NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Ciężka, ukryta platforma, potężny obcas i niebotyczna wysokość sprawiły, że Lity marki Jeffrey Campbell już w chwili pojawienia się w internetowym butiku Solestruck.com w lipcu 2010 były bestsellerem. Dziś znajdziemy je w szafie gwiazd i blogerek mody, które nie szczędzą pozytywnych opinii na temat butów na pozór nie do noszenia: O Litach mogę powiedzieć z ręką na sercu, że to najwygodniejsze buty na obcasie jakie mam, pół dnia poruszania się w nich po mieście to nic wielkiego, a tym bardziej niebezpiecznego. Jeśli wahacie się nad ich zakupem, jak najbardziej polecam :) - pisze na swoim blogu Alice. Wiele osób pyta mnie czy [Lity] są wygodne - chyba najprościej będzie jak powiem, że dzisiaj parę razy się potknęłam, bo zapomniałam, że mam na nogach buty na obcasach. - wtóruje jej Joanna ze Styledigger. Buty promowały między innymi Lady Gaga, Pixie Geldof, Alexa Chung i jej francusko-angielska koleżanka i trendsetterka Vivienne Fillol-Cordier.











1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie?
2. Założyłybyście w ogóle takie buty? :mrgreen:
mirra20
mirra20
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

1. jak dla mnie ohydne, 1
2. musiałby mi ktoś chyba dobrze zapłacić żebym założyła
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  10 sierpnia 2011

moja mama ma od wielu lat buty na takim właśnie obcasie i takiej platformie, tyle, że nie takie kryte. ostatnio z ciekawości je przymierzyłam, gdyby nie to, że są dość cięzkie to mogłabym powiedzieć, że chodzi się w nich jak w kapciach... faktycznie - wygodne

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011

Potwierdzam, sa mega wygodnie
mam koturny i loafery, sznurowanych nie
faktycznie jak sie chodzi w tych butach to sie zapomina ze ma sie obcasy na sobie, w piatek sie wypiedolilam na chodniku i podarlam spodnie :rotfl:
ale Jimmy Choo i Louboutin tez przeciez wypuszcza buty z ukrytymi platformami

jedna uwaga - paskudnie wygladaja na chudych nogach - wygladaja ORDYNARNIE
noga musi byc masywniejsza, nie tlusta, ale z lydeczka i udem. Wtedy takie buty nadaja jeszcze wiecej uroku takiej nodze. Noge bardzo szczupla wg mnie szpeca

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adasiowaa
Adasiowaa
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

1. Cudowne! Zwłaszcza te pierwsze, takie klasyczne. Oceniam na 10 : )
2. Założyłabym je, ale obawiam się, że komicznie bym wyglądała. Taki wysoki paty o takich masywnych butach. A moje stopy wyglądałyby na 3 razy większe :p
iffy
iffy
  10 sierpnia 2011

być może nawet się skuszę, na te pierwsze, ale może brązowe. mam stanowczo za dużo czarnych butów. :nie:

Adasiowaa
Adasiowaa
  10 sierpnia 2011

Jak wysoki jest obcas?

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

1. Nie. -10
2. Nie :zonk:
pijana
pijana
  10 sierpnia 2011

Są ok, ale mimo średniego wzrostu (166) czułabym się w nich jak wielkolud.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

1. Okrooopne. Niezgrabne. Ordynarne. Odejmują kobiecości. 0.
2. Tylko jakby mi ktoś zapłacił za to xD

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

TheWitch
TheWitch
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

podobaja mi sie, oczywko zalezy od danego buta :)
zalozylabym, jednak jeszcze nie posiadam :D
Darunia511
Darunia511
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

Chciałam sobie kupić te czarne albo ostatnie, ale widze że jest na nie szał... :and:.
adra1992
adra1992
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podobają wam się? W skali od 1-10 na ile je oceniacie? 2. Założyłybyście w ogóle takie buty?

Te na zdjeciach sa brzydkie. Ale widzialam kilka podobnych w sklepach (z ukryta platforma, zasloniete) i mi sie podobaly. Nawet gdy kupuje szpilki, staram sie tez aby platforma byla pokryta tym samym materialem co reszta buta. Jak jest osobno material pokrywajacy stope a platforma to wydaje mi sie ze te buty jakies pociete jak choinka...
asiulcia1
asiulcia1
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te na zdjeciach sa brzydkie. Ale widzialam kilka podobnych w sklepach (z ukryta platforma, zasloniete) i mi sie podobaly. Nawet gdy kupuje szpilki, staram sie tez aby platforma byla pokryta tym samym materialem co reszta buta. Jak jest osobno material pokrywajacy stope a platforma to wydaje mi sie ze te buty jakies pociete jak choinka...

j.w. :)

[color=white]znaczkiiiiii
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.