ImaDrug
ImaDrug
  4 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć :piwo:
Mam problem z bluzką. Poplamiłam sobie ją długopisem.
Macie jakies sposoby żeby się to sprało? Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam problem z bluzką. Poplamiłam sobie ją długopisem. Macie jakies sposoby żeby się to sprało? Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.

Dobry proszek, jakiś odplamiacz... i modlitwa o cud. :P Ja dawno temu też przejechałam sobie długopisem po jasnym sweterku i zeszło dopiero po którymś praniu. Po jednym była niestety blada kreska... ;/
ImaDrug
ImaDrug
  4 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Dobry proszek, jakiś odplamiacz... i modlitwa o cud. :P Ja dawno temu też przejechałam sobie długopisem po jasnym sweterku i zeszło dopiero po którymś praniu. Po jednym była niestety blada kreska... ;/

w sumie to nie bluzka.zle sie wyraziłam...koszula do pracy ! haha xD w brudnej chodzić nie będę a prałam juz dwa razy a nawet nie wyblakło :(
zimna1993
zimna1993
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies sposoby żeby się to sprało?

Vanish :tak: Jak moja córeczka poplamiła sobie bluzkę markerem to Vanish pomógł, więc z długopisem tez powinien sobie poradzić :mrgreen:
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  4 sierpnia 2011

Jak się kiedyś maźnąłem długopisem po koszuli, tarłem to miejsce szmatka z odrobiną mydła i z grubsza zeszło. Resztę dopełniło jedno pranie i teraz ani śladu :)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

vanish + kilka prań :)
kiedyś sobie długopiesm zapieprzyłam spodnie i dopiero po kilku praniach zeszło ;O
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Hana25
Hana25
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies sposoby żeby się to sprało?

Nie zapieraj ...na plamę wyciśnij sok z cytryny lub kwasek cytrynowy zostaw na 30-40 min spłukać (jeśli jest potrzeba powtórz) i jak plama zniknie wtedy wyprać
mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011

są takie ekspresowe odplamiacze w kulce. ja zawsze kupuję w almie albo w jakimś supermarkecie.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to nie bluzka.zle sie wyraziłam...koszula do pracy ! haha xD w brudnej chodzić nie będę a prałam juz dwa razy a nawet nie wyblakło :(

Mocny tusz musiał mieć ten długopis. :P Wyżej są podane sposoby z których i ja bym skorzystała, więc próbuj. :) Tylko z sokiem z cytryny bym się wahała, żeby nie obarwiło albo coś...
RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  5 sierpnia 2011

Dezodorantem albo mocnym alkoholem na pewno pomoże,.

ImaDrug
ImaDrug
  5 sierpnia 2011
Kiniowska
Kiniowska: Mocny tusz musiał mieć ten długopis. :P

własnie nie taki mocny jak sie wydaje ;P zwykły długopis za 40gr ;P ale cóż,będę próbować wasze sposoby może pomogą :)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie nie taki mocny jak sie wydaje ;P zwykły długopis za 40gr ;P ale cóż,będę próbować wasze sposoby może pomogą :)

Powodzenia. :) A to cholerstwo za 40gr, to czasami jest gorsze niż jakiś 'markowy' długopis. :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.