BeataAnnax
BeataAnnax
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

czesc:)
ktore kosmetyki Wam nie przypasowaly i okazaly sie kompletna porazka, zamiast pomagac nie robily nic, albo wrecz szkodzily? wymieniajcie produkty i podajcie powod:)
wiadomo, ze to co nie pasuje jednej osobie, dla drugiej bedzie idealne, ale jesli jakis kosmetyk zbierze sporo negatywow, to warto sie porzadnie zastanowic nad jego kupnem i uzyciem.
zapraszam do dyskusji i zycze milego wieczoru:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011

najwieksza kupa i marnotrawstwo pieniedzy, na ktore sie natknelam - rozmazuje sie na calym oku, nawet w czasie zimy, kiedy sie przeciez czlowiek nie poci na twarzy az tak.
podsumowywujac, kupilam, uzylam pare razy, za kazdym razem bylo to samo, teraz lezy sobie w kosmetyczce i nie ruszam badziewia.
mmaryjka
mmaryjka
  29 czerwca 2011

woda termalna iwostin - tragedia, uczuliła mnie jak nie wiem.

pinheiros
pinheiros
  29 czerwca 2011

@agoosiaaa:
to może eyeliner z clinique?

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to może eyeliner z clinique?

w sumie jak na razie wygrywa eyeliner z rimmela, ale akurat mi sie konczy to moze kupie ten z clinique, do wyprobowania.
boniwinter
boniwinter
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosmetyki których NIE polecacie

oj mam cala game kosmetykow.
Szczegolnie nie polecam plyny do higieny intymnej z Avonu.
Wyladowalam po nim u ginekogoga, a pozniej u dermatologa.
Poza tym Avon..zamawiasz jakis kolor ciani do powiek czy szminki, a jak odbierasz zamowienie to jestes w szoku bo to nawet nie jest podobne do tego koloru co jest w katalogu. Dla porownania...nigdy nie mialam takiej takiej sytuacji np z Oriflame.
Kremow przeciwzmarczkowego Garniera...tez wyladowalam u dermatologa
Tuszu do rzes Rimmel....mialam zapalenie spojowek.
Mowie oczywiscie tylko o sobie i moich dramatycznych skutkach, dla wielu z pewnoscia osob te firmy sa ok. ja sie zrazilam i juz nic nigdy w zyciu nie kupie niczego z tych firm.
boniwinter
boniwinter
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BeataAnnax

bardzo fajny temat...mozna sie duzo dowiedziec na temat super reklam, ktore namawiaja nas kupno kosmetykow okreslonej firmy
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  29 czerwca 2011

Ja na pewno nie polecam tego fluidu:

Jest okropny! Daje efekt maski a do tego po kilkunastu minutach robi się dwa razy ciemniejszy.
Tusz Avon super shock. Wszyscy tak bardzo go zachwalają, dla mnie jest tragiczny,

Tej pomadki, strasznie jej nie lubię.

Tego też strasznie nie lubię

boniwinter
boniwinter
  29 czerwca 2011
gagulina
gagulina: Tusz Avon super shock. Wszyscy tak bardzo go zachwalają, dla mnie jest tragiczny,

czyli znowu firma Avon...ja mam tez przykre doswiadczenia

gagulina
gagulina: Tej pomadki, strasznie jej nie lubię.

zostawia bardzo niesmacznie wygladajace biale "cos" w koncikach ust
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 czerwca 2011
krem nawilżający bielenda awokado

- jest mało wydajny,
- za gęsty = ciężko go rozsmarować
- czasem po posmarowaniu nim mam buzię cała buzie czerwoną i do tego mnie piecze
- ma brzydki zapach (maseczka do twarzy z tej lini pachnie za to świetnie)
- jakoś tam nawilża, ale nie ma cudów

tusz do rzęs meybelline collosal
+ ma zajeistą szczoteczkę
- jakość tuszu jest tragiczna
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
malami81
malami81
  29 czerwca 2011

- tusze Rimmel (miałam chyba z 3 różne i za każdym razem klapa, mam wrażenie jakby producent dolewał do nich wody żeby zaoszczędzić na kosztach produkcji a sprzedać jak najwięcej; tej brei nie da się nałożyć normalnie na rzęsy - skleja, osypuje się itd)

Więcej bubli na tą chwilę nie pamiętam i szczerze mówiąc odkąd czytam opinie na wizażu o danym kosmetyku nie znajduję ich w swojej "kolekcji" kosmetyków

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 czerwca 2011

- tusze Eveline Volume Lash Definer - kupiłam z braku laku dla przetestowania w drogerii i jest okropny : /


- krem na dzień Soraya Beauty & Nature Miód i Mleko - uczulił mnie, cała twarz w piekących, czerwonych, suchych plackach : / Dlatego dzisiaj większość kosmetyków tego typu kupuję w aptekach, mam większe zaufanie do tych kosmetyków, poza tym sprawują się lepiej niż te drogeryjne kremy, żele do twarzy i inne takie podobne.


- maseczka Bielenda Eco Care Glinka Zielona - glinki kupowałam jakoś rok temu pamiętam, gdy moja skóra tego potrzebowała i zawsze w aptece te do rozrabiania samemu, ale pewnego razu nie było w aptece, więc kupiłam w drogerii w saszetce i również mnie uczuliła : /


malami81
malami81: - tusze Rimmel

A tusze Rimmel to ja właśnie bardzo lubię :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BeataAnnax
BeataAnnax
  30 czerwca 2011
tez tego nie lubie, wcale nie jest do kazdego rodzaju karnacji, tylko do opalonej, ponadto jakis czas po nalozeniu tworzy smugi i plamy:(

toto moje mysie odrosty rozjasnilo na rudo, a reszte blond wlosow zrobilo na szpakowatego straszego pana;/

efekt moze i fajny, ale strasznie wodnisty, nigdy nie umiem wycisnac tyle ile mi potrzeba, zawsze sie leje wiecej.
na razie tyle pamietam:)
adra1992
adra1992
  30 czerwca 2011

1. Dream Matte Mousse - Maybelline


2. Simple - Toner


3. Maybelline - cover stick


4. Krem Vichy, niestety nie pamietam nazwy. Mial swietnie nawilzyc skóre, ponoc najlepszy do wysuszonej i wrazliwej cery. Moze to tylko ja, ale szczypalo jak nie wiem :<

5.Tusz Astor Volumetrix


6. Maybelline - xxl volume + lenght


7.Avon - Super curlacious


8. loreal - volume million lashes


9. avon - supershock

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011

uu, przypomnialo mi sie jeszcze:

jedyne co robi, to maluje rzesy na czarno.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.