kesjaa
kesjaa
  30 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie. Dawno tutaj nie zaglądałam, ale to ze względu na to, że byłam strasznie zapracowana. A więc przechodzę to pytań:
1) czy może ktoś mi podać sprawdzonego allegrowicza, który sprzedaje podkłady revlon colorstay?
2) gdzie mogę kupić szorty w odcieniu krwistej czerwieni, oranżu, kobaltu, trawiastej zieleni? (cena do 50 zł najchętniej, jednakże może być i powyżej tego) (http://2.bp.blogspot.com/_j1qFE6Twg0o/TG5rDXo4xwI/AAAAAAAAAC4/ADVMKiGdIls/s1600/DSC_8911.JPG coś takiego)
3) gdzie kupię zwiewne tuniko-sukienki w stylu 'nietoperki' (mile widziane kolory to: oranż, żółć, jasny róż, kobalt, czerwień)

Pozdrawiam,
xxx

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: revlon colorstay?


a probowalas Maybelline Superstay? Wydaje mi sie byc lzejszy niz Revlon :) nie zostawia sladow, jest trwaly, caly dzien bez poprawek :)

co do twoich pytan natomiast, nie znam odpowiedzi :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

Nie wiem czy o to chodzi, ale kilka tematów nizej dziewczyna sie pytala o szorty i wstawila zdjecie tych : http://lookbook.nu/look/2076551-I-Koh-Samui
Pod zdjeciem jest napisane, ze mozna znaleźć w Zarze.

kesjaa
kesjaa
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: a probowalas Maybelline Superstay? Wydaje mi sie byc lzejszy niz Revlon :) nie zostawia sladow, jest trwaly, caly dzien bez poprawek :)

Nie, lubię revlon, ponieważ nie zapycha mojej buzi, która z kolei jest podatna na to. a poza tym używam go ładnych parę lat

Konto usunięte
Konto usunięte: Pod zdjeciem jest napisane, ze mozna znaleźć w Zarze.

Ciekawe tylko jaka ich cena.
miami1
miami1
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: Maybelline Superstay?

Moja siostra jak kupiła ten podkład to aż biegała z radości że w końcu znalazła dla siebie idealny ^^
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja siostra jak kupiła ten podkład to aż biegała z radości że w końcu znalazła dla siebie idealny ^^


a teraz czytam recenzje, to niby revlon lepszy, wiecej odcieni, dluzej trwa :woot:

moze mialam zly odcien, moze wyprobuje :) ale to na jesien, na lato nie uzywam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 czerwca 2011

A pijana mówiła, żebym zobaczyła w Cubusie, bo tam też widziała.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) czy może ktoś mi podać sprawdzonego allegrowicza, który sprzedaje podkłady revlon colorstay?

Paintball-Rybnik
naaats
naaats: A pijana mówiła, żebym zobaczyła w Cubusie, bo tam też widziała.

:tak: Pastele na pewno, co do ostrych kolorów to nie jestem pewna. Na pewno mocny róż jest w H&M.
Surii
Surii
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) czy może ktoś mi podać sprawdzonego allegrowicza, który sprzedaje podkłady revlon colorstay?

quantapc- polecam, sama zamawiam od niego

Konto usunięte
Konto usunięte: 3) gdzie kupię zwiewne tuniko-sukienki w stylu 'nietoperki' (mile widziane kolory to: oranż, żółć, jasny róż, kobalt, czerwień)

Cubus, Stradivarius
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) gdzie mogę kupić szorty w odcieniu krwistej czerwieni, oranżu, kobaltu, trawiastej zieleni? (cena do 50 zł najchętniej, jednakże może być i powyżej tego) (http://2.bp.blogspot.com/_j1qFE6Twg0o/TG5rDXo4xwI/AAAAAAAAAC4/ADVMKiGdIls/s1600/DSC_8911.JPG coś takiego)


zdecydowanie polecam tego http://allegro.pl/show_user.php?uid=21600415 mam od niego szorty i bluzkę i jestem zadowolona

co do podkładów revlona ja mam 3 w swojej kolekcji mnie niestety zapychają
sylwik
sylwik
  2 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie mogę kupić szorty w odcieniu krwistej czerwieni, oranżu, kobaltu, trawiastej zieleni?

zielone w cache cache.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.