rauhi89pwo
rauhi89pwo
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

mam pytanie, jaki moglbym wybrac perfum na lato?
myslslem o armani aqua di gio bo jest ladny i swiezy, bardziej licze sie tutaj z opinia kobiet, no i googlnie jakie zapachy lubicie panie;)

SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mi się ostatnio spodobał Beckhamowski Stay.
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011

diesel only the brave
armani he

miami1
miami1
  6 lipca 2011

czemu liczysz się z opinią kobiet przecież dla siebie chyba kupujesz perfum?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myslslem o armani aqua di gio bo jest ladny i swiezy, bardziej licze sie tutaj z opinia kobiet, no i googlnie jakie zapachy lubicie panie;)

Ja bardzo lubię Azzaro Chrome :zakochany: cudny, delikatny i świeży, stanowcza nuta zapachowa ale nie narzucająca się. Ma w sobie to coś. ;-)
http://www.ceneo.pl/82212
pijana
pijana
  6 lipca 2011
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/958411,TEMAT_DO_NABIJANIA_I/150
Od połowy strony i na następnej jest o perfumach. PERFUMACH, nie perfumie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :martuska:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od połowy strony i na następnej jest o perfumach. PERFUMACH, nie perfumie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daj spokoj, czy to az takie wazne. kazdy wie o co chodzi a czlowiek tak mowi z przyzwyczajenia, ja tez czesto mowie nie tych perfum tylko tych perfumów :lol:
pijana
pijana
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj spokoj, czy to az takie wazne. kazdy wie o co chodzi a czlowiek tak mowi z przyzwyczajenia, ja tez czesto mowie nie tych perfum tylko tych perfumów

"Tych perfumów" już lepsze niż "tego perfuma" ;D Ja dbam o czystość języka więc mnie to po prostu irytuje, tak jak te wszystkie "wziąść" i tym podobne...
Martitta
Martitta
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dbam o czystość języka więc mnie to po prostu irytuje, tak jak te wszystkie "wziąść" i tym podobne...

Witaj w klubie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: myslslem o armani aqua di gio bo jest ladny i swiezy

To dobrze myślisz. Uwielbiam ten zapach :zakochany:
rauhi89pwo
rauhi89pwo
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu liczysz się z opinią kobiet przecież dla siebie chyba kupujesz perfum?

poniewaz jest pare zapachow ktore mi sie podbaja i ciezko mi wybrac ten jeden wiec ich opinie moga przesadzic, to chyba oczywiste, a ty jak idziesz na zakupy np z dziewcyzna albo kumplem i nie mozesz sie na cos zdecydowac i pytasz o opinie ww osoby to co?
na jedno wychodzi:P
rauhi89pwo
rauhi89pwo
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


rauhi89pwo:myslslem o armani aqua di gio bo jest ladny i swiezy
To dobrze myślisz. Uwielbiam ten zapach

:)
obwacham na dniach te ktore mi polecilyscie i ocenie i dam znac:) w sumie to jutro bede mial nowiny juz:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Tych perfumów" już lepsze niż "tego perfuma" ;D Ja dbam o czystość języka więc mnie to po prostu irytuje, tak jak te wszystkie "wziąść" i tym podobne...

no tak, mnie też drażni :D albo ten perfum i ta perfuma buahaha :D to juz jest przesada :nie:, podobnie jak który :zonk:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lipca 2011

ej który samo mi poprawiło na który, teraz zauwazylam haha

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lipca 2011

i znowu, napisałam przez U!!!

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i znowu, napisałam przez U!!!

ahahaha fotka Cie ma :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.