agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011 (pierwszy post)


Temat, w ktorym dzielimy sie nasza opinia na temat kosmetykow :)


Wiec klawiatury pod lapki i do dziela :mrgreen:
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  28 lipca 2011

przy okazji, że właśnie maluję pazury
koniecznie muszę dodać, że jestem zakochana w lakierach z h&m
tanie, wydajne ponieważ świetnie kryją, wystarczy jedna warstwa, kolory ciekawe
a największym moim zdaniem plusem jest to, że nie odpryskują tylko się ścierają :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Recenzje kosmetyków i bez usmiechu, po samym temacie nie wiadomo co w nim jest, czy recenzje książki, filmow czy czego.

nie ma to jak krytykowanie innych :)

maybe I had said something that was wrong

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011

Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Radiance Body Lotion (Balsam do ciała z masłem shea i masłem kakaowym)



To jest to! Od kilku lat, chyba dwóch kupuję te balsamy (zawsze kupowałam różowe do skóry suchej). Uwielbiam je, składy są bardzo fajne, w tym: woda, zaraz za parafina, gliceryna, lanolina, olej palmowy, masło shea, masło kakaowe, następnie nawilżające emolienty itd. Czyli bardzo ładnie

Ten kupiłam bo był w promocji z żelem pod prysznic za 16,99 (nie było różowego). Tydzien temu użyłam pierwszy raz i jestem zachwycona!!!

*Piękny, kokosowy, delikatny zapach.
*Lekka konsystencja
*Szybko się wchłania
*Nawilża!!! A przy tym nie zostawia tłustej i lepkiej skóry
*Wydajny
*Cudnie wygładza skórę, staje się aksamitnie miękka
*Skóra ładnie pachnie

Jestem zachwycona Uwielbiam balsamy Johnson&Johnson

Polecam ;-)

Używam tego produktu od: Tygodnia (aktualnie 4 tyg, recenzja byla pisana po tyg.uzywania)
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml.

nous
nous
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak nim przemylam twarz , to zaczela mocno piec i zrobila sie strasznie zaczerwieniona ; /
moje kolezanki ktore go tez zamowily to podobna sytuacje mialy.
SoDope
SoDope
  28 lipca 2011


Nowy produkt z serii Under 20.
Kremowy peeling do mycia twarzy. Nie podrażnia skóry. Drobinki są idealnej wielkości więc nie ma uczucia 'trzenia' po skórze. Nie pozostawia uczucia 'ściągniecia' twarzy. Zapach lekko cytrusowy - po umyciu twarzy nie jest wyczuwalny. za 12 zł warto wypróbować a jako peeling do twarzy nawet przy codziennym używaniu jest idealny.

Dla kogo - cera sucha/normalna/mieszana/tłusta (+ wągry i małe zaskórniki)
Nie dla - cery naczynkowej, trądzik różowaty/pospolity z wykwitami ropnymi.

Pozdrawiam :ziober2:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Ten wątek jest źle zrobiony! Powinno być ustalone w podpunktach co opisujemy

Np
1. Ocen produkt w skali od 1-5
2. Załącz zdjęcie produktu.
3. Opisz dokładnie wady i zalety produktu.
4. Od kiedy używasz produktu.
5. Ilość zużytych opakowań.


proste czytelne recenzje a nie:
używaąłm kremu z biodermy i jest beznadziejny, podobnie kosmetyki z avonu bo kolory są inne.

:and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 lipca 2011
The Body Shop - Mango Body Scrub (peeling do ciala o zapachu mango)



Sposrod peelingow, ktore uzywalam do cala ten podpasowal mi najbardziej - ma swietny zapach mango, az chce sie zjesc :) Drobinki w nim szybko sie rozpuszczaja podczas wmasowywania sie w skore, nie podraznia, a cialo po nim jest mieciutkie i gladkie. Moj nr 1 wsrod peelingow.


