
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaki filtr minimum?? zaznaczam ze jestem naturalna blondynka i opala mnie na czerwono.

Nie jestem specjalistką, ale myślę, że przy czasie 20-30 minut wystarczą filtry na pierwsze 3 dni piętnastka a na kolejne 3 dni dziesiątka. Niemniej fajnie by było poczekać na opinię kogoś bardziej obeznanego. Spróbuj zapytać Falkę, ona studiuje kosmetologię.
Aneczka17f
Aneczka17f
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem specjalistką, ale myślę, że przy czasie 20-30 minut wystarczą filtry na pierwsze 3 dni piętnastka a na kolejne 3 dni dziesiątka. Niemniej fajnie by było poczekać na opinię kogoś bardziej obeznanego. Spróbuj zapytać Falkę, ona studiuje kosmetologię.

dzięki ;*
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

kopać ziemniaki motyką :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  26 sierpnia 2011

kilka seansow w soalrium do tego , przyspieszacz z ziajii w sprayu i juz , mnie sie ciotka pytala co tak rownomiernie opalona i jak wgl a ja mowie solarium i przyspieszacz , chyba działa ;p bo na sloncu nawet efektu nie ma takiego .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

pijana
pijana
  26 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: kilka seansow w soalrium

Konto usunięte
Konto usunięte: Nienawidzę solarium.

_____________
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.