xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Dorota "Doda" Rabczewska (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie), znana również jako Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów.

W latach 2000–2007 członkini zespołu Virgin. Solowo zadebiutowała w 2007 roku albumem Diamond Bitch, który uzyskał status platynowej płyty[8]. Wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca, a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepszy europejski wykonawca. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia" i "Przebój 10-lecia" ("Szansa")[9]. Występowała też wielokrotnie w sesjach zdjęciowych dla magazynów CKM, Playboy i Nowy Wamp[10].

W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, Dorota Rabaczewska znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków[11]. Działalność wokalistki była powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych











Co na tak a co na nie
Skala :1-10

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co na tak a co na nie Skala :1-10

Na nie jej sztuczne cycki, usta...jej zachowanie, arogancja, śmiech i styl bycia. Na tak jej teraźniejszy styl, figura i włosy. Wyrobiła się i to trzeba jej przyznać. Zasługuje na całe 7/10 Zdjęcia przydałyby się bardziej teraźniejsze ; )



Darunia511
Darunia511
  18 sierpnia 2011

Bardzo ładna jest.

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Zdjęcia przydałyby się bardziej teraźniejsze ; )

w sumie faktycznie ale wcześniejsza zdjęcia też ma świetne :)
Martitta
Martitta
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co na tak a co na nie Skala :1-10

Stare zdjęcia. Teraz wygląda lepiej.
Mam tą nową Vivę

super jej zdjęcia w środku. Fanką jej nie jestem ale uważam, że jest ładna i zgrabna.
10 - niech ma :)

Konto usunięte
Konto usunięte: w Ciechanowie

Niedaleko mnie :ninja:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam tą nową Vivę

czyżby Doda zapowiadała kolejną sesje rozbieraną sądząc po okładce najnowszej vivy:woot:
Martitta
Martitta
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyżby Doda zapowiadała kolejną sesje rozbieraną sądząc po okładce najnowszej vivy

Nie wiem :rotfl: Nie interesi mnie to. Te w środku mi się podobają i tyle :)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011

btw na chwilke odejde z tematu oo viva z filmem galerianki na dvd :w00t::w00t:

Aneczka17f
Aneczka17f
  18 sierpnia 2011

Na tych zdjęciach to nie do końca jej naturalne włosy, codziennie podobno ma doczepiane dużo sztucznych pasm.

SoDope
SoDope
  18 sierpnia 2011

Ładna okładka a pamiętam dobre zdjęcia z reklamy Big Stara ... jedyne co mnie w mniej drażni to te 'kijowate' skrzydełke na plecach.. Po prostu jak dla mnie tandeta ...

ale ładną dupkę ma oceniam na 8 :D

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co na tak a co na nie Skala :1-10

Niby ładna.. Ale za każdym razem jak spojrzę na jej fotki, to coś mi tandetą zawiewa.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co na tak a co na nie

Doda ma nawet fajne cycki


Już chciałam napisać, że ma ładną, zgrabną figurę, ale wygoglowałam sobie i jednak się wstrzymam :lol:

Z twarzy mi się za bardzo ona nie podoba, nigdy mi się specjalnie nie podobała, na niektórych zdjęciach wygląda nawet ładnie, ale wydaje mi się, że to kwestia przeróbki, nie jest to żadem ból dupy tylko moja subiektywna ocena :)
Daję 3 na 10.
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011

no cycki świetne :tak:
Babsy
Babsy
  18 sierpnia 2011

niezla, 8. choc jak powiedzial moj znajomy "zwykla babka, tylko z wiekszymi cyckami". ale figure ma niezla:) mam pierwsza albo druga plyte virgin i zaluje, ze Doda dalej czegos takiego nie gra:) piosenką "mam tylko ciebie" jaraly sie wszystkie dziewczyny w liceum:P

marta0859
marta0859
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no cycki świetne

tylko z tą różnicą, że zrobione, więc większego wrażenia na mnie nie robią :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.