loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  11 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam Was :P

Przybywam z pytaniem na temat tabletek antykoncepcyjnych.
Miewam bardzo bolesny okres, wczoraj aż mnie skręcało z bólu i najmocniejsze tabletki już pomagać nawet nie chcą no i czy tabletki antykoncepcyjne coś pomogą na mój problem?
Wiem, że muszę iść do ginekologa, jak tylko skończy mi się okres to się wybiorę.
Tylko przed tym chciałabym wiedzieć jeszcze jakie są najczęstsze skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych? Możecie się podzielić własnym doświadczeniem. :P

Pozdrawiam gorąco.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, jest bardzo silny ale mi go ginekolog przepisal bo ibuprom nie pomagal i sama o niego poporosilam, bralam tez jakis majamil czy jakos tak ale nie pomagalo.

Moja ciocia i siostry stosują go zawsze, ostatnio dały mi bo akurat dostałam okresu jak ich odwiedzałam i ból ustąpił od razu, czułam się wspaniale, ale jak mama usłyszała o tym "złotym" środku myślała że mnie udusi że takie coś biorę :mrgreen:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Moja ciocia i siostry stosują go zawsze, ostatnio dały mi bo akurat dostałam okresu jak ich odwiedzałam i ból ustąpił od razu, czułam się wspaniale, ale jak mama usłyszała o tym "złotym" środku myślała że mnie udusi że takie coś biorę .

dokładnie, ja go biore bardzo czesto na migreny bo nic innego nie pomaga ;-)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja go biore bardzo czesto na migreny bo nic innego nie pomaga

A to akurat tak? bo chyba komuś polecę :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: A to akurat tak? bo chyba komuś polecę :D

nie wiem o co Ci chodzi, ale to zalezy jakie kto ma migreny, jak ja wiem ze bede miec atak to musze sie polozyc bo na hałas i światło reaguje silniejszym bolem, jak mam 'aure' to biore tabletke i musze sie polozyc koniecznie i przykryc poduszką. :P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem o co Ci chodzi, ale to zalezy jakie kto ma migreny, jak ja wiem ze bede miec atak to musze sie polozyc bo na hałas i światło reaguje silniejszym bolem, jak mam 'aure' to biore tabletke i musze sie polozyc koniecznie i przykryc poduszką

moja siostra ostatnio przez ból głowy wylądowała w szpitalu, po prostu strasznie ją kuje/boli w skroniach, niby to migrena, ale czasami ona tego nie moze wytrzymac, tyle leków, tyle badań, tyle lekarzy i żaden nie wie co jej dolega i tak się już dziewczyna męczy ładnych pare lat :/
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: moja siostra ostatnio przez ból głowy wylądowała w szpitalu, po prostu strasznie ją kuje/boli w skroniach, niby to migrena, ale czasami ona tego nie moze wytrzymac, tyle leków, tyle badań, tyle lekarzy i żaden nie wie co jej dolega i tak się już dziewczyna męczy ładnych pare lat :/

bo migren sie nie da wyleczyc, mozna je wlasnie leczyc doraznie czyli brac tabletke w trakcie bolu. ja chodze do poradni neurologicznej, mialam tk glowy badania ale na szczescie nie mam zadnego guza itp.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo migren sie nie da wyleczyc, mozna je wlasnie leczyc doraznie czyli brac tabletke w trakcie bolu. ja chodze do poradni neurologicznej, mialam tk glowy badania ale na szczescie nie mam zadnego guza itp.

kurczę, chyba chorujecie na taką samą przypadłość, ale w sumie dobrze, że to tylko jakaś tam migrena zamiast jak już wspomniałaś czegoś poważniejszego czym mógłby byc góz
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lipca 2011

guz, pfe :martuska: :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
KomSaamMetMy
KomSaamMetMy
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko jest w ulotce.

w ulotce pisze jedynie, że tabletkę należy przyjąć w pierwszym dniu krwawienia :and:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ulotce pisze jedynie, że tabletkę należy przyjąć w pierwszym dniu krwawienia

jest napisane również dlaczego. w pierwszy dzień krwawienia jesteś zabezpieczona od razu, a jak zaczniesz innego dnia to najbliższy tydzień masz wyjęty, ale skoro bierzesz je ze względów 'zdrowotnych'(zabawnie to brzmi) no to najlepiej pierwszego dnia bo jest przejrzyściej.
KomSaamMetMy
KomSaamMetMy
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest napisane również dlaczego. w pierwszy dzień krwawienia jesteś zabezpieczona od razu, a jak zaczniesz innego dnia to najbliższy tydzień masz wyjęty, ale skoro bierzesz je ze względów 'zdrowotnych'(zabawnie to brzmi) no to najlepiej pierwszego dnia bo jest przejrzyściej.


pierwszy dzień jest już praktycznie za mną. a czekanie na kolejny okres może być długotrwałe -,- więc może zacznę normalnie przyjmować pojutrze. cykl i tak w końcu unormuje się...?
mmaryjka
mmaryjka
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cykl i tak w końcu unormuje się...?

powinien, aczkolwiek nie musi się unormować od razu w pierwszym cyklu
KomSaamMetMy
KomSaamMetMy
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powinien, aczkolwiek nie musi się unormować od razu w pierwszym cyklu

no dobrze, ale jednak nie stanie się nic wielkiego jak zacznę opakowanie trzeciego dnia a nie pierwszego; a na tej informacji najbardziej zależało mi
adamus08
adamus08
  11 lipca 2011
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=275244 posiwiec 15 min i zarabiaj wystarczy sie zarejestrowac naprawde dziala .
SoDope
SoDope
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko przed tym chciałabym wiedzieć jeszcze jakie są najczęstsze skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych

chudnięcie/przytycie ..
zator zył .. i inne
płaczliwośc ..

ktoś tutaj dałcała liste przykrych rzeczy z tym związanych :D

Konto usunięte
Konto usunięte: czy tabletki antykoncepcyjne coś pomogą na mój problem?

jasne, że Ci pomoga.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.