gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  3 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Temat na szybko :)

Potrzebuję dobrego, ujędrniającego balsamu :)

Hana25
Hana25
  3 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Potrzebuję dobrego, ujędrniającego balsamu :)

Ja używam od 3 miesięcy czarnego z ziaja masło do ciała, byłam w szoku kiedy zobaczyłam natychmiastowy efekt (który u mnie utrzymywał się kilka godzin), nie wyszczupla za bardzo nie zwalcza cellulitu, ale napina i wygładza skórę jest niesamowity. Jeżeli zależy Ci tylko na ujędrnieniu to polecam
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  4 sierpnia 2011

eveline, tyle w tym temacie.

Brzeginka
Brzeginka
  4 sierpnia 2011
Yukiko
Yukiko: eveline, tyle w tym temacie.

Nie wiem jak ten do całego ciała, ale ten do biustu z serii 3D jest fenomenalny :) Szczególnie biorąc pod uwagę śmieszną cenę oscylującą w okolicach 15zł.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011

dla Ciebie czy dla kogos starszego? Ujedrniajace to raczej chyba juz dla tych "starszych" ludziuf... :ninja:


w sumie bardziej wygladza niz ujedrnia, ale ja w ujedrnianie kremem nie wierze - mimo to polecam, swietny efekt

nie wiem czy macie No7 w PL, ale jesli jest dostepny to polecam ten (chociaz nie sadze by byl odpowiedni dla osoby ponizej 30-tego roku zycia :woot:)


a jak nie masz co robic z kasa to kup sobie Lancome, jest MEGA MEGA MEGA, ale u nas kosztuje okolo £115 :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011

polski, tani i dobry - TOŁPA.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011

ja nie rozumiem co wy, laski dwudziestoparoletnie, musicie sobie ujedrniac? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  4 sierpnia 2011
Yukiko
Yukiko: eveline, tyle w tym temacie.



Mialam taki, jestem zadowolona, mimo że w sumie nie mam jakichś problemów z jędrnością czy coś ;)

massacre
massacre: ja nie rozumiem co wy, laski dwudziestoparoletnie, musicie sobie ujedrniac?


No weź, a ty ile masz lat? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: polski, tani i dobry - TOŁPA.


Na pewno mialaś też coś z wyższej półki a Tołpa jednak tak dobrze wypada?
Ja mam tylko maskę do włosów, ale jest mega.
mmaryjka
mmaryjka
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno mialaś też coś z wyższej półki a Tołpa jednak tak dobrze wypada?

używałam na biust, kiedy drastycznie schudłam i naprawdę jestem zadowolona.
obecnie używam serum raz w tygodniu, właśnie z wyższej półki i wydaje mi się, że gdybym miała poważniejszy problem z brakiem jędrności to on by nic nie dał, a tołpa by mi pomogła.

massacre
massacre: musicie sobie ujedrniac?

wystarczy, że któraś bierze hormony i ma ten niefart, że jednym ze skutków jest zatrzymanie wody i siema.
ja używam raz w tygodniu np. dlatego, że bardzo dużo ćwiczę, jestem w ciągłym ruchu i wolę zapobiegać niż leczyć. a po treningu taki balsam chłodzący to zbawienie.
asiulcia1
asiulcia1
  4 sierpnia 2011
gagulina
gagulina:


mam ten, cudów nie zdziała, bo to wiadomo balsam, ale jednak trochę ujędrnia tą skórę :mrgreen:
Brzeginka
Brzeginka
  4 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja nie rozumiem co wy, laski dwudziestoparoletnie, musicie sobie ujedrniac?

A ja używam ujędrniaczy tylko na biust - mam go w dość sporym rozmiarze i zdecydowanie wolę zapobiegać niż potem płakać :D
Hana25
Hana25
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja używam ujędrniaczy tylko na biust - mam go w dość sporym rozmiarze i zdecydowanie wolę zapobiegać niż potem płakać

a jakiego używasz? nie pierwszej młodości jestem i może czas zacząć bo geny to nie wszystko
madzia2143
madzia2143
  5 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakiego używasz?

ja np. na biust mam z Eveline serum ;) bardzo fajne, Jasmina kiedyś mi polecała.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31412
Brzeginka
Brzeginka
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakiego używasz? nie pierwszej młodości jestem i może czas zacząć bo geny to nie wszystko

Ja też używam tego z Eveline. Jest naprawdę niezły, skóra jest wyraźnie napięta, biust nieco uniesiony i jakoś tak bardziej okrągły :)
Hana25
Hana25
  6 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na biust mam z Eveline serum ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też używam tego z Eveline

No i wybrałam się dzisiaj po południu do reala, super-pharm i nie ma (to jedyne sklepy z artykułami drogeryjnymi w mojej okolicy)...jutro ruszam na poszukiwania :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.