naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011 (pierwszy post)
Cześć ; )
Chciałam sobie kupić jeszcze jakieś szorty na lato do chodzenia w jakimś fajnym kolorze, bo w tej chwili mam tylko zwykłe jeansowe i czarne, a jako że ja niezdecydowana kobieta jestem, a mogę kupić tylko jedne to, który kolor wy byście wybrały ? : )

1
http://lookbook.nu/look/2082971-Sunshineee-is-a-friend-of-mine

2
http://lookbook.nu/look/2076551-I-Koh-Samui

3
http://stylio.pl/zdjecia/683/683473_l/adriana94/mi%C4%99towe+szorty.jpg


Pozdrawiam, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

KroplaRosy
KroplaRosy
  28 czerwca 2011
naaats
naaats: Zdjęcie z Internetu, ale też bym chciała wiedzieć, gdzie takie kupić

łeee, myślałam, ze wiesz, bo narobiłaś mi ochoty :nie:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: łeee, myślałam, ze wiesz, bo narobiłaś mi ochoty

Pojutrze lecę na zakupy i będę takich szukać po całym mieście :D
Jak znajdę to powiem :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie ma sprawy mozesz to tych szortow wybrac inny kolor. Mieta jest w kolorach pastelowych pasuje do wszystkich innych tego typu kolorow. Ja napisalam orange bo akurat go lubie:) blekit, jasniutki roz, sloneczny kolor...jest spory wybor

: )
Btw. Też wolę pastele niż nasycone kolory : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

iffy
iffy
  28 czerwca 2011

ostatnie są śliczne, ale lubuję się w czerwieniach więc kupiłabym drugie. :ninja:

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
naaats
naaats: Btw. Też wolę pastele niż nasycone kolory : )

a tak z ciekawosci pytam
na ktory kolor sie zdecydowalas?
boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Mam inne zdanie, cała kolekcje na lato mam z Nexta

tam byla totalna masakra....jak to?
Ja kupilam tam tylko dżaponki i to biale, ciuchy sie nie nadawaly do noszenia....przynajmniej dla mnie.
Za duzo kolorow i kwiatkow
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak z ciekawosci pytam na ktory kolor sie zdecydowalas?

Na miętowe :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  28 czerwca 2011
naaats
naaats: naaats

Zajrzyj do Cubusa, pamiętam, że był taki pastelowy pomarańcz i chyba właśnie mięta, choć ręki nie dam sobie uciąć. Kosztowały 99 zł, ale teraz są przeceny.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajrzyj do Cubusa, pamiętam, że był taki pastelowy pomarańcz i chyba właśnie mięta, choć ręki nie dam sobie uciąć. Kosztowały 99 zł, ale teraz są przeceny.

Dzięki, zobaczę :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 czerwca 2011

Natalia - według mnie to tylko miętowe:P

Darunia511
Darunia511
  28 czerwca 2011
czerwone
Evee
Evee
  29 czerwca 2011

Te ostatnie... :zakochany:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: So last year! ;)

A tam :)
Ja nosze to co lubię, a nie to co jest modne w danej chwili.
Tym bardziej jeśli chodzi o paznokcie, maluje tak, jak mi się podoba, a nie na kolory, które akurat są chodliwe :)
Nadiaxx
Nadiaxx
  29 czerwca 2011
naaats
naaats: 3 http://stylio.pl/zdjecia/683/683473_l/adriana94/mi%C4%99towe+szorty.jpg

te najladnieszje;) Lubie delikatne kolory.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja kupilam tam tylko dżaponki i to biale, ciuchy sie nie nadawaly do noszenia....przynajmniej dla mnie. Za duzo kolorow i kwiatkow


wczesniej wklejalam lumpy z nexta ktore kupilam, w temacie agoosi, ja nie chodze do nexta, zamawiam przez Next Directory, wiekszy wybor :ziober2:
tylko dwie bluzky maja motyw kwiatowy :woot:
jumpsuit koloru denim jest lekki, przewiewny i chyba moj nowy ulubiony ciuch :D
zegarki kupilam, bangle, wisiorki, bluzki, spodnie, maxi dresses... dlugo by wymieniac

bylam w next z 2 tygodnie temu zeby oddac okulary sloneczne dla mlodego, byly niby dla toddlera a rozmiarowo dla niemowlaka :woot: no i wpadlam, to maly wybor mieli... butow nawet nie 1/3 tego co maja online.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.