ewasrc
ewasrc
  5 lipca 2011 (pierwszy post)

hej.

Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy?
Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać?

Pozdrowionka ;)

SoDope
SoDope
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy? Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać?


a jaki masz problem ?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy? Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać?

Ja chodziłam co pół roku przed ostatnie lata, ale każde zabieg kosztował mnie 80 zł i troszkę mi było szkoda.
Właśnie na jutro jestem zapisana na oczyszczanie, a co wchodzi w jego skład to nawet nie wiem. Pamiętam jedynie że najpierw otwierała mi pory takim nożykiem, smarowała jakąś maseczką, później te wszystkie brudy wyciskała, jakieś dwie maseczki miałam i na koniec jeszcze coś. Jutro jak tam będę to wypytam o szczegóły i Ci wszystko opowiem ;).
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Denaris
Denaris
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej. Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy? Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać? Pozdrowionka ;)

Poszłam dwa tygodnie temu na ,,oczyszczanie młodzieżowe".
Zapłaciłam 120 zł.
Jestem zadowolona. ;)
Kosmetyczka mówiła ,że trzeba to powtarzać w zależności od tego co ile wychodzą niedoskonałości. Mi wyszło ,,raz a porządnie" i chciałam się tego pozbyć.
Od dwóch tygodni nie widzę aby cokolwiek mi wyskoczyło.
Denaris
Denaris
  5 lipca 2011
Sylvinka
Sylvinka: Pamiętam jedynie że najpierw otwierała mi pory takim nożykiem, smarowała jakąś maseczką, później te wszystkie brudy wyciskała, jakieś dwie maseczki miałam i na koniec jeszcze coś.

Mi otwierała pory maseczką (ale bardzo nieprzyjemne to było) , potem nawilżała, oczyszczała ręcznie, potem znowu nakładała jakąś maseczkę, potem jeździła ultrafioletem, potem znowu jakaś maseczka ,która miała mi twarz obmyć, no i na końcu nałożyła maseczkę (na szczęście niewidoczną) ,którą mogłam zmyć dopiero wieczorem.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi otwierała pory maseczką (ale bardzo nieprzyjemne to było) , potem nawilżała, oczyszczała ręcznie, potem znowu nakładała jakąś maseczkę, potem jeździła ultrafioletem, potem znowu jakaś maseczka ,która miała mi twarz obmyć, no i na końcu nałożyła maseczkę (na szczęście niewidoczną) ,którą mogłam zmyć dopiero wieczorem.

Pewnie miałam podobnie, tylko że nie pamiętam :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  5 lipca 2011

a jaki masz problem z cerą?

Ja mam zaskórniki na oczyszczaniu byłam 2 tygodnie temu, cera się wygładziła na pewno, zaskórników jakby mniej. W piątek miałam robiony peeling migdałowy, a jutro wybieram się na peeling kawiatacyjny ( 1 raz ) zobaczymy jaki efekt po tym będzie

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  5 lipca 2011

A na czym właściwie polega takie oczyszczanie?
To boli? :mrgreen:

Surii
Surii
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie zabiegi u kosmetyczki są najlepsze na oczyszczanie twarzy?

najlepiej to chyba oczyszczanie manualne z tym, że zależy na jaką kosmetyczkę trafisz. ja ostatnio byłam bardzo zadowolona po samym peelingu kawitacyjnym, bo kosmetyczka miała nową maszynę, która była dla mnie o wiele bardziej skuteczna, niż ta stara u poprzedniej kosmetyczki. (chociaż może to nie od tego zależało? nie wiem) w każdym bądź razie, peeling kawitacyjny oczyścił mi ostatnio twarz tak samo, jak wyciskanie manualne, a buzia zagoiła się w 2 dni całkowicie.
Surii
Surii
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile kosztuje i co jaki czas należy taki zabieg powtarzać?

zapomniałąm odpowiedzieć.

oczyszczanie manualne waha się tak od 75 do 150zł chyba, w zależności od salonu i zabiegów "towarzyszących". częstotliwość zależy od tego, jak szybko i w jakim stopniu zanieczyszcza Ci się buzia. ja kiedyś potrzebowałam tak co 6 tygodni, teraz znacznie rzadziej.
Letal
Letal
  6 lipca 2011

woda mydło i jedziesz :D najlepszy sposób.

BeataAnnax
BeataAnnax
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mydło
mycie twarzy mydlem to jeden z wiekszych grzechow przeciwko cerze akurat:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: woda mydło i jedziesz :D najlepszy sposób.

chyba dla osob, co maja na twarzy tak mocna skore, jak na pietach.
Letal
Letal
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba dla osob, co maja na twarzy tak mocna skore, jak na pietach.

nie wątpię ze Ty taką masz

Konto usunięte
Konto usunięte: przeciwko cerze akurat:)

nie powiedziałbym :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wątpię ze Ty taką masz

ahahhaa, dawno nie slyszalam tekstu typu ''chyba ty'' :crylol:
slabo :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.