Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

No więc na wstępie chcę powiedzieć, że jestem opalona na całym ciele równomiernie, ale problemem jest moja twarz. Opalałam ją tak jak resztę ciała, smarowałam filtrem/przyspieszaczem i wszystkim tym, co resztę. Mimo wszystko mam bladą twarz, a raczej mniej opaloną. Nie widać ogromnej różnicy między dekoltem i buzią, ale jest. Jedynie policzki trochę zaróżowione.
W ciągu ostatnich 3 dni próbowałam ryjek opalać, ale nadal nic.

W przyszłym tygodniu mam wesele, więc wypadałoby jako tako wyglądać, zwłaszcza, że dekolt i ramiona będą odsłonięte.

Co polecacie? Myślałam o chusteczkach opalających. Czy to dobry pomysł? A może lepiej nadal siedzieć twarzą do słońca dzień w dzień? ;>

Pozdrawiam.

sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam o chusteczkach opalających.

przed okazja nie ryzykowalabym. moga wyjsc plamy, szczegolnie jesli nigdy dotad ich nie uzywalas.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może lepiej nadal siedzieć twarzą do słońca dzień w dzień? ;>

raczej tak:mrgreen:

a jak sie nie uda, puder brazujacy odpowiednio nalozony na twarz czyni cuda... :) kiedy mialam tylko za jasny podklad, bo np sie bardzo opalilam w krotkim czasie, ten jasny podklad plus puder brazujacy i nie bylo widac:)
Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej tak

Tylko co z resztą? Zakrywać? :p

Konto usunięte
Konto usunięte: przed okazja nie ryzykowalabym. moga wyjsc plamy, szczegolnie jesli nigdy dotad ich nie uzywalas.

Ale z drugiej strony mam sporo czasu.. Kiedy widać efekty ? Od razu?

Konto usunięte
Konto usunięte: puder brazujacy

właśnie jak gdzieś wychodzę to nakładam, by ludzi nie straszyć :p
moonlight28
moonlight28
  18 sierpnia 2011

Zazdroszczę bo ja mam zawsze odwrotnie, ryj opalony a ciało tak se :/

sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko co z resztą? Zakrywać? :p

filtr, tak z ponad 30:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z drugiej strony mam sporo czasu.. Kiedy widać efekty ? Od razu?

po kilku godzinach, tak jak samoopalaczem

btw.
wie ktos jak troche wywabic opalenizne? :ninja:
mam az brazowe boki twarzy....z bielusienkimi paseczkami na skroniach po okularach a jak wychodze to nosze soczewki, az tak zamalowac sie nie da:rotfl:
Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: filtr, tak z ponad 30

spoko :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: po kilku godzinach, tak jak samoopalaczem

no ale jak równomiernie mi się uda nałożyć to nie wyjdą plamy?
jak długo trzyma się efekt?
styka51
styka51
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko mam bladą twarz, a raczej mniej opaloną.

Piontka! :pavarotti:

Mam tak samo... niby opalam tak samo, ale nie widać efektów, poza tym z cycami i dekoltem mam tak samo :lol:
Na twarz nakładam ciemniejszy puder i jazda... Jakoś się nigdy nie przejmowałam, że jestem dziwnie opalona ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: wie ktos jak troche wywabic opalenizne?

peeling może ?
Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
styka51
styka51: Mam tak samo... niby opalam tak samo, ale nie widać efektów, poza tym z cycami i dekoltem mam tak samo Na twarz nakładam ciemniejszy puder i jazda... Jakoś się nigdy nie przejmowałam, że jestem dziwnie opalona ;p

No ja też w sumie - brązer i sru, ale wiesz... Wesele to jednak ważna sprawa. W dodatku przy przyszłych teściach wypadałoby jako tako wyglądać. :ziober2:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011

Moja koleżanka ma to samo : ) Nie ryzykowałabym z chusteczkami, pozostawiają smugi. Możesz posmarować twarz olejkiem marchewkowym i wyjść na słońce- działa! :)

Konto usunięte
Konto usunięte: puder brazujacy

z białasa zrobi murzyna! Jak nie uda Ci się opalić puder brązujący na pewno załatwi sprawę :)
Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Moja koleżanka ma to samo : ) Nie ryzykowałabym z chusteczkami, pozostawiają smugi. Możesz posmarować twarz olejkiem marchewkowym i wyjść na słońce- działa! :)

Olejek marchewkowy? Gdzie go mogę kupić? Samej zrobić? ;>
sylwik
sylwik
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak długo trzyma się efekt?

raz uzylam, ze trzy dni bylam skazana na codzienne peelingi i maseczki plus gruba warstwe podkladu przez smugi, pozniej juz malo co widac z tego co pamietam. ale to dawno bylo, moze byc inaczej :D

styka51
styka51: peeling może ?

regularnie 2x w tyg robie i nic nie daje:and:
Adasiowaa
Adasiowaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raz uzylam, ze trzy dni bylam skazana na codzienne peelingi i maseczki plus gruba warstwe podkladu przez smugi, pozniej juz malo co widac z tego co pamietam. ale to dawno bylo, moze byc inaczej :D

to nie będę ryzykowac, poopalam ryjek, a jak nic to nie da to puder brazujący. : d
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Olejek marchewkowy? Gdzie go mogę kupić?

Z Diadermy, kupisz w aptece. Kosztuje ponad 20 zł. ale jest bardzo wydajny. Zawsze smaruję nim twarz przed wyjściem na słońce i efekty są zauważalne.
SoDope
SoDope
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to dobry pomysł?

tak to dobry pomysł.
używałam z Daxa i dają 'naturalną' opalenizne.
Mariettaa
Mariettaa
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie? Myślałam o chusteczkach opalających. Czy to dobry pomysł? A może lepiej nadal siedzieć twarzą do słońca dzień w dzień? ;

a co z kuleczkami brązującymi? :)
lepiej nie wystawiaj już twarzy na szkodlie promienie... ;>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.