JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

Dzisiaj w pracy przytrzasnałem sobie paznokieć, jest cały czarny *.* Czym to smarokać, moczyć whatever ?

marihuania
marihuania
  6 lipca 2011

nasikaj na niego :P

Fieska
Fieska
  6 lipca 2011

Ja bym go przewierciła milimetrowym wiertłem, żeby krew, która się tam zebrała mogła wylecieć i ból, i nacisk minął.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 lipca 2011

Skoro jest czarny to będzie jeszcze bardziej, zejdzie Ci pazokiec, urośnie nowy i po problemie. Czyli za jakieś 3 tygodnie nie będzie ani śladu. Nie raz tak miewałam :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011

ouch ! boli !

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  6 lipca 2011

W sumie to sie nie znam... ale lód jest niby na opuchlizne. Mama tez mowila, ze zimne i stalowe rzeczy ''wyciagaja'' siniaki (ze nie bedzie az takiego siniaka) ale czy to dziala i czy ma to cos wspólnego z Twoim paznokciem to nie wiem :D

Darunia511
Darunia511
  7 lipca 2011

Współczuje, przerażają mnie takie rzeczy. Pewnie paznokieć zejdzie, możesz iśc do lekarza rodzinnego po skierownie na zdjęcie paznokcia jak Ci się czekać nie chce, aczkolwiek ja bym wolała czekać...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj w pracy przytrzasnałem sobie paznokieć, jest cały czarny *.* Czym to smarokać, moczyć whatever ?

Niczym, sam odejdzie i urośnie drugi.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BeataAnnax
BeataAnnax
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

w tamtym roku przewrocila mi sie lawka na palce u nog, paznokiec u palucha tez sczernial, ale poza tym ze bolalo kilka dni, paznokiec mi nie zlazl. choc jasny paznkociec bez siniaka rosl mi pol roku albo i lepiej:)
Jolka991
Jolka991
  7 lipca 2011

Ale głupoty ludzie piszą na tym forum. Eh...
jak bardzo boli to można plasterek, żeby nie urażać. Po za tym czekać aż odrośnie. Jeśli już moczyć to polecam kupić nagietka i zaparzać i moczyć w ciepłym, ale nie za gorącym. Jest też maść z nagietkiem.

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  15 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj w pracy przytrzasnałem sobie paznokieć, jest cały czarny *.* Czym to smarokać, moczyć whatever ?

teraz to paznokiec na pewno ci zejdzie, chociaz moja kumpela miala tak samo i miala mala dziurke w paznokciu i zostal on na miejscu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.