iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Jako, że przed ślubem, chyba z nerwów i stresu moja skóra się bardzo buntuje postanowiłam zacząć pić drożdże, podobno bardzo szybko dają efekty i poprawiają stan skóry trądzikowej.

1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?

2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?


Pozdrawiam :-) Marta C. W krótce G. :ziober2: :D

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 sierpnia 2011

Nigdy nie miałam problemów tego typu. Picie drożdży to swojego rodzaju babcina metoda, może i daje jakieś efekty, ale podejrzewam, że nie są błyskawiczne i trzeba się uzbroić w cierpliwość. Myślę również, że zamiast samemu w ciemno kupować tabletki (ktoś poleci, a wcale nie muszą podobnie działać na drugą osobę) lepiej udać się do dermatologa.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?


nigdy nie mialam problemow z cera, ale moze dlatego ze mama za malolata dawala mi drozdze do picia - cere zawsze mialam gladka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Marta C. W krótce G. :D


uh uh jak sie wozi :rotfl:
przestan bo zaczne ci jeszcze zazdroscic :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?


antykoncepcyjne :ninja: tradzik ci wyskoczyl najprawdopodobniej przez hormony stresy itepe - piksy powinny dac rade

ale masz lipe, tak przed slubem :szok: a u tej kosmetyczki co bylas na tym wygladzaniu, zapomnialam jak sie nazywa - nie chcialabys jej zapytac? bo moze przez to ze mialas buzie oczyszczana, stala sie bardziej podatna na brudy tego swiata - czesto mam, ze po peelingu na ryju cos mi wyjdzie, bo swieza skorka zlapie kazdy brudek :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
massacre
massacre: nigdy nie mialam problemow z cera, ale moze dlatego ze mama za malolata dawala mi drozdze do picia - cere zawsze mialam gladka :D

chyba się przełamię :ninja:

massacre
massacre: uh uh jak sie wozi przestan bo zaczne ci jeszcze zazdroscic

oj tam, oj tam :D

massacre
massacre: antykoncepcyjne tradzik ci wyskoczyl najprawdopodobniej przez hormony stresy itepe - piksy powinny dac rade

nie biorę antykoncepcyjnych, odstawiłam w grudniu i już do nich nie wrócę.

massacre
massacre: ale masz lipe, tak przed slubem a u tej kosmetyczki co bylas na tym wygladzaniu, zapomnialam jak sie nazywa - nie chcialabys jej zapytac? bo moze przez to ze mialas buzie oczyszczana, stala sie bardziej podatna na brudy tego swiata - czesto mam, ze po peelingu na ryju cos mi wyjdzie, bo swieza skorka zlapie kazdy brudek :/

no możliwe, buzie mam gładką, 0 takich drobnych krostek ale wyskakują mi teraz takie bolące, aktualnie mam 4 na czole przy linii włosów, jeden między brwiami i jeden na policzku mi się robi - dramat :/ mozliwe ze to po tym, ale watpie.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ktoś pił drożdże? Czy efekty są faktycznie takie dobre? Ile razy pić w tyg?

Ja miałam dawno temu problemy z cerą, teraz na szczęście już się uspokoiła.
I też chciałam pić drożdże, ale zrezygnowałam : ) Na efekty trzeba czekać min 1-2 miesiące i najczęściej najpierw następuje wysyp i pogorszenie cery, a dopiero potem poprawa. Żeby było bardziej miło, drożdże mają obrzydliwy smak (i zapach) i trzeba pić codziennie.
Jak mówiłam sama zrezygnowałam z tej kuracji, ale myślę, że skoro tak wiele ludzi pisze o takich efektach, to to rzeczywiście musi się sprawdzać : )

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?

Za czasów "dawno temu" łykałam Face Okay, po jednym całym opakowaniu nie było widać żadnych efektów (1-1,5 miesiąca łykania).

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie biorę antykoncepcyjnych, odstawiłam w grudniu i już do nich nie wrócę.


no tak zapomnialo mi sie... ale jak maja inne przeznaczenie to chyba to nie grzech :woot: w sumie tak czy siak robisz sie bezplodna... tak czy siak, dermatolog moze ci przepisac jakies hormonalne scierwo, moja sis odwiecznie ma problemy z cera, stara dupa juz ma 27 lat, ale zawsze od dermatologa dostawala recepty na jakies dziwne rzeczy. no i masc cynkowa - klasyk

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
massacre
massacre: no tak zapomnialo mi sie... ale jak maja inne przeznaczenie to chyba to nie grzech w sumie tak czy siak robisz sie bezplodna... tak czy siak, dermatolog moze ci przepisac jakies hormonalne scierwo, moja sis odwiecznie ma problemy z cera, stara dupa juz ma 27 lat, ale zawsze od dermatologa dostawala recepty na jakies dziwne rzeczy.

nie wiem jak rozpatrywać tę kwestię, moze i przeznaczenie inne ale dzialanie dalej takie same :>zreszta teraz juz nie zdaze wziac, bo musialabym czekac na okres przeciez. nie nie, nie chce nawet.

massacre
massacre: no i masc cynkowa - klasyk

wlasnie musialabym zakupic cos punktowego na syfy. :/
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pił drożdże

Aha, i robiłam także maseczki z drożdży, bez efektów.
A nie lepsze jest picie herbaty z bratka ? Bo ja o tym się więcej dobrego nasłuchałam. Ale tutaj pewności nie mam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  17 sierpnia 2011
naaats
naaats: Aha, i robiłam także maseczki z drożdży, bez efektów. A nie lepsze jest picie herbaty z bratka ? Bo ja o tym się więcej dobrego nasłuchałam. Ale tutaj pewności nie mam.

nie wiem, chce brac znowu ta cera nove z bratkiem, ostatnio nic mi nie wyskakiwalo juz po 2 tyg.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  17 sierpnia 2011
naaats
naaats: Aha, i robiłam także maseczki z drożdży, bez efektów.

Mi takie maseczki pomogły. Najpierw robiłam sama, potem kupowałam.

Genialnie sprawdził się też Afronis :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki na trądzik - jakie polecacie?

Jak miałam grzywkę na prosto to miałam jakieś tam krostki ciągle na czole, wszyscy mi powiedzieli że to od włosów :wtf:. Pozbyłam się grzywki, pozbyłam się problemu. Teraz nic na twarzy nie mam oprócz jakichś krostek co jakiś czas na skroniach i to tylko z prawej strony.

bratek, pokrzywa i spirulina w tabletkach ale musisz brac regularnie, bez żadnych "dni wolnych" i znalazłam coś jeszcze w sieci o żelu Skinorenie, podobno pomaga.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Jak miałam grzywkę na prosto


ach ta grzywka, pamietam :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie musialabym zakupic cos punktowego na syfy. :/


sa takie na spoty, z zielonej herbaty - rozne firmy to robia, nawet avon :lol: moja sis z czegos tam uzywa, jakies szwedzkiej firmy chyba :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy ktoś pił drożdże?

nie pijam takich specyfików :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.