Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć! Potrzebuje dobrego pudru matującego do wykończenia makijażu, mam tłustą cerę przez co po nałożeniu podkładu zaraz się świecę. Stosuję krem pod podkład który ma eliminować sebum ale jakoś średnio się sprawdza. Jeśli chodzi o moje poszukiwania to znalazłam na necie http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/17025_250.jpg ale ma mieszane opinie. Dlatego zwracam się do Was, co polecanie, może macie jakiegoś faworyta???

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć! Potrzebuje dobrego pudru matującego do wykończenia makijażu, mam tłustą cerę przez co po nałożeniu podkładu zaraz się świecę.

Ja bardzo lubię inglot - ma w składzie talk który bardzo pochłania tłuszcz. jest bardzo lekki - nie nadaje za bardzo koloru nie tworzy maski. No i bibułki matujące są koniecznością przy tłustej skórze.
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i bibułki matujące są koniecznością przy tłustej skórze.

a jakie najlepsze??/
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSooLost

Inglot, Translucent Loose Powder (Transparentny puder matujacy) ten??/
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie najlepsze??/

Ja mam takie z Mariona, są od razu z pudrem, w składzie mają kaolin (osusza skóre, wchłania tłuszcz), talk i dodatkowo puder - ale nie nadaje też koloru, matowienie skóry jest podwójne bo nie dosc ze tłuszcz wciąga to jeszcze matuje z efektem pudru. Cena ok 10 zl ale są mega, juz mam 3 opakowanie.


Konto usunięte
Konto usunięte: Inglot, Translucent Loose Powder (Transparentny puder matujacy) ten??/

Tak, jest to puder sypki, o cenie i gramaturze nie musze pisac? 30 gram w cenie ok 35 zl a za 8 g pudru z maybelline placilam 30 zl. Taki z inglota mam na pol roku, z maybelline mialam na max 2 mies.
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam takie z Mariona

a gdzie je moge dostac ?? w rossmanie??

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, jest to puder sypki, o cenie i gramaturze nie musze pisac? 30 gram w cenie ok 35 zl a za 8 g pudru z maybelline placilam 30 zl. Taki z inglota mam na pol roku, z maybelline mialam na max 2 mies.

Ja mam tylko cienie z Inglota ale powiem Ci że są średniej jakości, ale w sumie tego pudru jeszcze nie próbowałam, nie jest w zasadzie taki drogi więc może zakupie jak będę w najbliższym czasie w mieście, tylko gdzie go mogę kupić??
Paulinessa
Paulinessa
  23 sierpnia 2011

Mój ulubiony puder to IsaDora. Z wyższej półki nie używałam, fakt, ale ten sprawdzał się znakomicie. Teraz, od w sumie od jakiegoś 1,5 roku nie używam pudru, ale polecam:

IsaDora, Velvet Touch Compact Powder (Puder prasowany)




Bardzo delikatny, naturalnie wygląda, ale matuje (mam cerę mieszaną), nie waży się i ma śliczne opakowanie i fajną gąbeczkę i w ogóle :w00t:
normalnie to chyba jakieś 60zł kosztuje, ja na necie kupowałam.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 sierpnia 2011

sprobuj clinique.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  23 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: sprobuj clinique.


Clinique Stay True Makeup Oil - Free Formula Foundation

SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam tylko cienie z Inglota ale powiem Ci że są średniej jakości

pojedyńcze przecież to jest taki PIGMENT, że MAC znika za taką cene ..
chyba, że kupiłas 'potrójne' to nie dziwne, że 'średniej'
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pojedyńcze przecież to jest taki PIGMENT, że MAC znika za taką cene .. chyba, że kupiłas 'potrójne' to nie dziwne, że 'średniej'

Jest ich 6 :)
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Clinique Stay True Makeup Oil - Free Formula Foundation

To jest podkład??
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest ich 6 :)

bo ja mam na myśli te ..


bo to jest gówno ..

a te co są takie wkładowe ..

są ekstra ..
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te co są takie wkładowe .

Ja mam właśnie coś takiego tylko że jest ich 6, mam ten fiolet, identyczny ;)
Aneczka17f
Aneczka17f
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój ulubiony puder to IsaDora. Z wyższej półki nie używałam, fakt, ale ten sprawdzał się znakomicie. Teraz, od w sumie od jakiegoś 1,5 roku nie używam pudru, ale polecam:

Opinie ma dość dobre ;) a gdzie go dostane, oprócz neta;)??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.