Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć! :) Szybko:

Kupiłam dziś Antidral i mam pytanie - jak go stosujecie? W ulotce wyczytałam, że conajmniej 12h po depilacji pach, rano po umyciu i dokładnym osuszeniu, co 1 albo 2 dni i blablabla... Nie można go zastosować np wieczorem, a rano zmyć? Nie wiem jakie Wy macie, ale mój okropnie śmierdzi alkoholem i jakbym go zastosowała rano, to później cały dzień chodziłby za mną smród wódki... :zonk: Nawet po 'zapryskaniu' czymś innym. Więc po prostu pytam - jak Wy go używacie. :) Jak szybko przynosił efekty? Porównywalny jest do Etiaxil'u? I najważniejsze - obarwia albo niszczy odzież (wiedza z ulotki)?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. :) :*

ps. Etiaxil przeraził mnie ceną (ponad 50zł w mojej okolicy), a szukać dalej czegoś innego lub tańszego nie miałam czasu.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Kupiłam dziś Antidral i mam pytanie - jak go stosujecie?

Mam i używam.

Kiniowska
Kiniowska: W ulotce wyczytałam, że conajmniej 12h po depilacji pach

No ja polecam co najmniej 24 h po depilacji, ponieważ może piec i to bardzo. I co ważne też - na dokładnie wysuszone pachy.

Kiniowska
Kiniowska: rano po umyciu i dokładnym osuszeniu, co 1 albo 2 dni i blablabla... Nie można go zastosować np wieczorem, a rano zmyć?

Jak najbardziej można i trzeba. Smaruję wieczorem, rano zmywam, dwa razy w tygodniu i jest jak najbardziej ok. Nie rozumiem w ogóle jak można z tych chodzić cały dzień, przecież to żel, nie wchłania się, pachy się kleją, a jak mamy bluzkę z krótkim rękawem, to cała upaćkana i mokra pod pachami od tego żelu. Na noc jest najlepiej, poza tym polecam posiedzieć z tym z rękami w górze przez chwilę, żeby zaraz tego nie wetrzeć w koszulkę/piżamę czy co tam masz : )

Kiniowska
Kiniowska: Nie wiem jakie Wy macie, ale mój okropnie śmierdzi alkoholem

Każdy tak pachnie.

Kiniowska
Kiniowska: Jak szybko przynosił efekty?

Już po pierwszym zastosowaniu efekty były natychmiastowe na drugi dzień, skóra pod pachami sucha jak papier przez kilka kolejnych dni : )

Kiniowska
Kiniowska: Porównywalny jest do Etiaxil'u?

Tak.

Kiniowska
Kiniowska: I najważniejsze - obarwia albo niszczy odzież (wiedza z ulotki)?

Na mojej piżamie nie zostawił żadnych śladów ani odbarwień, a używam już bardzo długo : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Nemuri
Nemuri
  18 sierpnia 2011

dla mnie osobiscie po kilku stosowaniach wedlug ulotki,a nawet i rzadziej wywolal podraznienia [nawet wiecej niz 24h po depilacji] wiec sobie go odpuscilam, teraz mam bloker z ziaji, radzi sobie doobrze,a jest za smieszna cene około 6zł i jest dla mnie delikatniejszy. Antidral niby efekty jakies dawal,ale nie za cene podraznien:D

368212
368212
  18 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Kupiłam dziś Antidral i mam pytanie - jak go stosujecie? W ulotce wyczytałam, że conajmniej 12h po depilacji pach, rano po umyciu i dokładnym osuszeniu, co 1 albo 2 dni i blablabla... Nie można go zastosować np wieczorem, a rano zmyć? Nie wiem jakie Wy macie, ale mój okropnie śmierdzi alkoholem i jakbym go zastosowała rano, to później cały dzień chodziłby za mną smród wódki... Nawet po 'zapryskaniu' czymś innym. Więc po prostu pytam - jak Wy go używacie. :) Jak szybko przynosił efekty? Porównywalny jest do Etiaxil'u? I najważniejsze - obarwia albo niszczy odzież (wiedza z ulotki)? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. :) :* ps. Etiaxil przeraził mnie ceną (ponad 50zł w mojej okolicy), a szukać dalej czegoś innego lub tańszego nie miałam czasu.

nie możesz używać po goleniu bo cie zaszczypie na śmierć, ja tam się nie stosuję do ulotki, używam wtedy kiedy mam taką potrzebę, jako, że się prawie nie pocę to używam go tylko na wielkie wyjścia, wtedy ani jedna kropelka potu nie leci a pachy mam suche przez cały czas, po zastosowaniu nie śmierdzi wódką, tzn. nie czuć tego później.

