monikamonisia20
monikamonisia20
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Witam.
Jakoś tak ostatnio chodzi za mną żółty lakier do paznokci.
Zakupiłam z miss sporty, ale dupcia zostawia smugi zacieki, nie wiem jak to ując , 4 warstwy i nic nadal wygląda to niechlujnie.
Możecie polecić jakiś ładny żółciutki kolorek?
Jeśli jeszcze pytam to może jakiś ceglany? hmm albo butelkowa zieleń? Chodzi mi o dobre krycie, bo w sklepie nie przetestuję :and:

Dostanę gdzieś sam pojemnik ze szczoteczką po tuszu do rzęs?

pozdrawiam;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak z ciekawosci zapytam....a po co ci takie cudo?

a wiesz, olejek rycynowy sobie przelewam do pojemniczka po tuszu i na rzęski, ale mój kochany piesek pogryzł mi opakowanie i szczoteczkę. A żadnego tuszu nie posiadam, który byłby na końcówce;(
adra1992
adra1992
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A żadnego tuszu nie posiadam, który byłby na końcówce;(

Kolezanek popytaj moze maja jakis stary tusz co nie uzywaja, albo jakis co im sie skonczyl i nie wyrzucily...
Watpie by sprzedawali tusz bez tuszu :P Ale mozesz kupic jakis najtanszy chlam i go opustoszyc
asiulcia1
asiulcia1
  10 sierpnia 2011

taki mam, polowałam na miętę długoooo :D

asiulcia1
asiulcia1
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki mam, polowałam na miętę długoooo :D

na moich paznokciach jest bardziej miętowy niż na tym zdjęciu :P
368212
368212
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś tak ostatnio chodzi za mną żółty lakier do paznokci.


20zł, dwie warstwy jak najbardziej wystarczą :-)
wklejam zdjęcie, nie oddaje tego jaki kolor jest w rzeczywistości bo robione kamerką, na dodatek mam na nim jeszcze jedną warstwę srebrnego brokatu, a te wgłębienia na płytce paznokcia to po tipsach :P
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  10 sierpnia 2011

miss sporty , czemu mnie to nie dziwi ...
ja sie dziwie ze jeszcze to istnieje ....
ja polecam z Virtuala by joko Vinyl Mania , sa swietne, trwałe , super pedzelek co ułatwia aplikację ;p

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

monikamonisia20
monikamonisia20
  10 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: miss sporty , czemu mnie to nie dziwi ... ja sie dziwie ze jeszcze to istnieje .... ja polecam z Virtuala by joko Vinyl Mania , sa swietne, trwałe , super pedzelek co ułatwia aplikację ;p

no właśnie nigdy nie kupowałam nic z tej firmy i byłam ciekawa jak się sprawdza.
Miałam nadzieje, że skoro już cała gama ich kosmetyków stoi w rossmanie to się nie zawiodę :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: taki mam, polowałam na miętę długoooo :D

ooo mam taki sam miętowy jaśniutko, tylko z eveline i pachnie miętą oraz jabłuszkiem;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.