Konto usunięte
Konto usunięte: Ten wątek jest źle zrobiony! Powinno być ustalone w podpunktach co opisujemy Np 1. Ocen produkt w skali od 1-5 2. Załącz zdjęcie produktu. 3. Opisz dokładnie wady i zalety produktu. 4. Od kiedy używasz produktu. 5. Ilość zużytych opakowań. proste czytelne recenzje a nie: używaąłm kremu z biodermy i jest beznadziejny, podobnie kosmetyki z avonu bo kolory są inne.

dzizas.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nim przemylam twarz , to zaczela mocno piec i zrobila sie strasznie zaczerwieniona ; / moje kolezanki ktore go tez zamowily to podobna sytuacje mialy.

to na nastepny raz napisz o tym w jednym poscie, by nie bylo balaganu :)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzizas.

moim zdaniem ak by bylo prosciej :-)
boniwinter
boniwinter
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

poziewac sobie mozesz bo juz ta pora

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest recenzja

recenzja to zjawisko analizujace, krytykujace i oceniajace.
analizowalam, krytykowalam i ocenilam tylko w skrocie bo na forum nie pisze sie prac magisterskich bo nikt tego nie czyta.
Chodzi o krotka wypowiedz.
Jak masz potrzebe to Ci moge moja skrocona wypowiedz rozlozyc na czaski pierwsze

Konto usunięte
Konto usunięte: może bez nabijania w tym temacie skoro może będzie podwieszony

taaa a Ty co zrobilas wlasnie ta wypowiedzia?
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: recenzja to zjawisko analizujace, krytykujace i oceniajace. analizowalam, krytykowalam i ocenilam tylko w skrocie bo na forum nie pisze sie prac magisterskich bo nikt tego nie czyta. Chodzi o krotka wypowiedz. Jak masz potrzebe to Ci moge moja skrocona wypowiedz rozlozyc na czaski pierwsze

nikt nie kaze pisac prac magisterskich, ale 'jest cos kiepske, bo jest i tyle' nie jest recenzją, trzeba jeszcze uzasadnic, a to, ze cos jest kiepskie bo masz uczulenie? to kiepski argument ;-) nie kazdy musi miec. mozesz miec uczulenie a dzialanie produku moze byc fascynujace
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Chryste, zamknę ten temat chyba zaraz.

Aga, dogadaj się najpierw z FP/FT co do podwieszenia i dopiero załóż temat, bo tu jest już zrobiony burdel, a szkoda.

Co do "recenzji" - mimo wszystko każdy może napisać co chce, nawet jeśli nie będzie to pełny opis zalet i wad, no ludzie, jak ktoś napisze, że coś jest w jego mniemaniu kiepskie to i tak wypowiada się na temat kosmetyku i daje jakąś opinię, nieważne że kiepską.

(a treść Twojego pierwszego posta Aga jest jak najbardziej dobra :)
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Np 1. Ocen produkt w skali od 1-5 2. Załącz zdjęcie produktu. 3. Opisz dokładnie wady i zalety produktu. 4. Od kiedy używasz produktu. 5. Ilość zużytych opakowań.


Tak jest na wizażu. Tutaj wizażu być nie musi.
boniwinter
boniwinter
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz miec uczulenie a dzialanie produku moze byc fascynujace

jeszcze raz przeczytaj co napisalas

Konto usunięte
Konto usunięte: 'jest cos kiepske, bo jest i tyle' nie jest recenzją,

napisalam, ze kosmetyki zupelnie inaczej wygladaja w katalogu, a zupelnie cos innego jest w realu...a to juz jest recenzja poniewaz uwydatnilam 2 aspekty tylko tyle, ze w maxymalnym skrocie dozwolonym na forum i tyle....

Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSoLost

sluchaj nie ma co nad tym polemizowac kazda z nas ma wlasne zdanie na ten temat i tyle:)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (a treść Twojego pierwszego posta Aga jest jak najbardziej dobra :)

nikt nie napisał, że jest zła :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do "recenzji" - mimo wszystko każdy może napisać co chce, nawet jeśli nie będzie to pełny opis zalet i wad, no ludzie, jak ktoś napisze, że coś jest w jego mniemaniu kiepskie to i tak wypowiada się na temat kosmetyku i daje jakąś opinię, nieważne że kiepską.

ja uważam, że powinno napisac sie z sensem, przedstawic produkt ktory omawiamy i OMÓWIĆ, a nie 'tonik z avonu jest kiepski', jaki tonik? do jakiej skóry? i dlaczego kiepski?
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze raz przeczytaj co napisalas

To, że masz uczulenie nie oznacza, ze produkt nie działa tak jak obiecuje producent, o to mi chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: sluchaj nie ma co nad tym polemizowac kazda z nas ma wlasne zdanie na ten temat i tyle:)

racja.
Paulinessa
Paulinessa
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uważam, że powinno napisac sie z sensem, przedstawic produkt ktory omawiamy i OMÓWIĆ, a nie 'tonik z avonu jest kiepski', jaki tonik? do jakiej skóry? i dlaczego kiepski?


Tak niby powinno być w każdym temacie, a wiesz, że nie jest i świata nie zmienimy, dlatego jednak trochę swobody :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.