tomekFM
Posty: 1 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tomekFM
  27 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam zapraszam do dyskusji na temat perfum FM jestem ciekawy waszych opinii oraz czekam na pytania dotyczące odpowiedników znanych markowych perfum
Pozdrawiam

monikamonisia20
monikamonisia20
  27 lipca 2011
w tamtym roku zamówiłam u znajomej bo każdy w pracy je chwalił.
Takie w zielonej butelce z srebrnym napisem (chyba nic to nie pomoze).
I powiem, ze były okropne. Śmierdziały. i nawet przz 5 minut na skórze nie trzymały.
To już pracując przy produkcji avonowskich perfum ich trwałość jest lepsza.
madzia2143
madzia2143
  27 lipca 2011

miałam kiedyś katalog FM z w dłoniach. Zainteresowały mnie podkłady dla osób o ciemnej karnacji , albo czarnoskórych.
Bo w sieciówkach nie ma takich odcieni, więc to na plus - dla kogoś przyjezdnego chyba jest to jedyna możliwość zakupienia podkładu. No chyba, że o czymś nie wiem :woot:

incepcja1
incepcja1
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo w sieciówkach nie ma takich odcieni,

u mnie w drogerii müller sa :) jakos sczegolnie sie nie rozgladam za takimi odcieniami bo mam jasna karnacje ale przechodzac zauwazylam ze z maca sa odcienie od naprawde bardzo jasnego do ''gorzkiej czekolady'' :)

tomekFM
tomekFM: Witam zapraszam do dyskusji na temat perfum FM jestem ciekawy waszych opinii

odkupilam raz jeden flakonik od cioci i nawet przyjemny zapach ale trwalosc no to jak kolezanka napisala 5 minut moze 10 takze sie kompletnie nie oplaca

tomekFM
tomekFM: odpowiedników znanych markowych perfum

kupilam raz podrobke versace i powiem ci ze zapach nawet podobny no ale wiadomo t nie to samo no i trwalosc moze z 4h to i tak jak za taka cene.
mnie tam sie jednak zapachy z mexx i bruno bannani podobaja a na takie oryginalne drogie marki mnie po prostu nie stac.
asiulcia1
asiulcia1
  27 lipca 2011

na początku mi się podobały te perfumy mimo ze zapach odbiegał od tej z probki był mocny, ale po chwilowym staniu na polce perfumy krotko trzymaja, wiec nie polecam

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  27 lipca 2011

wąchałam te perfumy !
moja kostka do kibla ładniej pachnie !!!

Dupa
Dupa
  27 lipca 2011

Te całe FM to gówniany badziew, nie wart nawet złamanego grosza. Wziąłem Dolce & Gabbana The One za 30 zł z hakiem (jak mniemam), to już toaletowy odświeżać powietrza w kiblu dłużej trzyma. Wolę już wydać te 100 - 150 zł i mieć naprawdę święty spokój, nie wiem dlaczego ludzie nie cenią sobie jakości i zazwyczaj myślą, że produkt, który jest "podobny" lub "ma być" taki sam, jak oryginał będzie lepszy czy może nawet zastąpi sam ten oryginał - Bullshit!

Hana25
Hana25
  27 lipca 2011
tomekFM
tomekFM: Witam zapraszam do dyskusji na temat perfum FM

Mam od przyjaciółki na imieniny wczoraj dostałam i w sumie pachnie jak J'adore, ale z trwałością nie jest najlepiej...na pewno dużo bardziej trwałe od tych perfumerii marketowych (kiedyś stoiska stały)...Mają spoko produkty do czyszczenia paneli ...genialne i chyba tyle
pijana
pijana
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba, że o czymś nie wiem

MUFE ma odcienie dla ciemnoskórych :) Gadałam nawet o tym z panią w Sephorze.
tomekFM
tomekFM: Witam zapraszam do dyskusji na temat perfum FM jestem ciekawy waszych opinii oraz czekam na pytania dotyczące odpowiedników znanych markowych perfum

"Odpowiednik" Amor Amor praktycznie wcale nie przypomina oryginału, tyle mogę powiedzieć. Kupuję tylko oryginały.
madzia2143
madzia2143
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: MUFE ma odcienie dla ciemnoskórych :)

o dobrze wiedzieć :) mnie samej to potrzebne nie jest, ale wiedza się przyda ;)
nous
nous
  29 lipca 2011
tomekFM
tomekFM:

Nie lubie perfum z FM.
kamilpl87
kamilpl87
  30 lipca 2011

Też nie lubie mam swoje już wypróbowane:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.