czytowazne1
czytowazne1
  20 sierpnia 2011 (pierwszy post)

mam dluzsze wlosy i niestety bardzo mi sie przetluszczaja, probowalem wielu rzeczy ale nic nie pomaga, staje sie to uciazliwe poniewaz myjac rano wieczorem juz wygladaja nie za ciekawie, dermatolog niewiele pomogl bo jego zdaniem "trzeba myc tak czesto jak tego potrzebuja" ale przeciez co kilka godzin to chyba przesada. Ma ktos jakis sprawdzony sposob?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 sierpnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: Ma ktos jakis sprawdzony sposob?

Myjesz rano i wieczorem? :szok:

Ja myłam i myje zawsze codziennie i uważałam że przetłuszczają mi się z powodu częstego mycia bo ich przyzwyczaiłam, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadza bo wyglądają normalnie.
Może masz jakieś problemy ze skórą albo dotykasz i poprawiasz je co chwilę?

A tak w ogóle wyżej masz temat o włosach :bye:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
czytowazne1
czytowazne1
  20 sierpnia 2011

nie mam wyboru musze myc 2x dziennie:/
ale ja nie przyzwyczajalem wlosow do czestego mycia, ogolnie mylem co 2 dzien i bylo spoko ale od pewnego czasu sie nie da i trzeba czesciej , i w dodatku nic nie pomaga

Letal
Letal
  20 sierpnia 2011

szare mydło i jedziesz...

miami1
miami1
  20 sierpnia 2011

zetnij i po kłopocie

marta0859
marta0859
  20 sierpnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: mam dluzsze wlosy i niestety bardzo mi sie przetluszczaja, probowalem wielu rzeczy ale nic nie pomaga, staje sie to uciazliwe poniewaz myjac rano wieczorem juz wygladaja nie za ciekawie, dermatolog niewiele pomogl bo jego zdaniem "trzeba myc tak czesto jak tego potrzebuja" ale przeciez co kilka godzin to chyba przesada. Ma ktos jakis sprawdzony sposob?

Może są cienkie skoro aż tak się przetłuszczają?
Używaj szamponów przeciw przetłuszczaniu się włosów, woda pokrzywowa z apteki też minimalizuje przetłuszczanie, a do dermatologa może wybierz się jeszcze raz, bywa i tak że nie od razu trafisz na dobrego lekarza, wiem, że są sposoby żeby to wyleczyć bo nie Ty pierwszy masz ten problem, może w końcu trafisz na takiego, który wypisze ci jakiś suplement/tabletki/cokolwiek, nie znam się za bardzo więc nie wiem co mógłby tam jeszcze wypisać :woot:
marta0859
marta0859
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zetnij i po kłopocie

Problem w tym, że włosy przetłuszczają się od nasady :ninja: Jak są cienkie to dodatkowo gorzej to wygląda, bo cienkie włosy zazwyczaj same w sobie wyglądają jak strąki, nawet po umyciu, co dopiero jak się bardzo przetłuszczają nawet od nasady. Jeżeli są grube to tego tak nie widać, nie rzuca się w oczy.
Chociaż z drugiej strony gdyby ściął włosy, mógłby na co dzień jakimś żelem albo gumą chociaż przejechać po czuprynie, włosy by może nie wyglądały na takie tłuste
czytowazne1
czytowazne1
  20 sierpnia 2011

sciecie nic nie da bo chyba na lyso bym musial sie ogolic zeby nie bylo widac a z dluzszych wlosow to chyba nie bardzo pasuje, uzywam szamponow do przetluszczajacych sie wlosow i nie pomagaja, nie wiem juz sam... moze za bardzo sie skora wysuszyla przez szampony i przez to sa ciagle tluste bo skora sie broni i wydziela wiecej sebum

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  20 sierpnia 2011

idź do dermatologa, poradzi Ci coś odpowiedniego.

Paulinessa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.