agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
Earth
Earth
  21 listopada 2013

Rzecz w tym, że w pewnym pułapie cenowym nie ma w ogóle klasycznych, czarnych, ciepłych płaszczy. :| Chyba tylko bazar zostaje. ;d

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 listopada 2013
JuIia
JuIia: Pytanie do wszystkich: czy zna któraś z Was polską stronę (lub taka gdzie wysyłają do Polski) Supry? Chodzi mi o to żeby był wybór tak jak na amerykańskiej stronie.. albo chociaż zbliżony. Nie chce mi się wysyłać paczki do Anglii a potem z | do Polski. Może być też coś zbliżonego 'modelowo' do Supry. Z tego co widziałam to pijana ma dobre rozpoznanie :
Buty? Na Asos'ie widze maja: http://www.asos.com/search/supra?hrd=1&q=supra
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  21 listopada 2013
JuIia
JuIia: No dokłądnie o to mi chodzi
Pospieszyłam się po prostu. Wtedy tylko w Carry one były i kuźwa nie spodziewałam się , że się tak rozmnożą. :ninja:
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  21 listopada 2013
JuIia
JuIia: No dokłądnie o to mi chodzi
Pospieszyłam się po prostu. Wtedy tylko w Carry one były i kuźwa nie spodziewałam się , że się tak rozmnożą. :ninja:
styka51
styka51
  21 listopada 2013
Earth
Earth: Chyba tylko bazar zostaje. ;d


Żeby na bazarze coś było... wszystko to samo... a jak było coś porządnego, to tylko w beżach albo brązach, no i ponad 3 stówki...
Earth
Earth
  21 listopada 2013
styka51
styka51: Żeby na bazarze coś było... wszystko to samo... a jak było coś porządnego, to tylko w beżach albo brązach, no i ponad 3 stówki...

Może w grudniu coś będzie, dlatego czekam ile się da. :x
styka51
styka51
  21 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Earth
Earth: Może w grudniu coś będzie, dlatego czekam ile się da. :x


Ja właśnie nie mogłam czekać, bo miałam tylko jesienny czerwony. A w beżowym raz jechałam 2 h do Poznania pociągiem i szkoda mi go bardzo, za ładny jest na takie eskapady... Więc kupiłam ten czarny.
A znając życie zimą zaczną się promocje i wtedy będzie wybór większy... no ale.
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  21 listopada 2013
Earth
Earth: Rzecz w tym, że w pewnym pułapie cenowym nie ma w ogóle klasycznych, czarnych, ciepłych płaszczy. :| Chyba tylko bazar zostaje. ;d

U mnie takie klasyczne czarne proste płaszczyki już od 120 zł są. :D
styka51
styka51
  21 listopada 2013
Misia
Misia: U mnie takie klasyczne czarne proste płaszczyki już od 120 zł są. :D


Zazdraszczam... u mnie w ogóle nie było tych klasycznych, a jak już, to cena faktycznie z kosmosu... Najwyżej w przyszłym roku sobie rękawy przeszyje z jakiegoś starego i będzie git :lol:
A teraz jestem trendi :zabawa:
Earth
Earth
  21 listopada 2013
styka51
styka51: Ja właśnie nie mogłam czekać, bo miałam tylko jesienny czerwony. A w beżowym raz jechałam 2 do Poznania pociągiem i szkoda mi go bardzo, za ładny jest na takie eskapady... Więc kupiłam ten czarny. A znając życie zimą zaczną się promocje i wtedy będzie wybór większy... no ale.

Jak nie miałaś wyboru to zrozumiałe. Ja mam ten komfort, że mogę poczekać. :)

Misia
Misia: U mnie takie klasyczne czarne proste płaszczyki już od 120 zł są. :D

Rili? :x W Lbn nic nie widzę ciekawego, jak już coś jest to mi się nie podoba, albo za drogie, albo za cienkie, albo za duże, albo za szerokie gdzieś... :D
pijana
pijana
  21 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
JuIia
JuIia: Pytanie do wszystkich: czy zna któraś z Was polską stronę (lub taka gdzie wysyłają do Polski) Supry? Chodzi mi o to żeby był wybór tak jak na amerykańskiej stronie.. albo chociaż zbliżony. Nie chce mi się wysyłać paczki do Anglii a potem z | do Polski.Może być też coś zbliżonego 'modelowo' do Supry. Z tego co widziałam to pijana ma dobre rozpoznanie :

Poczułam się jak znawca :D
Na pewno kissmykicks.pl, jednak czy wybór będzie zbliżony to ciężko powiedzieć, buty Supry są dość drogie jak na nasze warunki, no i nie mają takiego brania jak np. Nike :) Znalazłam jeszcze tutaj, sklep sprawdzony:
http://supersklep.pl/supra?filterId=78&pFrom=69&pTo=499&gclid=CMHF2vDL9roCFQlb3godFwYAIA
oraz:
http://www.hustla.pl/supra/filter=cena-0-699,p10-buty&sort=price_a?gclid=CIfmi_DL9roCFUcV3godykUAXw
http://www.suprastore.pl/
JuIia
JuIia
  22 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczułam się jak znawca :D

:D Ty jedna tutaj wstawiasz sportowe buty, reszta kobitek chodzi raczej w eleganckich :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno kissmykicks.pl, jednak czy wybór będzie zbliżony to ciężko powiedzieć, buty Supry są dość drogie jak na nasze warunki, no i nie mają takiego brania jak np. Nike :) Znalazłam jeszcze tutaj, sklep sprawdzony

No daj spokój, 55$ za buty to nie jest dużo :O A ja kupuję na dziale dziecięcym bo tylko tam mi sie podobają, damskie już są brzydkie :D Więc mam taniej :P
Supersklep juz widziałam, klapa : [
Ale dzięki za resztę!
pijana
pijana
  22 listopada 2013
JuIia
JuIia: :D Ty jedna tutaj wstawiasz sportowe buty, reszta kobitek chodzi raczej w eleganckich :D

To prawda :tak:
JuIia
JuIia: No daj spokój, 55$ za buty to nie jest dużo :O

55$ to w przeliczeniu ok. 170 zł, tyle raczej kosztują po przecenie i to te najtańsze modele, z tego co widzę ;d No chyba, że mówimy o dziecięcych właśnie :) Ja mam dokładnie odwrotnie, w dziecięce się nie zmieszczę (wyjątek: Timberlandy), ale mogę kupować na dziale męskim :rotfl:
JuIia
JuIia: Ale dzięki za resztę!

No problem:D
pijana
pijana
  22 listopada 2013

Kupiłam 3 losy w loterii charytatywnej Doroty Wróblewskiej :)
http://dorotawroblewskablog.pl/polecam/akcja-charytatywna-pomoc/

JuIia
JuIia
  22 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 55$ to w przeliczeniu ok. 170 zł, tyle raczej kosztują po przecenie i to te najtańsze modele, z tego co widzę ;d No chyba, że mówimy o dziecięcych właśnie :) Ja mam dokładnie odwrotnie, w dziecięce się nie zmieszczę (wyjątek: Timberlandy), ale mogę kupować na dziale męskim

No własnie dziwi mnie że to nie są przecenione modele i tyle kosztują (ale tak samo w sumie jest w sklepach odzieżowych), np męskie odpowiedniki dziecięcych kosztują już ponad 100..
No ja 35,36 więc nie za często znajdę te rozmiary na damskim :rotfl: