Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam :*

Używacie rozświetlaczy ? Jaki jest Wasz ulubiony i jaki możecie mi polecić ? Cena nie gra roli, zależy mi na jakimś naprawdę dobrym. Ostatnio polubiłam delikatny makijaż (:mrgreen:) i myślę, że rozświetlacz idealnie go upiększy :)

pijana
pijana
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasmyne

Heej :* Szkoda, że jesteś na tak krótko, no ale dobre i to :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie rozświetlaczy ?

Nie
Konto usunięte
Konto usunięte: A zapomniałam, myslałam o kulkach Guerlain, ale czy faktycznie są takie dobre ?

Sama nie miałam ich na twarzy, ale widziałam efekt, naprawdę rewelacja. Ale nie wiem która to była wersja.
Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Heej :* Szkoda, że jesteś na tak krótko, no ale dobre i to :)

Cześć :* Brakowało mi Was, więc musiałam na chwile chociaż wpaść :*:*

Konto usunięte
Konto usunięte: Sama nie miałam ich na twarzy, ale widziałam efekt, naprawdę rewelacja. Ale nie wiem która to była wersja.

I chyba na nie się zdecyduje, ale kusi mnie wersja zimowa. Dodatkowo może kupię rozświetlacz Benefit jak będzie dawał trochę inny efekt.
BlondyneczkaBasia
BlondyneczkaBasia
  13 sierpnia 2011

Polecam gorąco delikatny olejek w sprayu z Avonu, z drobinkami. Lekko tłusty,ale po wsmarowaniu delikanym pozostawi miekka skórę i delikatny polysk, jest wydajny i tani

Paulinessa
Paulinessa
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam rozświetlacz firmy Benefit i uwielbiam go on jest w płynie


Taki?
Hana25
Hana25
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony i jaki możecie mi polecić ?

Z firmy bell planete illuminator kosztuje 17-20 zł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.