Gothiclady
Gothiclady
  22 lipca 2011 (pierwszy post)

... Sephorze.

Nie byłam tam przez chyba 3 lata, nie wiem czy pojawiły się jakieś nowości a tak się składa, że za 2 tyg będę w Krk obok C.H. "Krokus" gdzie się ta drogeria mieści i planuję odświeżyć 'kosmetyczkę'... Potrzebowałabym:

- dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający)
- lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami
- korektor na wypryski
- lakier do paznokci, trwały (coś jak Max Factor nailfinity)

mam trochę czasu żeby posprawdzać Wasze typy w necie, dlatego czekam na opinie i z góry dzięki :)

asiulcia1
asiulcia1
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: - korektor na wypryski



Gothiclady
Gothiclady: - lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami

Darunia511
Darunia511
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: - dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający) - lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami - korektor na wypryski - lakier do paznokci, trwały (coś jak Max Factor nailfinity)

Całkiem fajny jest własnie tusz Sephory.
Lakiery u mnie najlepiej sprawdzają się Clarins, aczkolwiek nie widziała aby je mieli w Sephorze. Sephory sa całkiem całkiem, mają fajne kolory.
Tricia
Tricia
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: - dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający)

Collistar, Mascara Design, pogrubia i świetnie wydłuża mój nr 1


na 100% Collistar jest w Douglasie, ale czy Sephora go ma to nie wiem...

Gothiclady
Gothiclady: - lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami

Shiseido Advanced Hydro Liquid Compact Foundation podkład w kompakcie, nie tworzy maski, też mam cerę z niedoskonałościami i po roku testowania Double Wear, podkładów z Clinique i całej reszty powróciłam do tego. Ładnie kryje i trzyma się cały dzień :) Jest lekki... idealny na wakacje.

Gothiclady
Gothiclady
  22 lipca 2011
Tricia
Tricia: Collistar, Mascara Design, pogrubia i świetnie wydłuża mój nr 1


została mi resztka mascara infinito, który tez jest świetny ale chciałam coś innego spróbować :)

co do kompaktów jakoś nie jestem kurde przekonana... ale może faktycznie?

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.perfumeriastyl.pl/sklep//_var/gfx/c06bcce879a8b8613648618aecfaf198.jpg


miałam kiedyś jakieś serum wygładzające. genialność!

Konto usunięte
Konto usunięte: Sephory sa całkiem całkiem, mają fajne kolory.


popatrzę :)

ok, dzięki baby :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: - korektor na wypryski - lakier do paznokci, trwały (coś jak Max Factor nailfinity)

Ja ostatnio przekonałam się do firmy Vipera, mimo że na początku nie chciałam kupić nic od Vipery, bo sądziłam, że nie będą to trwałe produkty i rzucę je w kąt, a tymczasem okazały się znakomite : )
Korektor.
Jako jedyny do tej pory idealnie pasuje do koloru mojej cery, kryje bardzo dobrze, szczerze polecam.

Lakier do paznokci.
Trzymał calutki tydzień bez najmniejszego odpryśnięcia, dosłownie jak pomalowałam 1 dnia tak trzymał się przez cały tydzień. Kupiłam miętowy : ) I na pewno kupię jeszcze kilka : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ... Sephorze.

nie mam pojecia jakie sa tam firmy, ale goraca polecam....

Gothiclady
Gothiclady: - dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający)

Lancome
jest pierwsza klasa, nie zamienilabym go na zaden inny

Gothiclady
Gothiclady: - lakier do paznokci, trwały (coś jak Max Factor nailfinity)

maja fantastycznie trwale lakiery, ktore szczegolnie dobrze sprawdzaja sie na paznokciach u nog
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: - dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający)


a z tańszych max factor false lash effect

Gothiclady
Gothiclady: - lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami



Estee Lauder Double wear light jest lekki idealny na lato i nieźle kryje. Jest jeszcze mocniejsza wersja bardziej kryjąca double wear ale może być za ciężki

Gothiclady
Gothiclady: - korektor na wypryski


Ja uwielbiam korektory z Kryolan'a ale w Sephorze ich nie znajdziesz allegro ewentualnie jakieś hurtownie kosmetyczne

Gothiclady
Gothiclady: - lakier do paznokci, trwały (coś jak Max Factor nailfinity)
Tricia
Tricia
  22 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: co do kompaktów jakoś nie jestem kurde przekonana... ale może faktycznie?

wypróbuj na miejscu, babeczka zmyje Ci makijaż i nałoży inny podkład :)
naprawdę go polecam, jestem właśnie w trakcie 5 opakowania jest lekki a zarazem wszystko mi kryje, trzeba go niestety matowić pudrem. Jak wychodzę wieczorem to nakładam double wear i tym wykańczam, później tylko matuję nosek.
moim zdaniem warto spróbować, też na początku byłam sceptycznie nastawiona..
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  23 lipca 2011
naaats
naaats: Viper

używam pudrów polecam ;) .
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lipca 2011
naaats
naaats: Trzymał calutki tydzień bez najmniejszego odpryśnięcia, dosłownie jak pomalowałam 1 dnia tak trzymał się przez cały tydzień. Kupiłam miętowy : ) I na pewno kupię jeszcze kilka : )

w zyciu nie mialam lakieru, co by jednego dnia nie wytrzymal, kazdy jeden najtanszy wytrzymywal 1 dzien bez problemu, wiec nie wiem, czym sie zachwycac.

Gothiclady
Gothiclady: - lekki podkład do cery mieszanej z niedoskonałościami

chanel vitalumiere

o jest leciutki, z tym ze rozswietla, nie matuje.
z matujacych polecam:

Konto usunięte
Konto usunięte: Estee Lauder Double wear light jest lekki idealny na lato i nieźle kryje. Jest jeszcze mocniejsza wersja bardziej kryjąca double wear ale może być za ciężki

badz max factora

w sumie max factor lzejszy jest.

Gothiclady
Gothiclady: - dobry, sprawdzony tusz do rzęs (najlepiej wydłużająco - pogrubiający)

dior extase

a bardzo nie polecam lancome hypnose precious cells - jedyne co robi to maluje rzesy na czarno i ladnie rozdziela, ale zero wydluzania czy pogrubiania, nic.
PapsiP
PapsiP
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w zyciu nie mialam lakieru, co by jednego dnia nie wytrzymal, kazdy jeden najtanszy wytrzymywal 1 dzien bez problemu, wiec nie wiem, czym sie zachwycac.

Ale przecież ona napisała ze wytrzymał jej cały TYDZIEŃ bez odprysnięcia i ze jak pomalowała pierwszego dnia tak trzymał się przez cały tydzień a nie dzień:)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chanel vitalumiere


mam cerę mieszaną nawet bym powiedziała w kierunku suchej i ten podkład po godzinie mi spływa z twarzy :(
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przecież ona napisała ze wytrzymał jej cały TYDZIEŃ bez odprysnięcia i ze jak pomalowała pierwszego dnia tak trzymał się przez cały tydzień a nie dzień:)

Jezu czytac nie potrafie :fail:
mmaryjka
mmaryjka
  24 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: dobry, sprawdzony tusz do rzęs

najlepszy jaki dotąd miałam: lancome virtuose i obecnie zamiast 145zł kosztuje 95 w sephorze właśnie.


Gothiclady
Gothiclady: lakier do paznokci, trwały

dior! kolory są przeeeeeeeeeeeecudowne. trwały jest też ysl, ale kolory już mniej ciekawe.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.