AnonimowyRuchacz
AnonimowyRuchacz
  1 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

marta0859
marta0859
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

co to znaczy "typowa karina"? :woot:

W gimnazjum ubierałam się mniej więcej tak samo jak teraz. Nigdy nie przynależałam do żadnej subkultury a mój bunt objawiał się w inny sposób niż przez ubiór :D

Marcin Sowa, zgadłam?
Gothiclady
Gothiclady
  1 sierpnia 2011

nie byłam w gimnazjum Szymą, a ubierałam się tak jak mi było wygodnie :zabawa:

Gothiclady
Gothiclady
  1 sierpnia 2011

dodam jedynie, że kiedyś były inne trendy w modzie i teraz mozna uznać to za obciach :D

asiulcia1
asiulcia1
  1 sierpnia 2011

normalnie, z reguly dzinsy i bluzka/tunika/swetr.

ChicaBombb
ChicaBombb
  1 sierpnia 2011

jak sobie przypomne to mi sie smiac chce;) nosilam cokolwiek, co nie bylo workiem na kartofle;)

styka51
styka51
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

W gimnazjum nie byłam zbuntowana. Nie byłam też hot, byłam brzydka ;/

Za to w liceum łaziłam w trampkach, wielkich portkach i nosiłam od uja drewnianych bransoletek na łapach. Na torbie miałam mnóstwo przypinek i zawieszek w stylu "muzyka przeciwko rasizmowi" itp.
Teraz wyrosłam z tego, w sumie to trochę dzięki chłopakowi stałam się bardziej "kobieca". Nie wiedzieć czemu... skoro taka trampsiasta mu się podobałąm :woot:
madzia2143
madzia2143
  1 sierpnia 2011

nie uważam tego za bunt, ale bardzo długo ubierałam się w stylu gotyckim.
Aktualnie zmienił się tylko ubiór na bardziej stonowany, muzyki słucham do dziś dnia ; )

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

Od zawsze tak samo się ubieram.
zimna1993
zimna1993
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

Tylko na czarno. Ale gdy weszło w modę styl emo szybko mi przeszło :mrgreen:
pijana
pijana
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie ubieralas za czasow swojego buntu i gimnazjum?cz mialas jakis swoj styl czy taka typowa karina?

Miałam swój styl od zawsze, co oczywiście nie podobało się innym, ubranym jak szare roboty, ale od zawsze miałam to w dupie. Swoją drogą dobre określenie "typowa karina" :D
pijana
pijana
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: swetr.

SWETER.

znaki
asiulcia1
asiulcia1
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SWETER.

o nie, sorry za 'swetr' :ninja:
Alucard
Alucard
  1 sierpnia 2011

Bujałem się w markowych dresach nike shox.

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  1 sierpnia 2011

Wolę o tym nie pamiętać :and:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.