BeataAnnax
BeataAnnax
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

czesc:)
ktore kosmetyki Wam nie przypasowaly i okazaly sie kompletna porazka, zamiast pomagac nie robily nic, albo wrecz szkodzily? wymieniajcie produkty i podajcie powod:)
wiadomo, ze to co nie pasuje jednej osobie, dla drugiej bedzie idealne, ale jesli jakis kosmetyk zbierze sporo negatywow, to warto sie porzadnie zastanowic nad jego kupnem i uzyciem.
zapraszam do dyskusji i zycze milego wieczoru:calusek:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie jak na razie wygrywa eyeliner z rimmela


ja uzywam w pisaku Bourjois, jest mega ale ciezko go dostac, zazwyczaj jade na taki rynek w Essex, gdzie lasencje z Essex kupuja te swoje sexy ciuszki i kosmetyki :lol:

a jak ten z Rimmela? dobry? jakos do Rimmela srednio jestem przekonana :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.haironthebrain.com/wp-content/uploads/2009/08/loreal_comp1.jpg jedyne co robi, to maluje rzesy na czarno.


:crylol:

to ja bym musiala tutaj wszystkie tusze powklejac - zwlaszcza te ktorych reklamy twierdza ze daja false lash effect - ze co kuwa prosze? :ziober2:

Mam teraz ten nowy fioletowy Max Factor False Lash Effect - zwykly tusz :/

szkoda siana, lepiej wychodze finansowo i wygladowo na sztucznych rzesach...
tusz uzywam jak chce uzyskac "natural look" :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

Zapomnialam napisac powodow ;o

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Dream Matte Mousse - Maybelline

Ciapka sie, mozna przesunac z czola az do brody. Nie utrzymuje sie na miejscu.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Simple - Toner

za bardzo przypominajacy zwykla wode z kranu

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Maybelline - cover stick

Tez sie ciapka, i ma brzydki odcien.

Tusze po prostu mi nie spasowaly. Malowaly tylko rzesy na czarno albo robily grudki i sklejaly rzesy.
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: toto moje mysie odrosty rozjasnilo na rudo, a reszte blond wlosow zrobilo na szpakowatego straszego pana;/


Tez mialam, ale bodajze fioletowy lub czerwony, juz nie pamietam.
Splukiwal sie, blaknal i odrosty tak czy tak bylo widac.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciapka sie, mozna przesunac z czola az do brody. Nie utrzymuje sie na miejscu.


ja bylam z niego zadowolona, z reszta lubie maybelline, pasuje do typu mojej skory/ cery :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: ja bylam z niego zadowolona, z reszta lubie maybelline, pasuje do typu mojej skory/ cery :)

Najwidoczniej mi nie odpowiadal :)
Jak zachaczysz palcem albo paznokciem nie 'zsuwa' Ci sie ?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zachaczysz palcem albo paznokciem nie 'zsuwa' Ci sie ?


nie uzywalam go chyba z 2 lata :woot:
ale jakos nie pamietam bym miala z nim negatywne doswiadczenia
wiem ze dawal mi taki fajny matowy kaszmirowy efekt koncowy i skora na buzi byla taka mila w dotyku :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie polecam plyny do higieny intymnej z Avonu.

używam go jakiś czas jak dla mnie świetny

Konto usunięte
Konto usunięte: 7.Avon - Super curlacious

tez nie zdał mnie egzaminu . nie daje zadnego efektu !
a podczas demakijażu rzęsy się sklejały i musiałam je polestować ok 20 minut żeby normanie wygladały .

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Dream Matte Mousse - Maybelline

cały zostawał na ręce albo gąbeczce . nie polecam
Fieska
Fieska
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosmetyki których NIE polecacie.


Wszelkie podkłady maybelline.
Garnier bodyurea.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: ja uzywam w pisaku Bourjois, jest mega ale ciezko go dostac, zazwyczaj jade na taki rynek w Essex, gdzie lasencje z Essex kupuja te swoje sexy ciuszki i kosmetyki a jak ten z Rimmela? dobry? jakos do Rimmela srednio jestem przekonana

no wlasnie dobry, kupilam dzisiaj nowy bo tego z clinique nawet nie bylo.
uzywam go od kiedy pamietam - z 5 lat chyba - w tym czasie mialam mnostwo innych i jak na razie zaden sie mu nie rowna.

massacre
massacre: to ja bym musiala tutaj wszystkie tusze powklejac - zwlaszcza te ktorych reklamy twierdza ze daja false lash effect - ze co kuwa prosze?

wedlug mnie np diorshow extase robi niezly efekt :D
boniwinter
boniwinter
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: używam go jakiś czas jak dla mnie świetny

dlatego wlasnie podkreslilam na czerwono, ze to dotyczy tylko mnie, a nie moich znajomych itp...
widocznie mam wrazliwa skora, ale uwierz mi, ze przezylam dramat z tym plynem
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 czerwca 2011

Pamiętam tylko, że po toniku garniera dostałam uczulenia,
chociaż uczuleniowcem nie jestem i nigdy na nic żadnego nie miałam :and:

incepcja1
incepcja1
  1 lipca 2011

1 max factor by ellen betrix soft resistant make up - nie kryje nie wyrownuje kolorytu skory, mi strasznie wyszszyl skore, kolorystyka rozowa czyli dla mnie minus, badziewie za 12 €

2. Manhattan, Wake Up Concealer (korektor w kremie) jak dla mnie kompletna strata pieniedzy nie radzi sobie z moimi sincami pod oczami a nie mowic juz o jakims zaczerwienieniu czy pryszczu .... nic kompletnie nic

3.Odzywka w sprayu z Avon ma nadawac wlosom blask i gladkosc a nie robi nic dobrego przeciwnie po jej uzyciu moje wlosy sa mniej blyszczace i takie sianowate chociaz ladnie pachna.

4. Peeling 3w1 Balea podraznil mi tak skore ze 2 dni chodzilam czerwona jak burak

5. krem do stop z avonu arbuzowy taki lejacy ze prawie jak woda i mialam o nim czerwone stopy :/ a inny krem z avonu do stop spowodowal nie wiem w jaki sposob ze mi zaczely puchnac nogi :/

Brzeginka
Brzeginka
  1 lipca 2011

Miałam po nim takie uczulenie, że porobiły mi się strupki na głowie a z łupieżem walczę po dziś dzień.


Ponoć taki super-hiper, ale szczoteczka jest dla mnie tragiczna a sam tusz po całym dniu ląduje osypany i rozmazany pod oczami.


Potwierdzam, straszny szajs.

zrobił mi straszne kuku na twarzy, uczulenie jak ta lala


Jak wyżej :nie:
sylwik
sylwik
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ktore kosmetyki Wam nie przypasowaly i okazaly sie kompletna porazka, zamiast pomagac nie robily nic, albo wrecz szkodzily? wymieniajcie produkty i podajcie powod:)

bylo duzo takich...
najbardziej zapamietalam

jakas reakcja sie zrobila, ze nastepnego dnia mialam calutka twarz w krostkach. jedna tuz przy drugiej.
tusze: loreala volummisme - splywal, kruszyl sie, wszystko tylko nie zostawanie na rzesach! :wtf: poszlam na trening i po powrocie do domu okazalo sie ze mam go nawet na brodzie:wtf:
maybelline mi chyba wszystkie nie podpasowaly masakrycznie.
wszystko manhattanu bylo tragiczne.
lakiery sally hansen. odpryskiwanie jak przy lakierze za 3zl.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.