agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011 (pierwszy post)


Temat, w ktorym dzielimy sie nasza opinia na temat kosmetykow :)


Wiec klawiatury pod lapki i do dziela :mrgreen:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest na wizażu. Tutaj wizażu być nie musi.

owszem, ale to ułatwia zadanie, proste i rozbudowane recenzje, a nie 'jest do d...' a potem 100 pytan do, dlaczego, ktory, po co, na co i dlaczego i juz nie ma sladu po pozostalych recenzjach bo jest nawbijane 10 stron. i inni musza szukac.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Załóż temat od nowa, ten pójdzie do zamknięcia a uwzględnisz to o co prosiłam? Żeby określić o czym mówimy w sensie, zeby bardziej opisac? Bo Takie potem dopytywanie naprawde mija sie z sensem, 3 strony nabite pytaniami a recenzje giną na pozostałych stronach.
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Rozumiem, że w razie podwieszenia tego tematu pytania typu: "co sądzicie o tuszu Telescopic" zadane na "głównym" forum mam kierować tutaj?
mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa a Ty co zrobilas wlasnie ta wypowiedzia?

chciałam zapobiec jakimś kretyńskim przepychankom i czepianiu się. nabijanie dotyczy ciągnięcia offów odbiegających od tematu. gdyby każdy przeczytał moją wypowiedz, między innymi ty to temat nadawałby się do podwieszenia, a teraz się nie nadaje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chryste, zamknę ten temat chyba zaraz.

zamknij! przecież to jest jakaś żenada.
osoba zakładająca ten temat powinna napisać jakieś najprostsze zasady, że oceniamy konkretne produkty, a nie marki, to przede wszystkim:and:.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że w razie podwieszenia tego tematu pytania typu: "co sądzicie o tuszu Telescopic" zadane na "głównym" forum mam kierować tutaj?

nie :woot: tzn nie chce narzucac swojego zdania, ale mysle ze tutaj dodajemy recenzje a nie opinię o konkretnych produktach i pytania na ich temat. tak ja mysle.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: osoba zakładająca ten temat powinna napisać jakieś najprostsze zasady, że oceniamy konkretne produkty, a nie marki, to przede wszystkim

DOKŁADNIE o to mi chodziło :-)
boniwinter
boniwinter
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że masz uczulenie nie oznacza, ze produkt nie działa tak jak obiecuje producent, o to mi chodzi.

ale jak moge byc zadowola z produktu przez ktory mam pozniej problemy ze skora? to niedorzeczne i totalnie absurdalne.
np po uzyciu zelu do higieny intymnej z Avonu wyladowalam u ginekologa, a pozniej u dermatologa i wydalam prawie 200 zl na leczenie. Zel oprocz mycia mial jeszcze koic skore po goleniu i wszelkie zatarcia na pachwinach. No to mialam to co producent obiecal....200 zl w plecy
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tzn nie chce narzucac swojego zdania, ale mysle ze tutaj dodajemy recenzje a nie opinię o konkretnych produktach i pytania na ich temat. tak ja mysle.


Ok, też tak myślę, bo inaczej forum "główne" mogłoby nie istnieć.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Czy moge ja założyć ten temat? :and:
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moge ja założyć ten temat?


Nie, Aga go założy.

Póki co zamykam ten, piszę do Agi PW i czekamy :)
mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011

i uwzględnić, co na wizażu mnie niewyobrażalnie wkuwia, że ma skórę np. tłustą, a kosmetyk jest do suchej i żeby nie było zdziwka, że nie działa:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte:

może nie zamykaj jeszcze tego tematu, każdy napisze jakim go widzi, a agoosia to zbierze i założy temat.
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011

Otwieram w takim razie. :)

boniwinter
boniwinter
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam zapobiec jakimś kretyńskim przepychankom

wiec daje sie przyklad, a nie zapobiega lub krytykuje

Konto usunięte
Konto usunięte: nabijanie dotyczy ciągnięcia offów odbiegających od tematu

Ty nie napisalas nic na temat
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otwieram w takim razie. :)

a ja już Ci PW napisałam :lol: że zepsułaś to zamykając :D

Oki, ja tez jestem za zeby uwzglednic jaki sie ma problem ze skórą itp, a czy tutaj tez dodajemy recenzje np masek do włosów? szamponów itp?
mmaryjka
mmaryjka
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie napisalas nic na temat

chryste. chciałam zapobiec tej zbędnej dyskusji. to takie ciężkie do zrozumienia?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.