Gothiclady
Gothiclady
  30 lipca 2011 (pierwszy post)

Reiu wstydzi się zapytać soł:

"Poszukuję takowych butów dla swojej dziewczyny gdyż upatrzyła je już jakiś czas w jednym sklepie internetowym i za każdym razem jak je widzi to marudzi na sklep, że ich nie wrzucają na sprzedaż.
Buty nie są one wystawione jako towar tylko modelka miała je na nogach prezentując sukienkę firmy Punk Rave, więc być może i buty tej samej firmy ale moje poszukiwania z wujkiem google nie przyniosły oczekiwanych rezultatów :(
Cenowo obstawiam przedział 390-550pln ale odłożę kasę jeśli będzie trzeba :P
Może wiecie gdzie takowe nabyć w necie:
"

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w życiu bym nie dała tyle za buty Ag


na butach i torebkach sie nie oszczedza siana :ziober2:
masz buty za tysiaka to i w sukience do nich za 5 zeta wygladasz classy :mrgreen:

reiu
reiu: http://www.kinkyangel.co.uk/


kinky angel, mialam kiedys taki nick na jednym serwisie randkowym :ninja: :rotfl:
a moze to bylo kinky bitch? :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: na butach i torebkach sie nie oszczedza siana masz buty za tysiaka to i w sukience do nich za 5 zeta wygladasz classy

Wiesz, jakby mnie było stać, to może i bym była bardziej rozrzutna :)
Ale jak buty kosztują więcej niż pół wypłaty, lub więcej niż miesięczna babcina emerytura to nie wiem co by mnie skłoniło do zakupy - chyba tylko wygrana w lotto :D

Nie wiem, ale nawet jak mam buty z sieciówki, czy skądkolwiek to nie niszczą mi się praktycznie wcale.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak buty kosztują więcej niż pół wypłaty, lub więcej niż miesięczna babcina emerytura to nie wiem co by mnie skłoniło do zakupy - chyba tylko wygrana w lotto :D


no wiadomo, ale zawsze mozna odlozyc z 3 wyplaty :lol: nie, no zartuje
ja wychodze z zalozenia, ze jesli mam na sobie ciuchy, buty powiedzmy w kwocie 1000 zlotych, np kiecka za 300, szalik za 100, plaszczyk za 500 i buty za 100 to ja wole inne proporcje, wiecej wydac na buty a na reszte mniej. jak mam przeznaczony jakis budzet na moje wydatki, to buty i torebki sa najdrozsze :ziober2: kwestia podejscia :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: na butach i torebkach sie nie oszczedza siana

na butach fakt bo preferuję kupić droższe ale przynajmniej długo w nich pochodzę a co do torebek to nie używam :P

dobra to wkleję foto całości, bo kieca z poszukiwanymi przeze mnie butami też jest cacy (koszt 159 pln)
celowo nie zmniejszyłem zdjęć :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011
reiu
reiu: bo kieca z poszukiwanymi przeze mnie butami też jest cacy (koszt 159 pln)


Punk Rave gothic sleeveless dress Q-126
Product Details:
Dress Type Casual Dresses
Age Group Adults
Supply Type OEM Service
Material COTTON 35% POLYESTER 65%
Fabric Type Taffeta
Design Sleeveless
Technics Yarn Dyed
Feature Breathable, Washable
Place of Origin Guangdong, China (Mainland)
Brand Name Punk Rave
Model Number Q-126
Color Black-red
Size S,M,L


Contact Supplier:
Serena Huang (Ruier Clothing Limited Company)

http://message.alibaba.com/msgsend/contact.htm?action=contact_action&domain=1&id=336523966
http://punkrave.en.alibaba.com/product/336523966-210037247/Punk_Rave_gothic_sleeveless_dress_Q_126.html
ta mi sie bardziej podoba :ziober2: ale sa te same buty
http://punkrave.en.alibaba.com/product/336522462-210037247/Punk_Rave_gothic_black_sleeveless_irregular_dress_Q_125.html?tracelog=cgsotherproduct4

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011

Kufa nie moge tych butow znalezc :woot:
ale znalazlam inne, takie ktore i mi sie podobaja :ziober2:



a te maja swietna nazwe :lol:
GOTHIC PUNK RAVE PRISONER POLICE PLATFORM BOOTS HEELS

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011

Wyslij moze Gotke do CCC i niech se baleriny kupi jak kazda szanujaca sie gimbuska, a nie wydziwia :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: baleriny


no chyba nie lałaś :rotfl:
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: ta mi sie bardziej podoba ale sa te same buty

zacny ciuszek :mrgreen:
btw. w polskim sklepie widziałem ją również za 159 pln i mam nadzieje, że z końcem sierpnia jeszcze będą ją mieli na stanie bo mi dziewczyna zacznie marudzić, że upatrzony przez nią rozmiar kiecy znów wykupili :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: no chyba nie lałaś


no chyba nie :rotfl:
dobre baleriny nie sa zle, wez sie nad tym jeszcze powaznie zastanow :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  4 sierpnia 2011

nigdy balerin nie miałam na nogach i jakoś nie zamierzam mieć :D

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  4 sierpnia 2011
reiu
reiu: (koszt 159 pln)

Zmotywowałeś mnie do nieopieprzania się w robocie :D :brawo:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: nigdy balerin nie miałam na nogach i jakoś nie zamierzam mieć :D


spoko, maly sparing, lezysz na lopatkach, a baleriny na twych stopach :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmotywowałeś mnie do nieopieprzania się w robocie :D

hehe, też niedługo będę musiał gdy tylko do roboty wrócę :P
Gothiclady
Gothiclady
  4 sierpnia 2011
reiu
reiu: hehe, też niedługo będę musiał gdy tylko do roboty wrócę :P


pokaż swoją babę :>

massacre
massacre: spoko, maly sparing, lezysz na lopatkach, a baleriny na twych stopach


ja jestem jak zawodnik sumo, nie do ruszenia :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.