oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  20 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Szukałam w internecie jakichs opini na temat chromu ale szczerze mówiąc nie znalazłam tego co chciałam, czy któraś z Was je stosuje, co daja czy po 1opakowaniu można przestac je brac czy nalezy brac chrom regularnie codziennie.....
Pozdrawiam...

feuliette
feuliette
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukałam w internecie jakichs opini na temat chromu ale szczerze mówiąc nie znalazłam tego co chciałam, czy któraś z Was je stosuje, co daja czy po 1opakowaniu można przestac je brac czy nalezy brac chrom regularnie codziennie..... Pozdrawiam...

Polecam , co dają? Puchną przez co jeść się nie chce na początku bierze się jakieś 6-8 tabletek gdy powoli żołądekzacznie się kurczyć zmniejszasz ilość tabletek, tabletki zdecydowanie na +
Babsy
Babsy
  20 sierpnia 2011

znowu slyszalam, ze za duza ilosc chromu moze powodowac nowotwor:woot:

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam , co dają? Puchną przez co jeść się nie chce na początku bierze się jakieś 6-8 tabletek gdy powoli żołądekzacznie się kurczyć zmniejszasz ilość tabletek, tabletki zdecydowanie na +


Yyyyy? ;|
chrom się bierze bo ogranicza ochotę na słodkie rzeczy chyba pomyliłaś chrom z błonnikiem
pijana
pijana
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam , co dają? Puchną przez co jeść się nie chce na początku bierze się jakieś 6-8 tabletek gdy powoli żołądekzacznie się kurczyć zmniejszasz ilość tabletek, tabletki zdecydowanie na +

Konto usunięte
Konto usunięte: chrom się bierze bo ogranicza ochotę na słodkie rzeczy chyba pomyliłaś chrom z błonnikiem

No właśnie...
Babsy
Babsy: znowu slyszalam, ze za duza ilosc chromu moze powodowac nowotwor

:tak: Też to słyszałam

Ogólnie brałam chrom, ale mi apetytu na słodycze nie zmniejszył, był tu kiedyś o nim temat i na jedną działał, a na drugą nie.
mmaryjka
mmaryjka
  20 sierpnia 2011

wszystko w nadmiarze jest szkodliwe.
moja koleżanka zaczęła brać i stwierdziła, że piedoli bo żarła jeszcze więcej.

noiczegotu
noiczegotu
  20 sierpnia 2011

W moim przypadku rzeczywiście niwelowały ochotę na słodycze.
Ale ja mam problem z regularnym spożywaniem czegokolwiek, więc nawet nie pamiętam czemu przestałam je kiedyś brać.

marta0859
marta0859
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukałam w internecie jakichs opini na temat chromu ale szczerze mówiąc nie znalazłam tego co chciałam, czy któraś z Was je stosuje, co daja czy po 1opakowaniu można przestac je brac czy nalezy brac chrom regularnie codziennie..... Pozdrawiam...

Ja raz z ciekawości kupiłam, zażywałam chrom AŻ dwa dni!
Rzeczywiście działał, przez pierwszy dzień miałam mniejszą ochotę na jedzenie (chociaż może to ten tzw. efekt placebo :crylol: czego nie wykluczam).
Ale nigdy nie mam motywacji ani chęci by cokolwiek robić, zażywać regularnie więc szybko przestałam :) Więc na dłuższą metę nie wiem jak działa.
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  21 sierpnia 2011

Kiedyś brałam, nie zauważyłam żadnej różnicy :nie:

madzia2143
madzia2143
  21 sierpnia 2011

ja też brałam i nic nie działało ;/

shinu
shinu
  23 sierpnia 2011

dodatkowo niektorzy po chromie poca sie w nadmiarze a przy tym wyjatkowo niemilo pachna:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.