Mariettaa
Mariettaa
  22 lipca 2011 (pierwszy post)
Witam wszystkich razem i każdego z osobna. ;)


Do rzeczy :)

1.Biochemia Urody
Jak w temacie moje pytania będą dotyczyły właśnie tego sklepu.
Kilka tygodni temu usłyszałam o nim i nie bardzo chciało mi się sprawdzać, ale ostatnio zainteresował mnie puder bambusowy właśnie stamtąd. Czytam opinie klientek i nie widzę, żeby ktoś przez tą firmę został oszukany (jedyne co nie pasuje kilku z nich to 'długi' czas przesyłki bo aż 3 dni- akurat dla mnie nie jest to problem). Pomimo tego, że na poważniejsze ani nawet poważne skargi nie trafiłam to nie ufam zbytnio internetowym zakupom, bo tyle się słyszy o przekrętach...
Stąd drogie panie moje pytania:
- miałyście styczność z BU?
- jeśli tak to jak ją oceniacie?


Puder bambusowy lub/i bambusowy z jedwabiem:

- miała któraś?
- czy naprawdę jest taki świetny?


2. Bibułki matujące
Mogłybyście polecić jakieś dobre bibułki, za razem dostępne w drogeriach typu sephora itd? Ale znowu nie chciałabym wydać stówy za 100 płatków. ;>
Słyszałam, że z shinseido ( takie niebieskie) są dobre, ale nie mam doświadczenia, więc nie wiem... (100szt ok 70 zł- to chyba dość drogo :woot: , bo widziałm jakieś za 12 oO)
czyli :
- jakie bibułki matujące polecacie i gdzie je znajdę?

bonus:

pędzel z sephory wygląda dość dobrze... ale jeśli nie ten to potrzebny mi jest
- pędzelek do pudru z dobrej jakości włosiem typu kabuki? (gdzie i za ile?)

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i inne cenne rady. ;)
Miłego wieczoru. ;)
pijana
pijana
  22 lipca 2011
http://allegro.pl/shiseido-bibulki-matujace-twarz-120sztuk-i1725434366.html
Ja mam te bibułki, jestem bardzo zadowolona, no ale skoro nie ufasz internetowym zakupom to nie wiem jakie inne, dostępne poza netem są dobre...
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  22 lipca 2011
Mariettaa
Mariettaa: Mogłybyście polecić jakieś dobre bibułki, za razem dostępne w drogeriach typu sephora itd? Ale znowu nie chciałabym wydać stówy za 100 płatków. ;>

ja kupuję bibułki za 10 zł z wibo, one są razem z pudrem i są mega, przy moim łojotoku sprawdzają sie znakomicie, w składzie mają talk, kaolin i rozne substancje ktore wciagaja tłuszcz.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  22 lipca 2011
Mariettaa
Mariettaa: - miałyście styczność z BU? - jeśli tak to jak ją oceniacie?

Raz robiłam zamówienie, jestem zadowolona. Coś poknociłam i wysłałam maila z pytaniem, co mam zrobić, mimo późnej pory od razu mi odpisali :P I bardzo lubię olejek myjący do twarzy :)

A.

UbuntuPL
wpis jest ukryty
malami81
malami81
  26 lipca 2011
Mariettaa
Mariettaa: 1.Biochemia Urody

można powiedzieć, że jestem ich stałą klientką...

Czas realizacji zamówienia to około 3 tygodnie a nie 3 dni jak napisałaś powyżej - to trwa tak długo ponieważ zamówione przez Ciebie kosmetyki są przygotowywane pod Twoje zamówienie (odmierzane ilości proszków, płynów itd a co za tym idzie masz pewność, że kosmetyki nie są przeterminowane).

Puder bambusowy z jedwabiem jest bardzo dobrym pudrem - matuje około 8 godzin bez żadnych poprawek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.