Gothiclady
Gothiclady
  30 lipca 2011 (pierwszy post)

Reiu wstydzi się zapytać soł:

"Poszukuję takowych butów dla swojej dziewczyny gdyż upatrzyła je już jakiś czas w jednym sklepie internetowym i za każdym razem jak je widzi to marudzi na sklep, że ich nie wrzucają na sprzedaż.
Buty nie są one wystawione jako towar tylko modelka miała je na nogach prezentując sukienkę firmy Punk Rave, więc być może i buty tej samej firmy ale moje poszukiwania z wujkiem google nie przyniosły oczekiwanych rezultatów :(
Cenowo obstawiam przedział 390-550pln ale odłożę kasę jeśli będzie trzeba :P
Może wiecie gdzie takowe nabyć w necie:
"

Gothiclady
Gothiclady
  1 sierpnia 2011
reiu
reiu: http://www.gothicpunkshop.pl/ - polski ale wiadomo jakich cen się można spodziewać :P


daj spokój! patrz:

http://www.gothicpunkshop.pl/p,pl,n-8-08-700-00,6-buckle+boots+272-s1.html

mam te buty. spójrz na ich cenę. na rockmetalszopie kosztują nie całe 1000 zeta (i tak staniały, bo płaciłam ok tysiaka z groszami).

gotikpankszop jest drogi w penis.
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  1 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: mam te buty.

Fajne :)
Weź mi powiedz, czy one w ogóle wygodne są? I ile to cudo waży, bo na ciężkie wyglądają?
Gothiclady
Gothiclady: gotikpankszop jest drogi w penis.

Delikatnie to ujęłaś...
Gothiclady
Gothiclady
  1 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne :) Weź mi powiedz, czy one w ogóle wygodne są? I ile to cudo waży, bo na ciężkie wyglądają?


bardzo wygodne, choć przez pierwsze kilka dni uwierały mnie w podbicie. nie wiem ile jeden but waży, 1,5 kg? dobrze robią na mięśnie ud i dupska :D jedyne o czym trzeba pamiętać, to kłaść je z rozpiętymi zamkami, bo się załamują i zamek trzeba wymieniać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Delikatnie to ujęłaś...


daj spokój, różnica w cenie jest horrendalna. niby buty za tysiaka więc co tam dodatkowo 200 czy 300 zł, ale za to można już kurna rachunek za tel. opłacić. nie wiem dlaczego ceny są tak różne skoro sprowadzaja buty chyba z jednego miejsca... no zarobić trzeba.
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  1 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: bardzo wygodne, choć przez pierwsze kilka dni uwierały mnie w podbicie. nie wiem ile jeden but waży, 1,5 kg? dobrze robią na mięśnie ud i dupska :D jedyne o czym trzeba pamiętać, to kłaść je z rozpiętymi zamkami, bo się załamują i zamek trzeba wymieniać :)

aha. Bo mój kumpel podobne miał i twierdził, że niewygodne.
A o zamkach już słyszałam.
Cholera, jednak czegoś lżejszego poszukam.

Gothiclady
Gothiclady: daj spokój, różnica w cenie jest horrendalna. niby buty za tysiaka więc co tam dodatkowo 200 czy 300 zł, ale za to można już kurna rachunek za tel. opłacić. nie wiem dlaczego ceny są tak różne skoro sprowadzaja buty chyba z jednego miejsca... no zarobić trzeba.

nie tylko z butami tam tak jest - spójrz na ubrania, też co najmniej z 30-40 zł droższe niż na innych tego typu sklepach.
W moim wypadku na trzy -cztery miesiące na telefon by starczyło :rofl:
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  1 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: daj spokój! patrz: http://www.gothicpunkshop.pl/p,pl,n-8-08-700-00,6-buckle+boots+272-s1.html mam te buty. spójrz na ich cenę. na rockmetalszopie kosztują nie całe 1000 zeta (i tak staniały, bo płaciłam ok tysiaka z groszami). gotikpankszop jest drogi w penis.


o w życiu xD
za tą różnicę to by mi na spodnie starczyło albo na kurtkę zimową

swoją drogą odpisała mi jakiś czas temu właścicielka sklepu gdzie widziałem poszukiwane przeze mnie buty, że ona niestety nie ma pojęcia kto jest ich producentem :and:
Gothiclady
Gothiclady
  2 sierpnia 2011
reiu
reiu: swoją drogą odpisała mi jakiś czas temu właścicielka sklepu gdzie widziałem poszukiwane przeze mnie buty, że ona niestety nie ma pojęcia kto jest ich producentem


to nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić takie na zamówienie :zabawa:
Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  2 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Może wiecie gdzie takowe nabyć w necie:

Świetne są.
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  2 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: to nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić takie na zamówienie

jeszcze zaspamuje maila na stronie głównej producenta tej kiecki :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011

widzialam je u kogos na wallu na fajsie :woot: ach! u Ciebie :ziober2:
nie wiem gdzie takie dostac, bankowo w Camden Town, zapraszam, oprowadze :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  2 sierpnia 2011

Reiu, Masakra zaprasza :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Reiu, Masakra zaprasza


mam 20 minut do Camden, nie jezdze, bo za bardzo sie wtedy wyrozniam z tlumu a nie lubie :ziober2:
ale tam takie cuda mozna dostac, choc do gotyckiego stylu to mi nie po drodze, to torby maja cudne :zakochany: i w zadnym high street sklepie takich nie dostaniesz :zakochany:

next tydzien jade pod chate Amy, drukne Twoje foto i sie popytam :lol:
na tym zdjeciu widac ze turysci :nie:

Ci ludzie sa mega i bankowo kazdy ma swoja historie :mrgreen:






Plusy mieszkania w Londku, dwa rzuty metrem, zostawiasz krolowa i jestes na Camden, nastepne dwa i chodzisz ulicami Sherlocka :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  2 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Reiu, Masakra zaprasza

zapamiętam :mrgreen:

massacre
massacre:

łooo, ciekawa miejscówka i równie ciekawe osobistości :D

z UK to znam tylko jeden sklepik
http://www.kinkyangel.co.uk/
i standardowo na ceny lepiej nie patrzeć :P
Gothiclady
Gothiclady
  3 sierpnia 2011
reiu
reiu: http://www.kinkyangel.co.uk/


bardzo mało ńju roków na obcasach do wyboru :nie:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 sierpnia 2011

w życiu bym nie dała tyle za buty Ag :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 sierpnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: http://w.fotka.pl/00a010c0ee.jpg"

zakochalam sie :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.