xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Dorota "Doda" Rabczewska (ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie), znana również jako Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów.

W latach 2000–2007 członkini zespołu Virgin. Solowo zadebiutowała w 2007 roku albumem Diamond Bitch, który uzyskał status platynowej płyty[8]. Wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca, a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepszy europejski wykonawca. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia" i "Przebój 10-lecia" ("Szansa")[9]. Występowała też wielokrotnie w sesjach zdjęciowych dla magazynów CKM, Playboy i Nowy Wamp[10].

W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, Dorota Rabaczewska znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków[11]. Działalność wokalistki była powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych











Co na tak a co na nie
Skala :1-10

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011

a dla wiadomości z nieoficjalnego żródła trwają rozmowy z dodą na temat kolejnej sesji rozbieranej do pisma dla mężczyzn :)

Kusza
Kusza
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze szpaka dołączyć do kompletu :)

Szczerze - tylko z Pudelka wiem w ogóle kto to jest. Nie obejrzałam ani jednego odcinka Xfactor, więc nie wiem co on tam wyprawiał ale jest: dziwolągiem, oszołomem, i trzymam kciuki żeby nie miał naśladowców i potomków.
mmaryjka
mmaryjka
  19 sierpnia 2011

nie wiem co gorsze, bo na 1wszym jest jakieś zakopower:wtf:

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
Kusza
Kusza: Szczerze - tylko z Pudelka wiem w ogóle kto to jest. Nie obejrzałam ani jednego odcinka Xfactor, więc nie wiem co on tam wyprawiał ale jest: dziwolągiem, oszołomem, i trzymam kciuki żeby nie miał naśladowców i potomków.

no wysoko zaszedł w x factorze :)
na pewno już młodzież się jego styl kopiuje :)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zakopower

tylko nie to.....
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a przedewszystkim chomikuj:)


git, wykupie dzisiaj chomiczka i poslucham :D transfer mi sie skonczyl przedwczraj :and:

Kusza
Kusza: Ale samemu coś ciężko wymyślić, bądźmy szczerzy, WSZYSTKO już było i każdy zawsze już będzie oskarżany o kopiowanie :D


wezcie w ogole ta gage stad, bo sie rzygac chce :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ach ta jesse zawraca niejednej kobiecie w głowie :)


spojrzmy prawdzie w oczy, rucha sie idealnie, kazda kobieta powinna sie tak pieprzyc jak ona :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: wykupie dzisiaj chomiczka i poslucham :D transfer mi sie skonczyl przedwczraj

ale dużo chomikaczy udostępnia swój transfer zadarmo :)
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: spojrzmy prawdzie w oczy, rucha sie idealnie, kazda kobieta powinna sie tak pieprzyc jak ona

cała prawda :ssh:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: transfer mi sie skonczyl przedwczraj

miałem kiedyś transferu dużo ale niestety trzeba płacić :)
Kusza
Kusza
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wysoko zaszedł w x factorze :) na pewno już młodzież się jego styl kopiuje :)

Na razie nie widuję na ulicach Warszawy spedalonych chłopców... I oby jak najdłużej cieszyło to moje oczy

massacre
massacre: wezcie w ogole ta gage stad, bo sie rzygac chce

Ja tu nic nie wstawiam ;[
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011


zjawiskowe spojrzenie :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na 1wszym jest jakieś zakopower


:rotfl: to jeszcze pamietam takie cos, choc piosenki juz zadnej nie mialam okazji uslyszec

Konto usunięte
Konto usunięte: usza: Szczerze - tylko z Pudelka wiem w ogóle kto to jest. Nie obejrzałam ani jednego odcinka Xfactor, więc nie wiem co on tam wyprawiał ale jest: dziwolągiem, oszołomem, i trzymam kciuki żeby nie miał naśladowców i potomków. no wysoko zaszedł w x factorze :) na pewno już młodzież się jego styl kopiuje :)


kto to jest ten szpak? kuwa, nie lubie rozmow w ktorych nie mam nic do powiedzenia :crylol: nie jestem w temacie !

Konto usunięte
Konto usunięte: ale dużo chomikaczy udostępnia swój transfer zadarmo :)


nie chodzi o to. chomiczka uzywam bo jest tani, przeliczajac na funty, kosztuje mnie tyle co tabliczka czekolady a mam tyle filmow obejrzanych ze uhhhh :D zwlaszcza z Jesse :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
Kusza
Kusza: Na razie nie widuję na ulicach Warszawy spedalonych chłopców... I oby jak najdłużej cieszyło to moje oczy

michał szpak vs bill kaulitx-znajdz różnice :P
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: kto to jest ten szpak? kuwa, nie lubie rozmow w ktorych nie mam nic do powiedzenia nie jestem w temacie !

finalista programu x-factor :)

massacre
massacre: nie chodzi o to. chomiczka uzywam bo jest tani, przeliczajac na funty, kosztuje mnie tyle co tabliczka czekolady a mam tyle filmow obejrzanych ze uhhhh :D zwlaszcza z Jesse


kolekcja filmów z jesse twoja jest pewnie na maksa duża :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miałem kiedyś transferu dużo ale niestety trzeba płacić :)


nom mi na funty wychodzi bardzo malo :) rzeklabym interes zycia :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: cała prawda


no ba, to sie widzi, to sie czuje, mozna patrzec i patrzec :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: zjawiskowe spojrzenie :P


jak to moj facet mawia: spojrzenie i postawa do robienia loda :rotfl:
piratow ogladales co?


a tu jak elegancko :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.