Darua
Darua
  4 sierpnia 2011 (pierwszy post)
nie chce kupować przez internet . Ostatnio chodze po sklepach i nigdzie nie ma. no i zeby była rozsądna cena ; )
pijana
pijana
  4 sierpnia 2011

Może Cubus, Gatta, Calzedonia... I zwykłe sklepy/stoiska z rajstopami, skarpetkami itp., na jakichś placach czy ryneczkach...

Hana25
Hana25
  4 sierpnia 2011
Darua
Darua: Ostatnio chodze po sklepach i nigdzie nie ma. no i zeby była rozsądna cena ; )

W sklepie Gatta były ok pół roku temu ponieważ sama kupowałam a i na rynku widziałam cena ok 15-25 zł
Eloso
Eloso
  4 sierpnia 2011

w galeriach! ;o

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Darua
Darua: nie chce kupować przez internet . Ostatnio chodze po sklepach i nigdzie nie ma. no i zeby była rozsądna cena ; )


nie udzielam sie bo nie wiem, u mnie w kazdym sklepie sa :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie udzielam sie bo nie wiem, u mnie w kazdym sklepie sa


This is ... POLAND!!!
:D
madzia2143
madzia2143
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: nie udzielam sie bo nie wiem, u mnie w kazdym sklepie sa This is ... POLAND!!! :D

nie trzeba tutaj nic więcej komentować :lol:
sama chcę kupić, ale obawiam się że to tylko na szczupłe nogi. A moje uda są umięśnione i dosyć szerokie z tego względu ;/
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sama chcę kupić, ale obawiam się że to tylko na szczupłe nogi. A moje uda są umięśnione i dosyć szerokie z tego względu ;/


mam to samo z moimi udami, zalezy jakie chcesz, u mnie odpadaja bawelniane, grube bo wygladami w nich jak zaba
z kolei ladnie mi w kryjacych dosc cienkich, podkreslaja moja figure klepsydry, zwlaszcza do odpowiedniej sukienki/ spodniczki :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011

ja tam widzę je w każdym sklepie który ma dział z rajstopami/skarpetami.
h&m, river island, a do tego calzedonia i tego typu sklepy. nie wiem jakie tam macie te sklepy.
ja mam z calzedonii i są naprawdę w porządku.

Darunia511
Darunia511
  4 sierpnia 2011

w Poznaniu też są wszędzie wiec nie wiem w czym problem.

asiulcia1
asiulcia1
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam widzę je w każdym sklepie który ma dział z rajstopami/skarpetami.

jw ja również :)
madzia2143
madzia2143
  5 sierpnia 2011
massacre
massacre: z kolei ladnie mi w kryjacych dosc cienkich, podkreslaja moja figure klepsydry, zwlaszcza do odpowiedniej sukienki/ spodniczki :)

masz jakieś zdj? chciałabym zobaczyć jak to wygląda ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.