molestowanypokemon
molestowanypokemon
  27 lipca 2011 (pierwszy post)
aloha :pavarotti:

chodzi mi konkretnie o to,że mam taki wkurzony i zmęczony wyraz twarzy plus do tego jasna cera, różowe poliki , ciemne brwi plus opadające powieki.

tak się zastanawiam ,czy są jakieś techniki kosmetyczne,które mogłabym zastosować żeby się rozweselić na mordce ? żeby ją nieco ocieplić ?
uśmiech wiadomo ale to nie wystarcza. :pavarotti:
molestowanypokemon
molestowanypokemon
  27 lipca 2011

aaaa + sińce pod oczami, opis rodem kryminalistki no ale tak jest :mrgreen:

SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  27 lipca 2011

Przede wszytkim : nie pal, nie pij, odżywiaj się zdrowo, wysypiaj się i duuużo świeżego powietrza.
Na cienie pod oczami korektor.
Na pyszczek kosmetyki rozświetlające (tu już pewnie dziewczyny bardziej pomogą dobrac ci odpowiednie]

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pyszczek kosmetyki rozświetlające (tu już pewnie dziewczyny bardziej pomogą dobrac ci odpowiednie]

meteoryty guerlaina, mam tez cos pudropodobnego z revlona, fajnie rozswietla pyszczek.
na since pod oczami podobno swietny jest touche eclat z estee lauder, juz od dluzszego czasu przymierzam sie go kupic.
+ wydaje mi sie ze puder, ktorego teraz uzywam jest rozswietlajacy, o ten:
http://www.esteelauder.co.uk/templates/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT20955&PRODUCT_ID=PROD93342
ogolnie super jest zamiast podkladu.
boniwinter
boniwinter
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zmęczony wyraz twarzy

myj rano twarz tylko i wylacznie bardzo zimna woda, pobudza krazenie i odpreza...naprawde pomaga, mam to sama dzien w dzien
poza tym
zamrozone lyzeczki dziala cuda...zero zmecznia
i jeszcze....zielony ogorek rowniez dziala bardzo dobrze na okolice zmeczonych oczu

Konto usunięte
Konto usunięte: wkurzony

byc moze masz problem z czolem lub z brwiami...sprawdz jakie sa...moze warto je troche poddepilowac i usunac zbedne wloski co do czola to nie marszcz go i spraw sobie jakis kremik wygladzajacy

Konto usunięte
Konto usunięte: uśmiech wiadomo

ale jest najwazniejszy!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.