iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Jako, że przed ślubem, chyba z nerwów i stresu moja skóra się bardzo buntuje postanowiłam zacząć pić drożdże, podobno bardzo szybko dają efekty i poprawiają stan skóry trądzikowej.

1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?

2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?


Pozdrawiam :-) Marta C. W krótce G. :ziober2: :D

justCax
justCax
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?

tak , ja piłam mega ohyda, efektów żadnych, nie wiem, może piłam za krótko (jakiś miesiąc? nie pamiętam). ile masz czasu? jeśli mniej niż 2 miesiące to chyba nawet nie ma po co zaczynać. ogólnie w necie wiele pozytywnych opinii na temat drożdży, na mnie jednak nie działaja.
feuliette
feuliette
  17 sierpnia 2011

Pozdrawiam Twój organizm, drozdże rozmnażają się przez pączkowanie w cieple,więc no właśnie...ma idealne warunki...

Aneczka17f
Aneczka17f
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Jako, że przed ślubem, chyba z nerwów i stresu moja skóra się bardzo buntuje postanowiłam zacząć pić drożdże, podobno bardzo szybko dają efekty i poprawiają stan skóry trądzikowej. 1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg? 2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?


Nie piłam drożdży ale słyszałam że po dłuższym stosowaniu są jakieś efekty.
Kup sobie maseczkę z zielonej glinki DERMAGLIN, na pewno złagodzi te bolące pryszcze, wiem bo mi tez coś takiego często wyskakuje;/
asiulcia1
asiulcia1
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?

żel polecam - davercin :tak:
sądzę, że na efekt po tabletkach i piciu drożdży trzeba czekać dłuzej
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam Twój organizm, drozdże rozmnażają się przez pączkowanie w cieple,więc no właśnie...ma idealne warunki...

Dlatego najpierw zalew się je wrzątkiem aby je zabić :ziober2:
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  17 sierpnia 2011

Dzięki temu mydłu nie mam ŻADNYCH problemów z cerą. I wiele osób którym to poleciłam też. Kontroluje tłustą cerę i zapobiega powstawaniu pryszczy.
Troszkę tylko wysusza skórę, ale jeśli codziennie stosuje się krem to nie ma problemu.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?

Pyra piła i zobacz jak ją wywaliło w zadzie. Daj spokój na cerę nie pomaga to mit.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pyra piła i zobacz jak ją wywaliło w zadzie. Daj spokój na cerę nie pomaga to mit.

:ninja:

znaki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2011

Spoko Marto G

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spoko Marto G

Jeszcze nie G, za 16 dni... :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze nie G, za 16 dni... :P

To tylko kwestia słowa tak, więc śmiało można tak pisać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To tylko kwestia słowa tak, więc śmiało można tak pisać.

a jak sie rozmysle i powiem nie? :D nie mozna jeszcze.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sie rozmysle i powiem nie? :D nie mozna jeszcze.

nie zrobisz tego

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie zrobisz tego

masz rację, nie zrobie, ale nie jestem jeszcze Martą G :P kropka
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 sierpnia 2011
Yukiko
Yukiko: Dzięki temu mydłu nie mam ŻADNYCH problemów z cerą. I wiele osób którym to poleciłam też. Kontroluje tłustą cerę i zapobiega powstawaniu pryszczy.

ile toto kosztuje i gdzie kupic?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.