naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011 (pierwszy post)
Cześć ; )
Chciałam sobie kupić jeszcze jakieś szorty na lato do chodzenia w jakimś fajnym kolorze, bo w tej chwili mam tylko zwykłe jeansowe i czarne, a jako że ja niezdecydowana kobieta jestem, a mogę kupić tylko jedne to, który kolor wy byście wybrały ? : )

1
http://lookbook.nu/look/2082971-Sunshineee-is-a-friend-of-mine

2
http://lookbook.nu/look/2076551-I-Koh-Samui

3
http://stylio.pl/zdjecia/683/683473_l/adriana94/mi%C4%99towe+szorty.jpg


Pozdrawiam, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011

również obstawiam ostatnie.
plus miętowe paznokcie :zakochany:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plus miętowe paznokcie


So last year!
;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plus miętowe paznokcie

Paznokcie już mam :pavarotti:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plus miętowe paznokcie

a ja bym postawila na ladny matowy orange dla kontrastu:pavarotti:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 czerwca 2011

Ładny ten miętowy, jednak ja bym ich nie kupiła, bo do niczego by mi nie pasowały.

:ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: matowy orange


O! Juz lepiej!!! :D
Czerwienie, pomarańcze, mocne zielenie, niebieski tkj te pierwsze szorty - to sa kolory tego lata, pastele były w zeszłym roku. Choc nie mowie nie, nic tak ładnie nie wyglada jak pastele na opalonej słońcem skórze :)

Dodalabym jednak do tych pasteli mocniejsze kolory zgodnie z moda na 2011 :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  28 czerwca 2011

Bałabym wszystkie :D
Ale jako, że czerwone już mam, to wybieram miętowe :D

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: te pierwsze szorty - to sa kolory tego lata

taaa intesywne, nie podobaja mi sie.
Pastele sa zdecydowanie lepsze na lato.

massacre
massacre: Dodalabym jednak do tych pasteli mocniejsze kolory zgodnie z moda na 2011 :)

w sklepach zauwzylam same kwieciste szmaty:( same kwiatki, listki itp...
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja bym postawila na ladny matowy orange dla kontrastu

Orage akurat nie lubię :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sklepach zauwzylam same kwieciste


Lata 70-te rządzą tego lata :) szerokie spodnie, natapirowane włosy, jumpsuity, maxi suknie w kwiaty, spodnie w drobne kwiatki - mi sie podoba bo zawsze lubiłam styl lat 50,60,70 :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KroplaRosy
KroplaRosy
  28 czerwca 2011

z jakiego sklepu są te miętowe? :woot:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy: z jakiego sklepu są te miętowe?

Zdjęcie z Internetu, ale też bym chciała wiedzieć, gdzie takie kupić :pavarotti:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: Lata 70-te rządzą tego lata :) szerokie spodnie, natapirowane włosy, jumpsuity, maxi suknie w kwiaty, spodnie w drobne kwiatki - mi sie podoba bo zawsze lubiłam styl lat 50,60,70 :)

ja za gowniarza bylam hippisem i wlasnie tak sie ubieralam, ale uwierz mi, ze to co zobaczylam to jest totalny shit. W sklepach na Oxford st ubrania wygladaja jak w Primarku.
Zero stylu, dbania o material, wybor wzorow, kolororu itp....i to mowie o Next, New Look, Dorothy Perkins, Top Shop itp...wszedzie to samo tylko sie kroj ubranka roznil...poza tym to samo
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zero stylu, dbania o material, wybor wzorow, kolororu itp....i to mowie o Next, New Look, Dorothy Perkins, Top Shop itp...wszedzie to samo tylko sie kroj ubranka roznil...poza


Mam inne zdanie, cała kolekcje na lato mam z Nexta :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  28 czerwca 2011
naaats
naaats: Orage akurat nie lubię :D

a to nie ma sprawy mozesz to tych szortow wybrac inny kolor.
Mieta jest w kolorach pastelowych pasuje do wszystkich innych tego typu kolorow.
Ja napisalam orange bo akurat go lubie:)
blekit, jasniutki roz, sloneczny kolor...jest spory wybor
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.