slonko1989
Posty: 2 (po ~303 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
slonko1989
  2 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam serdecznie każdy kto lubi kosmetyki dobrej jakosci i za nie duza cene powinien zajrzeć do katalogu Avon:):) teraz promocje rabaty i ciekawa zabawa zbieraj pocalunki i wygrywaj kosmetyki,chcesz podzielic sie katalogiem by kto inny mógl skorzystać z oferty ??pisz na mój profil slonko1989 tam się z tobą skontaktuje.Każdemu polecam i zachęcam :):)

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lipca 2011
slonko1989
slonko1989: dobrej jakosci

slonko1989
slonko1989: Avon

sie wyklucza
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sie wyklucza

popieram. ;)

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

xCapsOffx
xCapsOffx
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sie wyklucza

i tu się nie zgodzę, bo akurat lakiery do paznokci mają świetne. :D długo się utrzymują i nie odpryskują w przeciwieństwie co do takiego np. inglota. ;)
pijana
pijana
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: popieram. ;)

I ja, i ja.
slonko1989
Posty: 2 (po ~303 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
slonko1989
  2 lipca 2011

moim zdaniem są naprawde dobrą firmą i bardzo ją polecam .Ale kazdy ma swoje zdanie ja tylko zachęcam jeśli ktoś nie skorzysta nie spróbuje nigdy się nie dowie.Firma Avon to nie tylko kosmetyki ,to przedewszystkich wspieranie kobiet...

Szczurrr
Szczurrr
  2 lipca 2011

Jak nie będę miała co zrobić z pieniędzmi, a znudzi mi się używanie banknotów, jako papieru toaletowego, to się zgłoszę :zonk:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2011

Wszyscy wiemy jak to działa. My kupujemy - Ty masz za friko. Jestem typowym Polakiem i kupię sobie w Rossmanie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.