ewasrc
ewasrc
  5 lipca 2011 (pierwszy post)

hej.

Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy?
Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać?

Pozdrowionka ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy?


ja czasem zrobie zwykly facial, kosztuje 10-15 funa u mnie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
Surii
Surii: ale tym razem lepiej zadziałał, miałam wrażenie że jakby głębiej

musiała Cie wykosić nie ta stroną :crylol:

XD
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 lipca 2011

Kosztowało 80 zł, normalne oczyszczanie mi zrobiła + jakieś serum żeby poprawic skórę :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
mmaryjka
mmaryjka
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a są jakieś fajne zabiegi nawilżające do bardzo suchej i odwodnionej skóry? oprócz tych rewitalizująco-nawilżających do skóry dojrzałej etc.
SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a są jakieś fajne zabiegi nawilżające do bardzo suchej i odwodnionej skóry?

Oczywiście, że masz taki zabieg. Możesz poprosić o masaż kremem kawiorowym i maseczką algową z koziego mleka lub proteinami mleka.
(bazuje na firmie Bielenda) ale inne linie kosmetyczne również mają swoje nawilżające formy. Wybór tutaj jest dość mały bo jak zauważyłaś dużo jest zabiegów dla osób do cery dojrzałej. Zazwyczaj w skład zabiegu dla cery dojrzałej to wszystkie te kwasy hialuronowe, kolagen i te sprawy.
SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazwyczaj w skład zabiegu dla cery dojrzałej to wszystkie te kwasy hialuronowe, kolagen i te sprawy.

Jeżeli nie chcesz się wcześnie faszerować tymi składnikami to jak pisałam wcześniej są fajne maseczki algowe z koziego mleka i proteinami mleka.

Możesz również chcieć masaż pod wapozonem (czyli z parą wodną). Tez bardzo fajne :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lipca 2011

Na oczyszczaniu buzi byłam raz, i tylko dlatego, że znajoma ''zaliczała'' na mnie ten zabieg w szkole. Nigdy więcej, bolało w cholerę, byłam opuchnięta przez dłuższy czas, i ogolnie be i fuj.

Jednak ja nigdy nie miałam problemów z cerą, a Tobie lepiej niech kosmetyczka doradzi, jaka forma oczyszczania będzie dla Ciebie najlepsza, w końcu to ona zobaczy Twoja skórę, i określi jakie ona ma problemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: mycie twarzy mydlem to jeden z wiekszych grzechow przeciwko cerze akurat:)

Myję twarz mydłem odkąd pamiętam, i uważam, że cerę mam ładną.
Ba, nawet moja znajoma niegdyś strasznie opryszczona, za moją radą zaczęła myć buzię tylko mydlem, i wszelkie niedoskonałości zniknęły:ziober2:.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Myję twarz mydłem odkąd pamiętam, i uważam, że cerę mam ładną.

witaj w klubie. :ziober2:

Również uważam, że mam ładną cere. Pomijam zmarszczki które mam od częstego uśmiechania .. :woot:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witaj w klubie.

:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Również uważam, że mam ładną cere.

Dzięki mydle :ziober2:.
Kurdę, próbowałam używać jakiś żeli, sreli itd, ale za każdym razem miałam wrazenie, że buzia po myciu nie jest do końca czysta.
A i jednak mydło wysusza skóre, a ja nie używam żadnych kremów, dlatego dwa razy w tygodniu stosuję peeling i sądzę, że mi to służy:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomijam zmarszczki które mam od częstego uśmiechania ..

Mimiczne zmarszczki są normalne przecież :D.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Mimiczne zmarszczki są normalne przecież :D.

tylko, że u mnie to nie wygląda na mimiczne tylko nawet jak się nie uśmiecham to je mam .. takie już 'głębokie' ale będzie kasa to se kwas strzele. :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że u mnie to nie wygląda na mimiczne tylko nawet jak się nie uśmiecham to je mam .. takie już 'głębokie' ale będzie kasa to se kwas strzele.


Zmarszczki mimiczne to nazwa przecież. Nie jest powiedziane, że się pojawiają tylko podczas konkretego grymasu, tzn. na początku tak, ale po jakimś czasie są nawet kiedy twarz jest ' w stanie spoczynku', potem się pogłębiają, pogłębiają, a potem umieramy, bo jesteśmy starzy:ziober2:.
:ziober2:
SoDope
SoDope
  7 lipca 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: potem się pogłębiają, pogłębiają, a potem umieramy,

PRZESTAN :ninja:
BeataAnnax
BeataAnnax
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam zawsze sciagnieta jak diabli po umyciu mydlem, a potem dwa razy bardziej mi sie twarz przetluszcza... do suchej tez slyszalam ze niedobrze, bo jeszcze gorzej wysusza. ale na pewno mowimy o mydle w kostce lub plynie?
SoDope
SoDope
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na pewno mowimy o mydle w kostce lub plynie?

tak.
Ja mam schemat mycia twarzy taki :
1. peeling
2. mydło dove
3. żel do higieny intymnej
4. peeling
5. mydło dove lub jakie tam mam inne pod ręką.

i wychodze :ninja:
RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  16 lipca 2011

Ja bym papier ścierny gruboziarnisty polecił:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.