mama2705
mama2705
  26 czerwca 2011 (pierwszy post)

witam ;)
Zastanawiam jaki kolor wlosow jest modniejszy? Czerwono-rudy czy blond? Cale zycie mam na glowie brąz i znudzilo mi sie to.. tak wiec moje pytanie jest takie: na jaki kolor lepiej pofarbowac? blond czy rudy?

moonlight28
moonlight28
  26 czerwca 2011

W sumie nie wiem co obecnie jest modniejsze, wiem tylko że rzygam jak widzę rude łby których pełno pod dostatkiem, chyba modne to musiało być niedawno skoro co druga to ruda ;)

snjeszqa
snjeszqa
  26 czerwca 2011

to co pasuje.

czerwone modne na kwejku
ale to juz rzygac sie chce
dzisiaj czytalam, ze blond prawie bialy modny

moonlight28
moonlight28
  26 czerwca 2011

A tak poza tym na Twoim miejscu może nie patrzyłabym na to co modniejsze tylko w czym byłoby bardziej do twarzy

KroplaRosy
KroplaRosy
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak poza tym na Twoim miejscu może nie patrzyłabym na to co modniejsze tylko w czym byłoby bardziej do twarzy

dokładnie :nie:
i z tego założenie powinny wychodzić wszystkie farbujące włosy osoby :taK:
KroplaRosy
KroplaRosy
  26 czerwca 2011

ufarbuj tak, będziesz oryginalna :tak:
BeataAnnax
BeataAnnax
  26 czerwca 2011

farbowac sie farbuj na kolor jaki Ci pasuje, a nie na jaki jest modny.

styka51
styka51
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czerwono-rudy czy blond? Cale zycie mam na glowie brąz i znudzilo mi sie to.. tak wiec moje pytanie jest takie: na jaki kolor lepiej pofarbowac? blond czy rudy?

Pofarbuj się tak, żeby wyglądać w tym dobrze, żeby pasował do Twojego charakteru, oprawy oczu itp.

A i zgodzę się z tym, że od rudego, to już rzygać się chce.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 czerwca 2011

obecnie platyna, ale temat o włosach jest gdzies indziej kolezanko..

gdzie sa moderatorzy?

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie sa moderatorzy?

nikomu nie placa tutaj za moderowanie, zaden osiol nie bedzie tu siedzial 24 na dobe za darmo, ludzie maja zycie, zwlaszcza ze jest weekend.
pijana
pijana
  26 czerwca 2011

Podbijam, nie każdemu pasuje rudy i nie każdemu pasuje blond.

madzia2143
madzia2143
  26 czerwca 2011
KroplaRosy
KroplaRosy:

te włosy są mega!
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: astanawiam jaki kolor wlosow jest modniejszy? Czerwono-rudy czy blond? Cale zycie mam na glowie brąz i znudzilo mi sie to.. tak wiec moje pytanie jest takie: na jaki kolor lepiej pofarbowac? blond czy rudy?

teraz jest szal na rudy i mniej wlosy znisczysz ale trudnej wrocic do brazu z rudosci niz z blondu...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.