kobieta2011
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011

uwielbiam obsikane sciany :zakochany:

kiecki mi sie nie podobaja.
styka51
styka51
  7 lipca 2011
massacre
massacre: zawsze stoje przed szafa, wyjmuje, wyjmuje i stwierdzam ze wszystko juz jest niemodne

Większość kobiet chyba tak ma. W sierpniu idę na wesele, miałam iść w sukience podobnej do tej

ale kolor już mi się odwidział, a poza tym za duża się zrobiła.
No ale już byłam prawie pewna jej, nawet byłam skłonna ją wszyć, ale jednak nie;p Więc czas na nową :pavarotti:
Darunia511
Darunia511
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie, Co myślicie o tych kreacjach: http://allegro.pl/5w0091bl-sexy-sukienka-na-jedno-ramie-japan-new-i1683005766.html lub http://allegro.pl/g1350-romantyczna-wieczorowa-sukienka-sexy-3k-i1699764619.html

Sukienki takiego kroju ą wg mnie dobre tylko dla szczupłych dziewczyn. Nie kupiłabym ich, kosztują 25zł, jakość pewnie szmaty do mycia podłogi.
Martitta
Martitta
  7 lipca 2011

Nie kupiłabym. Szkoda by mi było nawet tych 30 zł.

pijana
pijana
  7 lipca 2011
massacre
massacre: nie pjedol, na jednorazowki wygladaja dobrze :D

Na tych zdjęciach tak, ale nie ma real photos, a to coś jednak oznacza ;d
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 lipca 2011

Żadna mi się nie podoba, ale jak już, to druga.
I ogólnie zastanowiłabym się nad kupowaniem tego japońskiego shitu.
Po jednym założeniu i wypraniu śmiało można używać jako ścierki do podłogi :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  8 lipca 2011

nie podoba mi sie w ogóle .. i jeszcze ten material . ! NIE !

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  9 lipca 2011

pierwsza byłaby fajna gdyby nie świeciła się jak psu jajca, druga jest jakaś taka dziwna - jak worek na ziemniaki.

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Pure
Pure
  10 lipca 2011

Nr. 2 o wiele ładniejsza :-)

Zadziora
Zadziora
  10 lipca 2011

z 2 można coś zrobić i ożywić dodatkami, bo 1 się nadaje na sylwestra albo dyskotekę ;)

angelika28071991
angelika28071991
  14 lipca 2011

Pierwsza świetna :) Drugą zamówiłam.. nie polecam :) Wygląda jak szmata i nie ma halki tak,że mam tyłek na wierzchu. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.