mmaryjka
mmaryjka
  26 lipca 2011 (pierwszy post)

żeby nie było nudno to jak wszędzie, na M&U też musi być o Amy Winehouse






1. Jak wam się podobała Amy jako kobieta?
2. Jak wam się podobały stylizacje Amy?

pozdrawiam:]

Uzi
Uzi
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam się podobała Amy jako kobieta? 2. Jak wam się podobały stylizacje Amy?

Strasznie wyniszczona. Zniszczona używkami wszelkiego rodzaju. To było na minus. Jednak wcześniej była naprawdę piękną kobietą. Bardzo naturalna o nieprzeciętnej urodzie i jak wczoraj usłyszałam - charakterystycznym głosie.
Poza tym miała urocze piegi na nosie.
Stylizacje ...były inne niż innych ludzi. Miała na pewno swój styl i pozostawała w nim sobą w 100%. Nie interesowałam się za bardzo jej osobą, jednak na tyle, ile widziałam artykuły o niej i jakieś ciekawostki, dziewczyna nie szła ślepo za modą tak jak 99% "gwiazd". Ten styl, który ona reprezentowała był ściśle związany tylko z jej osobą.
asiulcia1
asiulcia1
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam się podobała Amy jako kobieta? 2. Jak wam się podobały stylizacje Amy?

Nie podobala mi sie w ogole, zniszczona strasznie :nie:
SoDope
SoDope
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podobała Amy jako kobieta?

2 zdjęcie .. reszta mogłaby nie istnieć.
Jak robią jej zdjęcia z boku.. to wygląda fajnie a jak z bliska i s przodu ..to juz wiaodmo jak wygląda..
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam się podobała Amy jako kobieta? 2. Jak wam się podobały stylizacje Amy?

Okropnaa. Nie podoba mi się pod żadnym względem, wyglądu, makijażu, ubioru, fryzury... brzydka jak noc.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

razotka
razotka
  26 lipca 2011

kocham jej głos i będę kochać
zawsze zastanawiałąm się co onama na głowie i nie obchodzi mnie to czy była ćpunka czy fanką Conversów
nagrała parę dobyrhc kwałków, które nie opuszcza mojego listy Winamp'a
a co do jej stylizacji to nie mam zdania bo w co by się nieubrała to zawsze zwracała moją uwagę tatuażami, fryzurą i make up'em

ShinyGirl
ShinyGirl
  2 sierpnia 2011

hmm wygladala zawsze jakby miala za dużą głowe;p i jakby sie nie myła ;/ cera zniszczona, makijaż tandetny włosy supeł na suple żenada, może to dlatego że tyle ćpała wyglądała jak z marginesu

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 sierpnia 2011

Nalezy pamietac, ze Amy byla pochodzenia zydowskiego - oczywiste wiec zdaje sie byc, ze nie reprezentowala tzw. klasycznego stylu urody.
Wg mnie byla piekna, zanim zaczela zrec heroine na danie glowne
P.S. Zakladam, ze wy wszystkie nienajlepiej byscie wygladaly, jakbyscie prowadzily styl zycia taki jak ona :ninja:
Jest doskonalym przykladem, by pokazac, ze jednak warto dbac o siebie.

Mi sie podobala, gdy byla jeszcze "naturalna" i nie wysuszona Jackiem i hera :)

jakie bubsy :zakochany:







RIP

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.