incepcja1
incepcja1
  16 lipca 2011 (pierwszy post)

czesc dziewczyny:)
mam do was takie pytanie uzywa ktoras z was moze tuszu do rzes maybelline volum colossal ?? Uzywam go od dosc dlugiego czasu i zawsze byl dla mnie niezawodny.
Ostatnio kupilam go jakies 2 miesiace temu a juz prawie wysechl :/ co gorsza zaczal odbijac mi sie pod oczami i kruszyc i nie wiem czy zaczeli cos majstrowac przy jego skladzie czy zwyczajnie trafilam na jakis felerny. Zauwazylyscie cos podobnego ? NIe wiem czy kupowac nastepny z nadzieja ze bedzie lepszy :/ I prosze tylko o wypowiedzi dziewczyn ktore uzywaja tego tuszu :)

incepcja1
incepcja1
  17 lipca 2011
massacre
massacre: To stara seria i u mnie go juz nie ma

widzialam go ostatnio w drogerii takze mysle ze jest dostepny ale za to z maxfactora wycofali kilka produktow i zastapili je takim badziewiem :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to tusz jak tusz. A po ok 3 msc każdy się kruszy i nie ważne czy kosztował 10 zł czy 100. Jak wyjmujesz szczoteczką i go nabierasz, to staraj się nie wpompowywać tam za bardzo powietrza. Tyle mogę poradzić.

ja ogolnie mam na dlugo tusz spokojnie ponad 4 miesiace a volum colossal zuzywalam zanim sie zesechl :) a ten co kupilam od poczatku jakby taki inny w konsystencji :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie miałam z nim żadnego problemu jeśli chodzi o konsystencje i sam tusz.

nie odbija ci sie pod oczami ? tez nigdy z nim nie mialam problemu az do tego ktory kupilam ostatnio a na ile ci starczal tn tusz ?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie odbija ci sie pod oczami ? tez nigdy z nim nie mialam problemu az do tego ktory kupilam ostatnio a na ile ci starczal tn tusz ?

Nie odbija, używam praktycznie codziennie jak wychodzę z domu
i starcza mi naprawdę na długo. Na kilka miesięcy na pewno :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 lipca 2011

też raz kupiłam ten tusz - jedyne co miał dobre to szczoteczka i cena za jaką go kupiłam
jego wady to
- kiepska trwałość
- kruszył się i osypywał
- rozmazywał się pd oczami i na powiekach tworząc pandę
- za żadną cholerę ta panda nie chciała się zmyć z dolnych powiek dlatego też cały czas wyglądałam jak niedomyta

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Fieska
Fieska
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio kupilam go jakies 2 miesiace temu a juz prawie wysechl :/ co gorsza zaczal odbijac mi sie pod oczami i kruszyc i nie wiem czy zaczeli cos majstrowac przy jego skladzie czy zwyczajnie trafilam na jakis felerny. Zauwazylyscie cos podobnego ? NIe wiem czy kupowac nastepny z nadzieja ze bedzie lepszy :/ I prosze tylko o wypowiedzi dziewczyn ktore uzywaja tego tuszu :)


Zagotuj wodę w małym rondelku i wsadź tylko tą część tuszu tak, żeby nie naleciała do niego woda i potrzymaj chwilę. Powinien znowu stać się płynny.
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  17 lipca 2011

O kurde. A ja myślałam, by go kupić :and:
Jak to dobrze, że jest M&U! :ziober2:

pijana
pijana
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: incepcja1

Skoro masz cienkie i krótkie rzęsy to może Telescopic L'oreal ? Wersja w srebrnym opakowaniu.
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurde. A ja myślałam, by go kupić Jak to dobrze, że jest M&U!

Ja tam jestem z niego zadowolona, mam w domu tusze Diora, Lancome, Guerlaina i jak dla mnie on jest najlepszy, a za taką cenę to już w ogóle :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzialam go ostatnio w drogerii takze mysle ze jest dostepny


napisalam U MNIE, u mnie go nie ma juz od dluzszego czasu

tusze to ewentualnie z Loreala, Dior tez ale to nie ta polka cenowa

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.