AnonimowyRuchacz
AnonimowyRuchacz
  1 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym

*tego :)
:mrgreen:.
Hana25
Hana25
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

Nie chodziłam do gimnazjum, ale tak od 6 klasy podstawówki trochę depeszówą później punkiem, przeszło mi w 4 klasie liceum... Glany mam do dzisiaj chociaż wiem że już nie nałożę ich nigdy więcej...
machu221
machu221
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?


nie chodziłem do gimnazjum , nie bawiłem się w subkultury ubierałem się w spodnie dresowe sportowe buty i bluzy z kapturem normalnie jak chłopak z osiedla obecnie spodnie dresowe zamieniłem na dżinsy czasem nawet założę koszulę :D
AnonimowyRuchacz
AnonimowyRuchacz
  1 sierpnia 2011

karina to taka typowa gimbusia co mowi daj szluge i ubiera biale spodnie

boniwinter
boniwinter
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl

w wieku 14 lat bylam grunge, pozniej "poznalam" Janis Joplin itp, The Doors itp... pokochalam klimaty hippisowskie, tego sie trzymalam przez dobre 5, 6 lat...oczywiscie mowie o ubiorze, a na koniec mojej drogi pokochalam punk, metal i gothic, ale powrocilam do ubioru grunge bo mimo, ze uwielbialam ta muze to zle bym sie czula "przebrana za punka czy metalowca"
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  1 sierpnia 2011

w 1 klasie ubierałam się jak szmira, nieodłącznym moim przyjacielem była prostownica
w 2 klasie byłam coś w stylu miniemosika czarne ubrania, metal w mordzie, czarne oko
na początku 3 byłam elo zią nosiłam bluzki do kolan, zabrane od chłopaka i w sumie on mnie unormował
ale tak oglądając stare zdjęcia, ryj mi się cieszy, przynajmniej nie było nudno

maybe I had said something that was wrong

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

byłam punkiem ;D
chodziłam w glanach, czarnych ciuchach i słuchałam analogsów, kazika i wszelakiego darcia mordy.
dzięki Bogu przeszło mi ;D
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  2 sierpnia 2011

hmm .. co prawda stylu ubierania nie zmieniłam .. jednie nie styl malowanie :D
w gimnazjum nieodłącznym elementem mojego makijażu był czarny layner :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

Ok oficjalnie się przyznam, że kiedyś nosiłem dresy.
Jak miałem 14 oczywko.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

gimnazjum? co mi wpadlo pod reke.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gimnazjum?


nigdy nie chodzilam do gimnazjum - jestem gorsza? :C

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu


nie nazwalabym tego buntem, bylam zawsze ulozonym dzieckiem a pozniej nastolatka, mialam swoje siano w glowie, jak kazdy :D
mialam bzika na punkcie hip hopu, deskorolki, kosza i NBA - gralam w kosza w liceum, bylam najlepszym rozgrywajacym :lol: w zwiazku z tym bujalam sie w szerokich spodniach :rotfl:
styl cos w tym klimacie:





oczywiscie mialam koszulke Lakersow :zakochany: tyle ze z numerem 8 :zakochany:
http://3.bp.blogspot.com/_4swnc9wML7c/TOoFfcndRjI/AAAAAAAAARc/q1sHPHWLqJE/s1600/Playboy+girl+wearing+underwear+that+loyal+Lakers.jpg

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  2 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: że kiedyś nosiłem dresy.

dresy są ok. :DDD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ok oficjalnie się przyznam, że kiedyś nosiłem dresy. Jak miałem 14 oczywko.


do dzisiaj biegam w dresach, chodze do parku w dresach, jak jedziemy autem min te 100 mil i nie jest goraco, tez ubieram dresy, na plac zabaw chodze w dresie, do supermarketu na zakupy np. takie tygodniowe ide w dresie, w dresie wyskocze po piwko, w dresie biwakuje, w dresie grilluje w ogrodku i czasem u znajomych - dresy sa swietne i mam chyba z 5 par :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011

glupi obrazek, ja mialam z numerem 8 oczywko :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 sierpnia 2011
massacre
massacre: http://3.bp.blogspot.com/_4swnc9wML7c/TOoFfcndRjI/AAAAAAAAARc/q1sHPHWLqJE/s1600/Playboy+girl+wearing+underwear+that+loyal+Lakers.jpg glupi obrazek, ja mialam z numerem 8 oczywko

ahahaha, ona ma majtki na glowie czy co :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.