monikamonisia20
monikamonisia20
  7 lipca 2011 (pierwszy post)
Witam;)
Dziewczyny pomóżcie jakie dodatki mam kupić do tej sukienki. Buty/kolczyki/ naszyjnik. Jaki kolor lakieru do paznokci by pasował? Tylko zaznaczę, że jestem w 35 tygodniu ciazy i z obcasami szaleć nie moge.
Wiem sukienka jak sukienka szału nie ma, ale dla kobiet w moim stanie nic sensownego nie ma;/
I sorki za kiepawą jakoś zdjęcia.
Pozdrawiam
monikamonisia20
monikamonisia20
  7 lipca 2011

mam takie, ale jakies takie bezpłciowe mi się wydają...

monikamonisia20
monikamonisia20
  7 lipca 2011
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  7 lipca 2011
styka51
styka51: A jakie tanie:

Zaraz się w d... ze złości ugryzę - akurat, jak można za takie grosze coś ładnego dosta, to ja jestem spłukana do cna ;(

styka51
styka51: A buty to może takie:

drugie są ładne.

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba wybiorę ciemne bordo. co sądzisz? albo jakiś ciemny brąz, ale to tak nie wiadomo do czego on. a czarne? kurcze nigdy takowego na pazurkach nie miałam

spróbuj z bordo, może dać ładny efekt. Brąz też by był niezły - ale może lepiej jakiś jasny, zgaszony odcień?
Czarny ma ten plus, że do wszystkiego pasuje i bardzo ładnie wygląda nawet na krótszych pazurkach. Tylko pomalować nim trzeba idealnie, dłonie też muszą być idealnie zadbane.
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://w.fotka.pl/a4c9ce5cd3.jpg

Mam podobne, tylko bez takiej kokardki z przodu :)
mogą być do tej sukienki :)

Choć zalezy, jak będziesz się w nich czuła - jak mają spuchnąć Ci nogi, boleć, czy coś w tym stylu, to odpuśc sobie nawet taki obcas - w tym momencie ważne jest Twoje i dzidzi zdrowie, a nie to, czy masz idealnie dobrane buciki.
styka51
styka51
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: weź nic mi nie mów o tym, babcia cała wyprawke skompletowała w dzień, komda ciuchów. Kiedy ja w to będe dziecko ubierać . Ale fakt cieszę się, cała ciąza bez objawów ani problemów typu nudności czy coś podobnego;)

No to tylko pogratulować :) A dziecko szybko rośnie, to nawet nie ma kiedy tych wszystkich ciuszków poubierać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: też by pasowały te beżowe, prawda?

Jak dla mnie to pasują :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć zalezy, jak będziesz się w nich czuła - jak mają spuchnąć Ci nogi, boleć, czy coś w tym stylu, to odpuśc sobie nawet taki obcas - w tym momencie ważne jest Twoje i dzidzi zdrowie, a nie to, czy masz idealnie dobrane buciki.

ostatnio puchną mi tylko stopy;(
zastanawiam się nad koturnami, ale wydają mi się takie masywne i niewygodne
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio puchną mi tylko stopy;( zastanawiam się nad koturnami, ale wydają mi się takie masywne i niewygodne

Przede wszystkim wygodą się pokieruj - nie ma sensu, byś się katowała w niewygodnych butach.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.