Kiniowska
Kiniowska: pachy się kleją, a jak mamy bluzkę z krótkim rękawem,

mi tam się wchłania :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011

a co to jest ten antidral?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 sierpnia 2011
368212:
mi tam się wchłania :woot:

Tak ? :woot: Ja się kiedyś posmarowałam w awaryjnej sytuacji w dzień i potem bardzo tego żałowałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: po goleniu bo cie zaszczypie na śmierć

Nie wiem dlaczego, ale u mnie on swędzi, a nie szczypie :P Pierwszy raz całą noc się drapałam, za drugim razem było już ok, prawie tego swędzenia nie czułam : )

massacre
massacre: a co to jest ten antidral?

Dezodorant na nadmierną potliwość, który wpływa na gruczoły potowe pod pachami tak, że nie produkują potu, przez co nie trzeba używać żadnego dezodorantu przez kolejne 2-3 dni.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  18 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Kupiłam dziś Antidral i mam pytanie - jak go stosujecie? W ulotce wyczytałam, że conajmniej 12h po depilacji pach, rano po umyciu i dokładnym osuszeniu, co 1 albo 2 dni i blablabla... Nie można go zastosować np wieczorem, a rano zmyć? Nie wiem jakie Wy macie, ale mój okropnie śmierdzi alkoholem i jakbym go zastosowała rano, to później cały dzień chodziłby za mną smród wódki... Nawet po 'zapryskaniu' czymś innym. Więc po prostu pytam - jak Wy go używacie. :) Jak szybko przynosił efekty? Porównywalny jest do Etiaxil'u? I najważniejsze - obarwia albo niszczy odzież (wiedza z ulotki)? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. :) :* ps. Etiaxil przeraził mnie ceną (ponad 50zł w mojej okolicy), a szukać dalej czegoś innego lub tańszego nie miałam czasu.

Etiaxilu użyłam kilka razy żeby przetestować, bo używać go nie potrzebuje, używałam na noc, co 2-3 dni, podrażnił mnie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 sierpnia 2011
naaats
naaats: Dezodorant na nadmierną potliwość


ach, nic dziwnego, ze nie wiedzialam co to :ziober2:
dzienks za info

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

incepcja1
incepcja1
  18 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: W ulotce wyczytałam, że conajmniej 12h po depilacji pach, rano po umyciu i dokładnym osuszeniu, co 1 albo 2 dni i blablabla...

uzylam go raz 12h po depilacji to jakby mi poparzyl skore, radze co najmniej 24h
i odradzam stosowania rano bo on sie wchlania no cala noc doslownie. takze mozesz sie czuc malo komfortowo rano i przez caly dzien, poza tym jak juz uzyjesz na noc to najlepiej spac bez koszulki albo w jakiejs bez rekawow bo inaczej moze zdarzyc sie tak ze zniszczy ci koszulke pod pachami. Mysle ze co 3 dzien jest wystarczajaco. Moja kolezanka uzywala codziennie i po 2 miesiacach przestal na nia dzialac :/

Kiniowska
Kiniowska: Nie można go zastosować np wieczorem, a rano zmyć? Nie wiem jakie Wy macie, ale mój okropnie śmierdzi alkoholem i jakbym go zastosowała rano, to później cały dzień chodziłby za mną smród wódki...

Najlepiej posmarowac sie wieczorem a rano zmyc :) Moj tez straznie smierdzial alkoholem i szczypal i swedzaily nie pachy jak nie wiem co

Kiniowska
Kiniowska: Więc po prostu pytam - jak Wy go używacie. :) Jak szybko przynosił efekty?

Tak jak juz mowilam smarowalam na noc rano zmywalam co 3 dzien czasem nawet co tydzien, lubie zapach rexony wiec tam sie jeszcze psiklam. efekt przyniosl po 1 uzyciu zero potu naprawde w porzadku ale po tym jak mnie oparzyl, mam teraz takie malo w sumie widoczne przebarwienie w tym miejscu, przestalam go uzywac. Nie poce sie znowu niewiadomo jak bardzo zeby przezywac taki koszmar z antidralem.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  18 sierpnia 2011

Jakie ja mam durne apteki wkoło siebie... żeby w tak niedużej pipidówce jak moje miasteczko rozbieżność cenowa wynosiła 20zł?! Etiaxil w jednej 30zł, w drugiej ponad 50zł... i bądź tu człowieku mądry. :zonk:

naaats
naaats:

Ooo, jaka wyczerpująca odpowiedź! Dziękuję, takiej oczekiwałam. :)

Ja się dzisiaj zakleiłam wiedziona nadzieją, że się wchłonie. :D Był odwrót do domu i zmiana bluzki. Biegnę zaraz na kąpiel i będę próbować znowu. :) Chociaż jak posmarowałam i trochę pochodziłam to zapach alkoholu 'przygasł'. Najbardziej zależy mi właśnie na tym, żeby był skuteczny, nie odbarwiał i nie niszczył odzieży, bo kupiłam go poniekąd do nowej sukienki, na której jednak dość wyraźnie widać pot, a podoba mi się bardzo i żal by mi było oglądać ją na wieszaku... ;/

368212:
po zastosowaniu nie śmierdzi wódką, tzn. nie czuć tego później.

