naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lipca 2011 (pierwszy post)
Hej : )
#1 Korektor do twarzy z Vipery. Miał ktoś ? Polecacie ?

#2 Czy da się coś zrobić z pierścionkiem, zwykłym, metalowym, z którego zeszła ta srebrna otoczka i ma od wewnętrznej części dłoni teraz taki rdzawy kolor ? Są jakieś sposoby na to ? Coś tam słyszałam o coli i paście do zębów, ale no nie wiem czy to się tyczy zwykłego metalu. Co z tym zrobić ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BeataAnnax
BeataAnnax
  4 lipca 2011
naaats
naaats: Korektor do twarzy z Vipery. Miał ktoś ? Polecacie ?

taki sobie...

naaats
naaats: Czy da się coś zrobić z pierścionkiem, zwykłym, metalowym, z którego zeszła ta srebrna otoczka i ma od wewnętrznej części dłoni teraz taki rdzawy kolor ? Są jakieś sposoby na to ? Coś tam słyszałam o coli i paście do zębów, ale no nie wiem czy to się tyczy zwykłego metalu. Co z tym zrobić ?

wiem ze sztuczna bizuterie mozna po zakupie pomalowac lakierem bezbarwnym tam, gdzie styka sie ze skora. co zrobic z juz "wyblaknietym" nie wiem, moze srbrnym sprayem pomaluj.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki sobie...

Czemu ?

znaki

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BeataAnnax
BeataAnnax
  4 lipca 2011
naaats
naaats: Czemu ?

jakies drobne zaczerwienienie zakryl, ale z sincami pod oczami nie dawal rady
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.