Spicy89
Spicy89
  15 lipca 2011 (pierwszy post)
hej mam 22 lat jestem młoda i mam 25 kilo nadwqagi wiekszosc kilogramow osadzila mi sie na brzuchu, bokach i udach ;(
Mam dosc juz tego ! Chce schudnac!!! tylko nie wiem jak prosze pomozcie!!
Spicy89
Spicy89
  15 lipca 2011
chcialabym schudnac 25 kg tak jak w temacie, mam wzrost 165 i 85kg wagi, pomocy! :(
Martitta
Martitta
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak chcesz tyle schudnąć to lepiej udaj się do dietetyka. Serio. samemu to sobie można zaszkodzić. 25 kilo to nie 5 i samemu lepiej się za to nie brać. Takie moje zdanie.
A w ogóle to o dietach piszemy na górze w podwieszonym temacie :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lipca 2011

Zapraszam serdecznie na temat wyżej o dietach zdrowiu i ćwiczeniach.

Idź do lekarza, on zaleci ci dietę odpowiednia do twojego trybu życia.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce schudnac!!! tylko nie wiem jak prosze pomozcie!!

Obetnij sobie nogę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Tricia
Tricia
  15 lipca 2011

tylko i wyłącznie dietetyk!
ja mimo, że nie mam problemów z wagą to odwiedzam dietetyka, moim zdaniem naprawdę warto przeanalizować swoją dietę i dobrać odpowiednie produkty do trybu życia.

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  15 lipca 2011

Na własną rękę lepiej nie kombinuj, lekarz dietetyk pomoże

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Darunia511
Darunia511
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej mam 22 lat jestem młoda i mam 25 kilo nadwqagi wiekszosc kilogramow osadzila mi sie na brzuchu, bokach i udach ;( Mam dosc juz tego ! Chce schudnac!!! tylko nie wiem jak prosze pomozcie!!

Idź do dietetyka i trenera.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lipca 2011

dietetyk dietetykiem - po pierwsze musisz zacząć zwracać uwagę na to co jesz i w jakich ilościach
zanim się zdecydujesz iść do takiego specjalisty zacznij stosować tabelkę w której będziesz przez np. tydzień zapisywać co jesz, w jakich ilościach i o jakiej porze - potem możesz pokazać tą tabelkę dietetykowi :) na pewno dużo mu to powie o twoich przyzwyczajeniach żywieniowych :)

po drugie zacznij ćwiczyć :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.