BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  8 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ?
a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ? a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

Po co stać skoro można leżeć :ziober2:
Pieprzyków w ogóle nie powinno się opalać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  8 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

Najlepiej nie opalać, ale jeśli już to filtr 50-tka.
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ?

Leżące wygodniejsze, ale na stojącym równiej się opalałam. Od leżącego zawsze miałam bladą plamę nad tyłkiem.
styka51
styka51
  8 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ? a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

Ja wolę leżące ( chociaż na stojącym nigdy nie byłam ;p )

Pieprzyki zawsze smaruję kremem czy tam balsamem czy jak to tam z wysokim filtrem ;)
ChicaBombb
ChicaBombb
  8 sierpnia 2011

lezace. ja jakis duzych pieprzykow nie mam, wiec specjalnie och nie zakrywam a ni nie smaruje.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Po co stać skoro można leżeć


podbijam - na uja w ogole tam te rurki ? zeby tam tanczyc? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Od leżącego zawsze miałam bladą plamę nad tyłkiem.


a ja blade plamy po prawej stronie cyckow - rozjezdzaly mi sie na boki - niestety nie stercza jak silikony :lol: ale zazwyczaj trzymalam je rekoma

nad dupa tez czesto mialam trojkacik albo pasek, zalezy jak sobie dupe wkomponowalam :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: podbijam - na uja w ogole tam te rurki ? zeby tam tanczyc?

U mnie w stojącym nie było rurek, tylko uchwyty żeby ręce trzymać do góry :D
massacre
massacre: nad dupa tez czesto mialam trojkacik albo pasek, zalezy jak sobie dupe wkomponowalam

:rotfl:
massacre
massacre: a ja blade plamy po prawej stronie cyckow - rozjezdzaly mi sie na boki - niestety nie stercza jak silikony ale zazwyczaj trzymalam je rekoma

Ja mam małe to sterczą na baczność ahaha :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2011
massacre
massacre: podbijam - na uja w ogole tam te rurki ? zeby tam tanczyc?

Jakie rurki ? :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 sierpnia 2011

Kurde nigdy nie byłam :ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  8 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ?

zadne

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: a co z odstającymi pieprzykami ?

jak juz musisz isc na solke to kup w aptece specjalne miniaturowe plasterki
Ja ich uzywam jak sie opalam na sloncu bo mam kilka malych pieprzykow...ale mimo wszystko sie o nie boje
sa rowniez dostepne specjalne masc...tylko uwazaj na nie
posmaruj tylko i wylacznie pieprzyk bo jak wyjdziesz zapo jego linie to bedziesz miala nierownosc...ale gwarantuja bezpieczne opolanie
mmaryjka
mmaryjka
  8 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

w aptece są specjalne sztyfty z filtrem 50+, smaruje się tym pieprzyk.
ja mam jeden pieprzyk który muszę obserwować i nawet na co dzień przyklejam na niego malutki plasterek, też w aptece.
adra1992
adra1992
  9 sierpnia 2011
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Solarium , stojące czy leżące ? Które lepsze ? dlaczego ? a co z odstającymi pieprzykami ? jak je uchronic przed szkodliwymi promieniowaniami ?

stojace lepiej pokrywa...chyba... jak uniesiesz rece to se pachy poopalasz :ziober2:
Na solarium bylam chyba tylko 3 razy, nie mam za duzo do powiedzenia. Na lezacym oparzylam sobie nogi , w zgieciach kolana, z tylu - nie moglam chodzic w spodniach :O
Pieprzyki to filtr mocny... moze sie cos na to przykleja, nie wiem :woot:
asiulcia1
asiulcia1
  9 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Kurde nigdy nie byłam

Podbijam :mrgreen:
ja tylko na słoncu, a że w tym roku mało było to się za bardzo nie opaliłam :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.