monikamonisia20
monikamonisia20
  27 czerwca 2011 (pierwszy post)
Witam wszystkich;)

Mam kilka pytań.

1. Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.

2. Szukam dobrego peelingu . Już niedługo koniec ciąży i zamierzam ostro wziąć się za cellulit, który pojawia się na udach. czy razem z taką gąbką rękawicą sprawdzi się?

3. Na dniach idę odświeżyć mój rudy kolor włosów . W związku z tym szukam jakiegoś dobrego, ale to dobrego szamponu do tego właśnie koloru.

To chyba wszystko. Pozdrawiam ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Na dniach idę odświeżyć mój rudy kolor włosów . W związku z tym szukam jakiegoś dobrego, ale to dobrego szamponu do tego właśnie koloru.


temat wyzej o wlosach, co do reszty Ci niestety nie pomoge :nie:
wg mnie na cellulit nie ma zadnych kremow bajerow rowerow
a pudru nie uzywam :nie: jedynie podklad

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.


używałam z MUFE http://allegro.pl/make-up-for-ever-puder-sypki-hd-powder-100-natura-i1688205623.html o tego, ale teraz przerzuciłam się na Kryolana
SoDope
SoDope
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam dobrego peelingu . Już niedługo koniec ciąży i zamierzam ostro wziąć się za cellulit, który pojawia się na udach. czy razem z taką gąbką rękawicą sprawdzi się?

Peeling to sprawa drugorzędna - krem ćwiczenia to podstawa. Ale w pierwszych tygodniach odpoczywaj.
boniwinter
boniwinter
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.

Ciezko mi powiedziec bo nie wiem co masz na mysli, mowiac "problemowa" za sucha, za tlusta czy moze jakis tradzk. Sorry

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Szukam dobrego peelingu . Już niedługo koniec ciąży i zamierzam ostro wziąć się za cellulit, który pojawia się na udach. czy razem z taką gąbką rękawicą sprawdzi się?

Peeling Ci nie pomoze w usunieciu pomaranczowej skorki. Peeling usuwa obumarle komorki i sprawia, ze jest gladka i odswiezona.
Ok masujac dane miejsca pobudzasz krazenie, ale peelingu nie stosuje sie przeciez codziennie bo mozna tylko sobie podraznic skore.
Peeling obojetnie jaki ja np sama przygotowywyje sobie z otrebow, soli, cukry itp...
Na cellulit to musisz chyba zastosowac juz bardziej specjalne do tego przeznaczone kosmetyki.
Polecam zamiast rekawicy, gumowa szczotke z typustkami. Ja oczywiscie mam ten sam problem i mam wraznie, ze taka szczotka lepiej masuje.
Darunia511
Darunia511
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.

Z tańszych Manhattan, jak Cię stać to Isa Dora jest super.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.

inglot sypki :zakochany:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam dobrego peelingu . Już niedługo koniec ciąży i zamierzam ostro wziąć się za cellulit, który pojawia się na udach. czy razem z taką gąbką rękawicą sprawdzi się?

na cellulit jest dobry peeling kawowy, a rękawica dodatkowo spotęguje efekt :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.

Manhattan Clearface
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Szukam dobrego peelingu . Już niedługo koniec ciąży i zamierzam ostro wziąć się za cellulit, który pojawia się na udach. czy razem z taką gąbką rękawicą sprawdzi się?

Nie wiem czy peeling i rękawica dużo "zrobią", na pewno warto je stosować żeby wygładzić skórę, ale na cellulit ponoć najlepsze są kosmetyki Tołpy.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Na dniach idę odświeżyć mój rudy kolor włosów . W związku z tym szukam jakiegoś dobrego, ale to dobrego szamponu do tego właśnie koloru.

Rudy się tak szybko wypłukuje, szampon tu raczej nic nie zdziała... Wiem z doświadczenia :and:
sylwik
sylwik
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polećcie mi jakis puder do wykończenia makijażu. Do mojej problemowej skóry używam normateint vichy,ale chcę na koniec jakiś lekki puder czy coś. W kamieniu lub sypki. Chyba dobrze się wyrażam? jeśli nie, yo wybaczcie.


mam i polecam:)
monikamonisia20
monikamonisia20
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciezko mi powiedziec bo nie wiem co masz na mysli, mowiac "problemowa" za sucha, za tlusta czy moze jakis tradzk. Sorry

chodzi mi o skórę z zaczerwieniam , wrażliwą
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o skórę z zaczerwieniam , wrażliwą

puder clinique redness solutions

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.