agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wiec jak wczesniej wspomnialam w temacie o plotkach, oto temat, ktorego tutaj jeszcze nie mamy, a ktorego nam brakuje:

Co sobie ostatnio kupilas/es?

Mozna sie tutaj chwalic czymkolwiek majacym jakikolwiek zwiazek z tym forum, a wiec do dziela :D


Milo byloby, gdyby ten temat zostal na stale przyklejony :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 listopada 2013

jak sie komus cos podoba to dlaczego ma tego nie nosic tylko dlatego, ze wiekszosc osob to nosi? golicie glowy na lyso i nie golicie pach tez zeby sie wyrozniac? wiekszosc osob sie myje to tez moze przestancie bo jak mozna robic to co wszyscy.
nie ze to specjalnie wonty do was, po prostu smieszy mnie ten coroczny problem, zwlaszcza ze jedyna osoba na forum , ktora nie wygladala jak wszyscy byla kiedys tylko Darunia (czy jakikolwiek tam miala nick).

ZlMNA
ZlMNA
  15 listopada 2013

co jak co ale jak wchodzi jakiś super extra trond to rzadko można kupić coś innego :and:

JuIia
JuIia
  15 listopada 2013

Chodzi mi o to że chyba każda baba lubi sie wyróżniać i raczej nie lubi gdy inna ma to samo więc.. :woot:

styka51
styka51
  15 listopada 2013
JuIia
JuIia: Czemu każda z 'was' nosi te płaszcze z niby skórzanymi rękawami, co 2 dziewoja na ulicy ma taki płaszcz :o


Nie są skórzane, ani nawet skajkowe ;D
Gdyby był jakikolwiek wybór, to wzięłabym coś innego. Ale nie będę kupować płaszcza za 300 czy 400 zł, bo mnie nie stać. Mam jasny z zeszłego roku, ale jeżdżąc pociągiem nic by z niego nie zostało, tak więc o ;D
ZlMNA
ZlMNA
  15 listopada 2013
styka51
styka51: Gdyby był jakikolwiek wybór

d83ddc4d
w00tjump
w00tjump
  15 listopada 2013

swetr, rekawiczki, telefon.

dlaczego juz nie produkuja telefonow z klapka? :wtf:
wszystko, co nie jest dotykowym smartphone'm, to tragiczne cegielki dla emerytow, ewentualnie horrendalnie drogie bb.
nienawidze dotykowych ekranow, a z takim skonczylam:and:

FarbnietaxD
Posty: 16 (po ~227 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Edge
Edge
  16 listopada 2013

takie zajebiste buty ;)

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  16 listopada 2013

dwie serwety i majciochy :)

Yes,we can!
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  18 listopada 2013

Sukienkę z Stradivarius'a :zakochany:

Yes,we can!
WrednyPantofel
WrednyPantofel
  19 listopada 2013

spodnie z diagonalu w h&m

Earth
Earth
  20 listopada 2013
Piixiie
Piixiie: Sukienkę z Stradivarius'a

Fajna. :)
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  21 listopada 2013
Earth
Earth: Fajna.

Mi też się podoba :)
Yes,we can!
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  21 listopada 2013
Piixiie
Piixiie: Sukienkę z Stradivarius'a

ładna. :))
JuIia
JuIia: Czemu każda z 'was' nosi te płaszcze z niby skórzanymi rękawami, co 2 dziewoja na ulicy ma taki płaszcz :o
Jak kupowałam to nie było tego w każdym sklepie. A teraz żałuję bo gdzie wejdę to takie są. :zonk:
JuIia
JuIia
  21 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Misia
Misia: Jak kupowałam to nie było tego w każdym sklepie. A teraz żałuję bo gdzie wejdę to takie są.

No dokłądnie o to mi chodzi :ziober2:

...

Pytanie do wszystkich: czy zna któraś z Was polską stronę (lub taka gdzie wysyłają do Polski) Supry? Chodzi mi o to żeby był wybór tak jak na amerykańskiej stronie.. albo chociaż zbliżony. Nie chce mi się wysyłać paczki do Anglii a potem z | do Polski.
Może być też coś zbliżonego 'modelowo' do Supry. Z tego co widziałam to pijana ma dobre rozpoznanie :<