naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Cześć : )

Jutro na zakupy więc:

#1 Błyszczyk Essence 02 My Favourite Milkshake czy pomadka Essence 53 All About Cupcake ? Który kosmetyk ma ciemniejszy kolor ? Sprawdzałam w Internecie, ale wiadomo na każdym zdjęciu kolor wygląda inaczej : / Wybrałybyście pomadkę czy błyszczyk i dlaczego ?





#2 Dobry peeling enzymatyczny do twarzy ? Tylko nie Lirene i Perfecę.

:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  10 sierpnia 2011
naaats
naaats: #1 Błyszczyk Essence 02 My Favourite Milkshake czy pomadka Essence 53 All About Cupcake ? Który kosmetyk ma ciemniejszy kolor ? Sprawdzałam w Internecie, ale wiadomo na każdym zdjęciu kolor wygląda inaczej : / Wybrałybyście pomadkę czy błyszczyk i dlaczego ?

Jakie piękne kolory! Wzięłabym pomadke, bo pewnie ma bardziej intensywny kolor. Malo kiedy mam możliwość bycia w sklepie gdzie maja kosmetyki Essence, ale na pewno kupie ta pomadke!
asiulcia1
asiulcia1
  10 sierpnia 2011
naaats
naaats: Wybrałybyście pomadkę czy błyszczyk i dlaczego ?

Błyszczyk wybralabym tak do torebki - wtedy kiedy sie maluje bez lusterka
ale za to pomadka dłużej się trzyma
Paulinessa
Paulinessa
  11 sierpnia 2011
naaats
naaats: #1 Błyszczyk Essence 02 My Favourite Milkshake


Mam ten ze zdjęcia, ładny ma kolor i w ogóle jest fajny :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  11 sierpnia 2011
naaats
naaats: Wybrałybyście pomadkę czy błyszczyk i dlaczego ?

Hmm ... Sama nie wiem, uwielbiam szminki i błyszczyki :-) błyszczyk jest dobry na szybkie odświeżenie ust, tak jak Asiulcia mówila, maznąć szybko usta bez lusterka. W sumie szminką też mozna. Nie wiem, nie odpowiem Ci oba kosmetyki kocham na maxa :w00t:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Crystal
Crystal
  11 sierpnia 2011

ta pomadka ma śliczny kolor :) wygląda jak cukierek x3

Nemuri
Nemuri
  11 sierpnia 2011
naaats
naaats: Wybrałybyście pomadkę czy błyszczyk i dlaczego ?

mam dwie pomadki z tej serii i za tą cene sa swietne;) wiec polecam pomadkę:)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 sierpnia 2011

Kupiłam błyszczyk, jak wrócę z gór, to wrzucę zdjęcia wszystkich dzisiejszych zakupów :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.