styka51
styka51
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam serdecznie ;)

Pytanie krótkie acz treściwe:
Jakie dodatki pasują do tych sukienek:

kiecka mojej 15 letniej siostry. Sukienka jest w rzeczywistości ciemniejsza. Siostra idzie w rozpuszczonych włosach i granatowych szpilkach ( innych nie ma i mieć nie będzie ;p) - gdyby to miało jakieś znaczenie.


kiecka moja. Buty będą szare/kremowe.

Chodzi mi przede wszystkim o to jaką biżuterię założyć, by pasowało.
Z góry dziękuję ^^

Stycz :ziober2:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
styka51
styka51: kiecka mojej 15 letniej siostry.


styka51
styka51: idzie w rozpuszczonych włosach i granatowych szpilkach

15 lat ma i już na szpilkach chodzi? :and:
styka51
styka51
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: 15 lat ma i już na szpilkach chodzi?

Czy w szpilkach czy bez i tak jest wyższa ode mnie ;c
Ma jedną pare 5 cm i chce iść... a niech se idzie. Ja w 3 gimnazjum też miałam kozaki na szpilce, takie:
aby czarne... jaka wiocha :lol:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
styka51
styka51: Czy w szpilkach czy bez i tak jest wyższa ode mnie ;c

To ile Ona ma a ile Ty? ;D

Do Twojej czerwonej sukienki z racji tego, że przy dekolcie są kwiatuszki założyłabym kolczyki wkręty. Może jakieś klasyczne perełki? Lub jakieś złote/srebrne delikatne + na rękę bransoletka, jakaś delikatna skromna.

Przy sukience siostry możemy już poszaleć ;P Dodatki jak dla mnie srebrne, będzie ładnie i klasycznie. Chociaż czarne też by tu pasowały. W uszach jakieś wiszące kolczyki, naszyjnik ze względu na charakterystyczny dekolt odpada. Na rączkę też perełki lub jakaś srebrna/czarna bransoletka i jakiś ładny, duży, babciny pierścionek! :)
styka51
styka51
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: To ile Ona ma a ile Ty? ;D

Ja mam 164 cm, moja siostra jakieś 170 :ninja:

gagulina
gagulina: Do Twojej czerwonej sukienki z racji tego, że przy dekolcie są kwiatuszki założyłabym kolczyki wkręty. Może jakieś klasyczne perełki? Lub jakieś złote/srebrne delikatne + na rękę bransoletka, jakaś delikatna skromna.

Też tak właśnie myślałam, dziękować.

gagulina
gagulina: Przy sukience siostry możemy już poszaleć ;P Dodatki jak dla mnie srebrne, będzie ładnie i klasycznie. Chociaż czarne też by tu pasowały. W uszach jakieś wiszące kolczyki, naszyjnik ze względu na charakterystyczny dekolt odpada. Na rączkę też perełki lub jakaś srebrna/czarna bransoletka i jakiś ładny, duży, babciny pierścionek! :)

Posiedzimy dziś i pomyślimy. Dziękuje za rady :)
feuliette
feuliette
  18 sierpnia 2011
styka51
styka51: kiecka moja. Buty będą szare/kremowe.

podoba mi się sukienka a moim zdaniem będzie pasować :) !
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
styka51
styka51: Chodzi mi przede wszystkim o to jaką biżuterię założyć, by pasowało.


do tej czerwonej cos delikatnego, zloto moze jakies? ogranicz sie do kolczykow, dekolt z tymi kwiaciorami wystarczajaco ubogaci twoj obfity biut :swir:

do siostrzanej jak ma granatowe szpilki, to moze cos w granacie? u mje jest taka fajna plastykowa bizuteria w roznych kolorach, w granacie i takich tam... postawilabym na duzy pierscionek i duze kolczyki - czyja cieniutki lancuszek badz nic

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  18 sierpnia 2011
massacre
massacre: granicz sie do kolczykow, dekolt z tymi kwiaciorami wystarczajaco ubogaci twoj obfity biut

A wiesz, że nawet nie rzuca sie za bardzo w oczy :D
Ale po weselu odpruje je ;p

massacre
massacre: do tej czerwonej cos delikatnego, zloto moze jakies?

Wezmę jakiś łańcuszek srebrny założe i wkręty do tego plus pierścionek ;p

massacre
massacre: do siostrzanej jak ma granatowe szpilki, to moze cos w granacie? u mje jest taka fajna plastykowa bizuteria w roznych kolorach, w granacie i takich tam... postawilabym na duzy pierscionek i duze kolczyki - czyja cieniutki lancuszek badz nic

Już obmyślałyśmy granatowe wkręty i granatowa bransoletka;)
pijana
pijana
  18 sierpnia 2011

Podpisuję się pod słowami Gaguliny :)

styka51
styka51: Wezmę jakiś łańcuszek srebrny założe

Nieeee :nie: Bransoletka, pierścionek, kolczyki tak, tylko nie łańcuszek.
asiulcia1
asiulcia1
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podpisuję się pod słowami Gaguliny :) styka51:Wezmę jakiś łańcuszek srebrny założe Nieeee Bransoletka, pierścionek, kolczyki tak, tylko nie łańcuszek.


tez podbijam :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.