O, to tak jak napisałam wyżej - zapach trochę znikł. :)

naaats
naaats: Nie wiem dlaczego, ale u mnie on swędzi, a nie szczypie :P Pierwszy raz całą noc się drapałam, za drugim razem było już ok, prawie tego swędzenia nie czułam : )

Zobaczę co będzie u mnie, bo dziś posmarowałam go na pachy depilowane może 2 dni temu i nie czułam nic. Po 24h albo po 12h będzie pewnie drapanie. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie osobiscie po kilku stosowaniach wedlug ulotki,a nawet i rzadziej wywolal podraznienia [nawet wiecej niz 24h po depilacji] wiec sobie go odpuscilam, teraz mam bloker z ziaji, radzi sobie doobrze,a jest za smieszna cene około 6zł i jest dla mnie delikatniejszy. Antidral niby efekty jakies dawal,ale nie za cene podraznien:D

Podrażnienia zniosę, jak ma coś zdziałać. Chyba że będzie katastrofa i ból, to odstawię, bo 'za rzadka' jestem na takie akcje. :D Aptekarka pokazywała mi bloker z Ziaji, kosztował śmiesznie, ale powiedziała, że Antidral jest niby to lepszy, ja się skusiłam i jest. :)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uzylam go raz 12h po depilacji to jakby mi poparzyl skore, radze co najmniej 24h i odradzam stosowania rano bo on sie wchlania no cala noc doslownie. takze mozesz sie czuc malo komfortowo rano i przez caly dzien

Miałam tak dzisiaj, napisałam tak wyżej - był powrót do domu natychmiastowy, zmycie i zmiana bluzki. ;/ Straszycie mnie z tym bólem, no! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej posmarowac sie wieczorem a rano zmyc :)

Taki mam zamiar. :)

No zobaczymy jak się sprawdzi na mnie. W razie w będę dawać znać albo pytać. :) I sorry za posty jeden za drugim, mam dziadowski tymczasowy komputer i muszę rozdzielać, bo zawiśnie jak dam wszystko na raz. ;/
pijana
pijana
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bloker z ziaji, radzi sobie doobrze,a jest za smieszna cene około 6zł

Otóż to, również polecam.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 sierpnia 2011
massacre
massacre: ach, nic dziwnego, ze nie wiedzialam co to dzienks za info

Nie ma za co : )

Kiniowska
Kiniowska: Jakie ja mam durne apteki wkoło siebie... żeby w tak niedużej pipidówce jak moje miasteczko rozbieżność cenowa wynosiła 20zł?! Etiaxil w jednej 30zł, w drugiej ponad 50zł... i bądź tu człowieku mądry.

To ile kosztuje w takim razie Antidral ? Ja w mojej aptece kupowałam za 30 zł właśnie Antidral :D

Kiniowska
Kiniowska: Ooo, jaka wyczerpująca odpowiedź! Dziękuję, takiej oczekiwałam. :) Ja się dzisiaj zakleiłam wiedziona nadzieją, że się wchłonie. :D Był odwrót do domu i zmiana bluzki. Biegnę zaraz na kąpiel i będę próbować znowu. :) Chociaż jak posmarowałam i trochę pochodziłam to zapach alkoholu 'przygasł'. Najbardziej zależy mi właśnie na tym, żeby był skuteczny, nie odbarwiał i nie niszczył odzieży, bo kupiłam go poniekąd do nowej sukienki, na której jednak dość wyraźnie widać pot, a podoba mi się bardzo i żal by mi było oglądać ją na wieszaku... ;/

Nie ma za co : ) No jak się używa na noc, to w sumie wszystko jedno czy on śmierdzi alkoholem czy nie :P

Kiniowska
Kiniowska: Zobaczę co będzie u mnie, bo dziś posmarowałam go na pachy depilowane może 2 dni temu i nie czułam nic. Po 24h albo po 12h będzie pewnie drapanie. :P

Możliwe, że tak :D Chociaż to wszystko zależy od wrażliwości skóry w tamtych miejscach : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.